reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Czesc Laseczki :-)
Witam nowe jak i "stare" Lipcoweczki :-D
Jak wczoraj usiadlam do puzli to do nocy siedzialam i ukladalam i nawet calkiem mi szlo:tak: Dzisiaj od rana tez a teraz mowie ide zobaczyc co sie dzieje na forum :-) Pogoda znowu nieciekawa :-( a moj slubny robi halas w domu ;-) i nie mam gdzie sie schowac :-p
Milego dnia Mamuski
 
reklama
Witam :-D W nas pogoda też do niczego, szaro smętnie i ponuro. Ale miejmy nadzieje że wiosna lada moment zawita . Marzy mi się żeby tak wyjść na balkon rozsiąść się wygodnie i poczytać na świeżym powietrzu albo wybrać się na spacer do zielonego lasu. Ale w taką pogodę to bym z grypą wróciła :crazy:
W poniedziałek mam wizyte i połówkowe USG. Trochę się zaczynam niepokoić czy wszystko będzie dobrze ale mam nadzieje że innego wyjścia nie ma.
 
Hej, u mnie też dziś kiepska pogoda. Szaro, buro i ponuro. Nawet pisać mi się nie chce:zawstydzona/y:.
 
Cześć Babeczki :)

Sidorek OGROMNE GRATULACJE !!! :) ...no i mamy wreszcie następną deficytową panienkę lipcową :)
Valija Tobie również GRATULUJĘ synusia i zazdraszczam baaardzo :) - śliczne imię - Nathaniel :)

Kasiurek i Iza trzymam kciuki za Wasze poniedziałkowe wizyty i oby się Maluchy ujawniły :)))
... a przy okazji poprosze o kciuki we wtorek o 16 :)

Natalia zdrówka Ci życzę!!!!

Wszystkie lipcóweczki pozdrawiam i zabieram się za obiadek !
 
Witam się i ja. Mąż siedzi za mną i mi dulczy. Wrócił wczoraj wieczorem i miał facet gest rzucił się 4 stówkami no to poszalejemy z Hanią na allegro. Córunia coś przy tacie nie chcę bić mamusi i jak Dawid kładzie rękę na brzuch to spokój jest. Ja ponadrabiałam zaległości ale serio nie pamiętam co komu napisać. Zmykam, bo do znajomych mamy iść na urodzinki:-):-):-) Miłej soboty kochane:-):-)
 
A ja dzis ruszam pobawic sie :-) Juz tak dawno nigdzie nie byłam, ze szok. Akurat dzis jest duże party z okazji rozpoczęcia sezonu windsurfingowego. Kiedys ( we wczesniejszej pracy) organizowałam tą impreze, wiec tym bardziej sie skusiłam :-) Do tego mój wyjechał i nieprędko sie zobaczymy. Zreszta to chyba lepiej, bo juz od pewnego czasu sie nie mozemy dogadac i jest coraz gorzej... Więc "samotnie" na party dzis ruszam - przynajmniej na poczatek zanim bedzie nasmordzone szlugami.
 
Cześć Babeczki :)

Sidorek OGROMNE GRATULACJE !!! :) ...no i mamy wreszcie następną deficytową panienkę lipcową :)
Valija Tobie również GRATULUJĘ synusia i zazdraszczam baaardzo :) - śliczne imię - Nathaniel :)

Kasiurek i Iza trzymam kciuki za Wasze poniedziałkowe wizyty i oby się Maluchy ujawniły :)))
... a przy okazji poprosze o kciuki we wtorek o 16 :)

Natalia zdrówka Ci życzę!!!!

Wszystkie lipcóweczki pozdrawiam i zabieram się za obiadek !
Valija - ooo jaki zbieg okolicznosci - ja tez a raczej my tez chcemy nazwac Nataniel naszego synka o ile okarze sie ze to synek :] Imie mało spotykane :] w polsce nosi okolo 1000 osob wiec wcale nie tak duzo :]

A ja dzis ruszam pobawic sie :-) Juz tak dawno nigdzie nie byłam, ze szok. Akurat dzis jest duże party z okazji rozpoczęcia sezonu windsurfingowego. Kiedys ( we wczesniejszej pracy) organizowałam tą impreze, wiec tym bardziej sie skusiłam :-) Do tego mój wyjechał i nieprędko sie zobaczymy. Zreszta to chyba lepiej, bo juz od pewnego czasu sie nie mozemy dogadac i jest coraz gorzej... Więc "samotnie" na party dzis ruszam - przynajmniej na poczatek zanim bedzie nasmordzone szlugami.
milej zabawy :]

ps u mnie pogoda tak samo do duszy :( , az z domu wyjsc sie nie chce
 
reklama
Witam po dwóch dniach nieobecności. Wczoraj byłam u siorki na nowym mieszkanku. Zaprosiła mnie bym popatrzyła jak sprząta fajnie się czułam siedząc i nic nie robiąc :-D:-D Dziś od rana nie mieliśmy neta (uroki tp) na szczęście już włączyli.
Teraz zmyakm poczytać co u was :-)
 
Do góry