reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

hejka w koncu nadrobilam :) wy pisarki :):):)nie bylo mnie troche a u prosze :)

margerita, Elleth GRATULACJE DLA WAS I WASZYCH BIJACYCH SERDUSZEK:):):) bardzo sie ciesze:)

A ja padnieta ide lulu ;) kolorowych:*
 
reklama
Witajcie Lipcówki!
Anusia bardzo mi przykro (*)
Monia witaj!
Margerita cieszę się, że wizyta udana!
Corin narty heheeh a te chłopy nieraz niedomyślne

Ja dziś usłyszałam bicie serca mojego dziecka! ale nie zaczeło sie miło...pojawiła się krew. Wystraszyłam się i pojechałam z mężem do lekarza. Dzidzia cała serducho bije, wyznaczyła wizyte i tak w nastepnym tygodniu, a póki co dufaston i zero dzwigania. Dziś ponosiłam chwile Alkę i normalnie wiem, że to przez to... musze więcej odpoczywać.
Wisieńko szkoda, że imbirowa nie skuteczna- miałam nadzieje, że będzie super hiper skuteczna! Więc rano pewnie z panem K. powitanko będzie ;-)
 
Anulko miłych snów
koficzko może tobie pomoże. No i ty kobieto się oszczędzaj i nie dźwigaj wcale. Gratuluje bijacego serducha.
Ja tez mówię dobranoc. Szczypaweczki dla was)))))
 
Jutro będę próbować imbirku ;-) dziś dopiero zakupiłam własnie w Rossmanie :-)
chyba i ja mówie dobranoc -do jutra wieczorową porą!
 
dzięki corin za odp. pytam bo ja jutro odbieram swoje wyniki bety a zanosiłam mocz w 5tyg więc chce się zorientować ile powinno być. Patrycja no ja nadal mam te plamienia a raczej beżowe coś, brzuch już nie boli na szczęście, a teraz to może faktycznie te upławy to od lutki już sama nie wiem, chyba zadzwonie jutro do swojego gina bo zwariuje. Gratuluje tym ciężarówką które już słyszały serduszka fasolek, pewnie cudowne uczucie, śpijcie dobrze dobranoc
 
Myśa, absolutnie nie sugeruj sie moimi wynikami. Twoje mogą być sporo wyższe albo niższe. Rozpiętość jest spora.

Nawet normy które dostałam z labolatorium sa jakieś dziwne. Wg nich ciągle jestem w 2 tyg ciaży :/ Ale znalazlam taką rozpiskę i wg niej wszystko jest w porządku

http://www.forum.axxa.com.pl/viewtopic.php?t=2777
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana :happy2:

koficzka - gratuluję! I zazdroszczę....na dźwięk bicia serducha mojego dzieciątka zawsze łzy mi stawały w oczach :tak: Uważaj na siebie....ja też noszę Majkę....samo wyciągnięcie z wanny czy z łóżeczka to już spory wysiłek.:baffled:

margerita - jak miło czytać takie posty! Super, że wszystko jest OK :-)

U mnie dobrze, czuję się bardzo dobrze :-D:tak: Wczoraj tylko brzuch miałam taaaki ciężki, ale miałam bardzo intensywny tydzień, egzamin, dużo pracy, kontrolę z PIP! i wczoraj puściła adrenalina. Nie mogłam też rano się dobudzić i jestem mocno nieprzytomna, ale teraz to juz lepiej przez następne kilka tygodni nie będzie..... Oby tylko mąż stanął na wysokości zadania i pomagał więcej.
Miłego dnia dziewczyny, muszę trochę popracować ;-)
 
dzień dobry lipcóweczki, jak się spało, ja nie mogę w ogóle spać, odwracam się z boku na bok, jeszcze się denerwuje dzisiejszymi wynikami. Corin dzięki za pomoc, ja wiem że nie powinno się sugerować czyimiś wynikami bo każde laboratorium ma swoje jakieś tam odczynniki i swoje własne interpretacje wyników ale pytam tak dla przykładu, mam nadzieje że tutaj podadzą mi normy a nie rzucą tylko wynikiem bo będę sie stresowac czy jest w normie czy nie.
 
reklama
Do góry