reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Anusia prosze to link do poronien tam sa super dziewczyny napewno tez odpowiedza na twoje pytania

Poronienia nizej masz watek ciaza po poronieniu

My z wisienka rowniez tam nalezymy...

A co do staran to mi lekarz powiedzial ze w sumie mozna zaczac od momentu jak sie pojawi pierwsze krwawienie ale najlepiej poczekac ze 3 cykle...napewno teraz jak stracilas dzieciatko to powinnas zapobiegawczo jak sie uda albo lutke albo dupka brac aby wszystko bylo dobrze ja biore lutka bo lekarz chcial od razu na zimne dmuchac;)u mnie jak widzisz czekalismy rok na ta chwile :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Anusia, przykro mi niesamowicie, wiem, że to nic nie pomoże ale ściskam mocno.

Wisieńka widzę, że imbir jak na razie nie pomaga, a szkoda, bo ja już muszę się zmuszać do jedzenia bo wiem, że trzeba, a niestety na samą myśl mnie odrzuca... Ale przynajmniej jak to nazwałyście pana K już drugi dzień nie nakarmiłam, choć z drugiej strony wtedy chociaż przez chwile jest lepiej;)
 
Anusia bardzo mi przykro:-( wiem co przeżywasz... tż poroniłam w tamtym roku w lipcu, to trudne pogodzić się z tą myślą, ja mam momenty, że siedzę i płacze jak bóbr po stracie ale trzeba się z tym pogodzić i starac się dalej bo przecież musi być dobrze!! ściskam Cię kochana i nie poddawaj się:*

Margerita trzymam kciuki za wizytę, daj szybko znać jak wrócisz!!!!!!!!!!! ale i tak wiem, że wszystko będzie dobrze!!

Myśa a bierzesz lutkę? te plamienia są większe czy mniejsze czy ciągle takie same? mi lekarz powiedział, że niekiedy lutka może wywoływać takie brudzenia.

Dziewczyny które maja mdłości proszę oddajcie mi ich trochę!!!!!!!!!!!!!!!! ja nadal nic!! nawet nie ma jednej chwili by mnie zmuliło czy coś:-( czy wszystko jest dobrze? jeszcze 6 dni do wizyty... czekam z niecierpliwością!
 
monia witaj, miło Cie u nas widzieć
Wisieńka moje plamienia a bardziej upławy bo to takie wodniste są cały czas takie same brązowo-beżowe, krwi na szczęście nie ma, lutkę nadal biorę i czekam jutro na wyniki bety.
 
żeście naskrobały.... ;-) no ja co do mdłości to mam od tyg ale takie ze nie ląduje u pana k he wiec też nie wiem, cyce bolą i są większe... Cera tłusta pojawiły się syfki< choć miałam i myślałam ze ciąza wyciąga.... A tu zonk> włosy szybko się przetłuszczają i wogóle całe ciało też czuje normalnie jakbym śmierdziała... Ble... I ten zapach mnie drażni.... W głowie się czasami kręci... I tez czuje jakbym miała coś w gardle. Dziś rano przed wyjsciem do pracy miałam mdłości ale szybko garść migdałów do gęby i jakoś poszło... A co do zachciewajek... Nie mam zbytnio choc czasem coś bym zjadła ale nie wiem co... Teraz zjadłam pierogi z kapustą i jeszcze coś.. Tylko nie wiem co... Hehe i jutro wkońcu do gina... Mam nadzieje ze wszystsko ok a usg nie bedzie jutro i to mnie martwi.... Chciała bym zobaczyć już naszą fasolinkę....
 
Zuzu bedzie ok jutro sie umuwisz i w przyszlym tyg bedziesz miec usg:) myslalam ze wlosy to przez pore roku tak ale mi tez sie strasznie przetluszczaja...cera to samo... piersi tez a wrecz sa ogromne jak nigdy:)prwktycznie mam to samo...zapach od siebie to samo musze sie przemywac w ciagu dnia bo bym nie zniosla tego :)ja zjadlam obiadek z watrubki i poprawilam filetem z kurczaka na kromce chleba z majonezem hehe a jak teraz mysle o jedzeniu to juz w gardle stoi ahh...znowu wrocily mi gazy:/dobrze ze bezwonne hehe
 
witajcie z rana kobietki, nie narzekajcie o tych brakach objawow bo mi się też udziela, cyce prawie wcale nie bolą, brudzenia brązowe oczywiście z rana zaliczyłam, pierwszy raz coś takiego widzę:szok: kiedy to przejdzie w koncu. Trzymam kciuki za waze wizyty i piszcie jak bylo bo będę usychać z ciekawości:tak:

Nie wiem czy byłaś u lekarza, ale jeśli nie to leć prędko! Ja przy pierwszej ciąży naczytałam się że brudzenia na poczatku są ok i zbagatelizowałam. Miałam w pierwszej ciąży brązowe brudzenia - po czym ciąża obumarła.
 
reklama
Do góry