reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Ja ostatnio wczoraj tu zajrzałam a teraz musiałam nadrobić jakieś 10 str. Dziewczyny wy to macie tempo :p

Dzisiaj był mój najgorszy dzień jeśli chodzi o mdłości. Rano przytulanie z porcelanowym panem K., musiałam zostać w domu bo nie miałam siły iść do pracy... Jak tylko probowałam coś zjeść to wszystko zaczynało się od początku. Efekt taki że przespałam cały dzień, obudziłam się o 17 :szok: czyli tak jakbym kończyła pracę. Mam nadzieje że jutro bedzie lepiej bo muszę na 7 być w pracy. Kurcze migdały nie pomagają, herbatki też nie.

Dostałam smsa od jakiejś "wróżki" że widzi niewiadomą ciążę, i tam żę jak chcesz sie dowiedzieć więcej wyślij sms. Tak normalnie to życiu bym nie odpisała, bo zupełnie w takie rzeczy nie wierze ale jak zobaczyłam magiczne słowo "ciąża" odpisałam. :-D W odpowiedzi było że w przyszłym roku urodzę zdrowe dziecko, które od początku stanie się moim oczkiem w głowie. :-D Wiem, wiem że to głupoty ale jakoś mnie to ucieszyło.
 
reklama
Wróciłam!!!!! no więc mimo braku mdłości dzidzia rośnie serduszko bije 136 uderzeń :tak: krwiak znowu jest...żywa krew sobie pływa mam nadzieje,że się to cholerstwo wchłonie..dostałam duphaston i zalecenia aby odpoczywać ile się da.Wiek ciązy zgodny z suwakiem chyba tylko 1 dzien gdzies mi uciekł. Za 2 tyg następna wizyta juz zaczynam panikować i martwić sie na zapas:sorry: dziękuje za trzymanie kciuków teraz ide Was doczytać
P.S pytałam lekarza dlaczego zawsze miałąm silne mdłosci ..senność a teraz NIC a on,że inaczej sie hormony dobrały i tak bywa ...każda ciąza jest inna i juz.
 
Ostatnia edycja:
Verte ja miałam usg z OM w 5tyg i 2dn, a lekarz powiedział że pęcherzyk ma wielkość jak w dniu spodziewanej@. Kazał przyjść za 2 tyg, czyli 25 listopada. Wydaje mi się że o tydzień może się owulacja przesunąć i wtedy do zapłodnienia dochodzi później niż książkowo.
 
Danuska ale jaja z tą wróżką;-D popatrz jak się sprawdza:-) ja pewnie też bym odpisała gdybym zobazyła to piękne słowo "ciąża":-D no to teraz tylko pozytywne myślenie:-)

Myśa kiedy idziesz do gina? ja nadal trzymam kciuki byś przestała plamić a raczej brudzić bo to takie pewnie brudne jest prawda? ja tak miałam jeden dzień i przeszło, byłam w ten dzień u gina i powiedział, że tak może się dziać od luteiny.

Wisieńka jaką serię kupiłaś? taka niemiecką? baby coś tam hehe? bo ja ostatnio też sobie kupiłam taka serię w Rossmanie:-) i też właśnie jest od pierwszego miesiąca:-) smaruje brzucholek już bo ja mam tendencje do rozstępów:-( moja mama urodziła 3 dzieci i nie ma ani jednego rozstępu a ja już praktycznie od dziecka się z nimi borykam...:/

Corin jaki masz wynik bety? super, że wyszła taka wysoka:-D bardzo się cieszę:-)

Verte na pewno jeszcze było za wcześnie:-) chociaz ja mam wizytę za 6 dni i będę wtedy w 6t4dc i zobaczymy czy będzie widać serduszko, teraz to jestem ciekawa czy może tez będzie za wcześnie. A kiedy dokładnie diziesz na USG?

elleth gratulacje!!!!!!! super, że widziałaś serdusio:-) pewnie nieziemski widok:-) ja już się doczekać nie mogę:-) kazał Ci brac jakies witaminy czy coś?

Margerita gratulacje dla kolej kobietki słyszącej serduszko!!!!!! ale się cieszę, bo strasznie przezywałaś ta wizyte i szłaś zrezynowana, wiedziałam, że będzie dobrze!!!!!!!! troszeczkę dodałaś mi otuchy bo ja tez nie mam żadnych mdłości i może faktycznie mieć ich nie muszę:-)

Dziewczyny ja tez mam taka kluchę w gardle jakby, strasznie dziwne uczucie, i mam wrażenie, że mam nieświeży oddech ciągle... cały czas jakies guzy czy cukierki jem bo nie wiem czy faktycznie mi smierdzi czy nie hehe, czuję się niekomfortowo. Tak samo jak Wy muszę się ciągle myć bo mi się wydaję, że mam takie lepkie ciało i że śmierdzi, kurde ale to dziwne!!
 
Ostatnia edycja:
Staram się nie denerwować, chociaż im więcej czytam w necie tym jest gorzej :/
Danuska, Patrycjaa następne usg mam 25.11 czyli wg paska w 7t5d
 
Patrycja dziękuje za miłe słowa;-)no szłam zrezygnowana bo nigdy tak nie było ,że nie mam mdłości uffff ...nawet nie wiem co napisać haha jestem szczęsliwa...trzymam za Was kciuki ....oby do lipca:cool2:
 
reklama
Do góry