reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Wszystkim dziękuję za gratulacje, przepraszam, ale nie zdążam odpowiadac na czas (przed kolejnym wpisem) i potem czuje że kogoś pomijam... wszystkich pozdrawiam ;-)
 
reklama
Witam sie laseczki :-)

U mnie takze pogoda blllleee....nawet mi sie nie chce dupki ruszyc na zakupki ale trzeba isc bo obiadek i te inne sprawy :tak:;-)....popoludnie mamy juz zaplanowane ale co z tego wyjdzie przy takiej pogodzie,sie okaze!?!?!

Sidorek,gratuluje,kolejna szczesciara,wrrrrrrr....

Pozdrawiam laseczki i milego weekendu zycze :-);-):-)
 
witam wszystkie mamusie!
na wstępie gratuluję wszystkim mamusiom, które się dowiedziały o płci swojego dziecka - to jest niesamowity moment i dla mamy i dla taty. Pamiętam ten błysk w oku męża, jak sie dowiedział, ze będzie mial syna :-):-):-)

pogoda rzeczywiście jest beeee, a tu trzeba wyjść z pieskiem na spacerek :crazy:

od wczoraj jakoś sil zupełnie nie mam i taka apatia mnie ogarnęła totalna...ehhh i jeszcze zgaga od rana mnie meczy :baffled::crazy::baffled::crazy::baffled:
 
Witam sie w weekend!

Gratuluje dziewczyna ktore znaja juz plec - ja tez znam :tak::tak::tak: Na 100% chlopak - lekarka podczas usg 3/4D mowi - "nie widzicie panstwo worka mosznowego???". Nie widzielismy ale cieszymy sie juz na przyjscie mlodego :tak: I mamy imie - Nathaniel. Teraz powoli projektowanie pokoju (a nawet dwoch) i ruszam na zakupy :)

Tomtom - ja w polskim H&M nic sensownego znalezc nie moge, kupuje tylko happymum (www.happymum.pl) - rewelacyjna jakosc, ja jestem zachwycona, tylko ich ciuszki nosze. Ceny niestety wysokie ale moim zdaniem warto.

U nas w Krakowie pogoda taka sobie ale rano kolezanka zrobila mi super pedicure wiec czuje sie duzo lepiej :tak:

Milej soboty!!!!
 
no dziewczynki gratulacje wielgachnee!!:tak::tak::tak:
u nas szczepienia sa za darmo z na szczescie, ale i tak maskara tyle razy dziecko kluc:baffled::baffled: czy w polsce dwa dni po porodzie tez z glowki cos biora taka dlugasna igla w kilku miejscach???? a jesli tak to co to jest i po cholere:confused::confused::confused::no::no:
a u mnie choroby ciag dlaszy... w lozku mi samotnie, dobrze ze kompa mam:-p:-p
no i czytam sobie jezyk niemawlat, ktoras z was kiedys polecila, fajnie sie czyta, ale jak w rzeczywistosci bedzie to sie okaze...:sorry2::sorry2:
rodzice mi zakupy zrobili, podrzucili i zostali na szybkiej kawie, 5 minut towarzystwa ludzi a jak czlowiek od razu inaczej sie czuje:tak::tak: teraz was przynudzam przydlugim postem:-p:-p:-D:-D
pogoda do bani, wieje i leje caly czas, ale ptaszki za oknem cwierkaja:tak::tak: moze ta wiosna wkoncu sie pojawi?? mam nadzieje:sorry2::sorry2:
chyba sobie drzemke walne:sorry2::sorry2:
 
No to ja się nacieszyłam wczorajsza pogodą bo dziś nie dość że padało od rana to teraz sypie takim gęstym śniegiem że znowu jest biało!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Czesc mamuski:-) Ja znowu z szybka wizyta u Was. przede wszystkim gratulacje dla Wszystkich tych mamusiek ktore juz wiedza co nosza pod serduszkiem!!! Ja za 2 tyg wybieram sie do polski i mam nadzieje ze tez sie w koncu dowiem:tak:
U nas pogoda tez do bani:wściekła/y: a ja wlasnie wyruszam na zakupki. Pozdrowionka dla was i waszych fasolek:-)
 
Do góry