reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

cześć dziewczyny
ja mam dylemat z imieniem bo choc nie wiem czy to on czy ona, to dla chłopca marzy mi sie imię Maksymilian. Niestety mój M nie chce o tym słyszec bo jego siostra ma psa Maxa no a zdrobnienie od Maksymilian to Maks...no i d...pa.
Oj coś cięzko nam idzie z tym imieniem. O dziwo za pierwszym razem nie mieliśmy watpliwości Wiktor i już, a był problem dla dziewczynki a teraz na odwrót. I tak go strasze, ze to mnie w szpitalu zapytaja o imię, więc to ja ostatecznie zdecyduje:)
 
reklama
Valija - no tak to raczje mowy o polskim imieniu raczje byc nie może , owczywiscie jest jeszcze Adam Patryk kotry podobnie wszedzie brzmia :]


cześć dziewczyny
ja mam dylemat z imieniem bo choc nie wiem czy to on czy ona, to dla chłopca marzy mi sie imię Maksymilian. Niestety mój M nie chce o tym słyszec bo jego siostra ma psa Maxa no a zdrobnienie od Maksymilian to Maks...no i d...pa.
Oj coś cięzko nam idzie z tym imieniem. O dziwo za pierwszym razem nie mieliśmy watpliwości Wiktor i już, a był problem dla dziewczynki a teraz na odwrót. I tak go strasze, ze to mnie w szpitalu zapytaja o imię, więc to ja ostatecznie zdecyduje:)

Szczerze mówiac to tak smao mi sie kojarzy to imie :(


………………....……._.;_'.-._
……………………….{`--.♥.-.'_,}
……………………{;..\,__...-'/}
....._.;_'.-._ …{..'-`.♥._;..-';
...{`--♥..-.'_,}…`'--.._..-' ....._.;_'.-._
.{;..\,__...-'/}…._.;_'.-._ ...{`--.♥.-.'_,}
.{..'-`.._;..-';.{`--..♥-.'_,}.{;..\,__...-'/}
....`'--.._..-'.{;..\,__...-'/.{..'-`♥.._;..-}
........,--\\..,-"…`'--.._..- .....--.._..-
...... ....._.;_'.-._..... ||......//
..........{`--.♥.-.'_,}.,-"-.....//.,-"-..
........{;..\,__...-'/....'-.\.// (..'-...\
………..{..'-`.._;..-'. ,/. // ;---,
......../....-'.)\\......... /.,-"-....\
........\,---'`...\\.......//. (..'-.....\
....................\\....//
................../J\\♥//I\
.................(_,-}={-,_)
...................\_//((\_/
.....................//))(\
....................(/..))
........................((
.........................\)
 
Dziewczyny Ogromniaste buziaki z okazji Naszego Święta :rolleyes::biggrin2::rofl2::-D


xbyaop.jpg
 
KOSIANE LIPCÓWKI-CIĘŻARÓWKI TO DLA WAS Z OKAZJI DNIA KOBITEK :-):-):-)



Wczoraj cały dzionek w rozjazdach ... jak wróciłam nocą padłam na pysio :tak: Teraz jak mi się uda lecę szybciutko nadrobić zaległości w czytanku :-) Buziaczki :-):-):-)


goteczka jak tam autko ;-) obiecało skruchę i zapaliło :tak: jak nie to szepnij mu na uszko, że go myszy zjedzą :-) odrazu się naprawi :-):-):-)
Anika_79 ja Cię nie zawstydzam :zawstydzona/y: dostajesz odemnie odznakę "SUPER MAMA" a za jakiś czas poproszę o instrukcje obsługi dzidzi na luziku :-):-):-)
Sidorek GRATULACJE DZIEWUNI :-):-):-)
Valija GRATULECZKI SYNUSIA :-):-):-)
iza:) Kasiurek1983 ściskamy kciuki za poniedziałek :-) WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE :-):-):-)
agorana kciuczki już na wtorek mocno zaciskamy :-):-):-) WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE :-):-):-)
stopi69 słoneczko jak tam się udała zabawa :-):-):-) odstresowałaś się troszkę :-):-):-) oj teraz doczytałam :-):-):-) świetnie że poszalałaś ;-), bo Tobie i Lence było to BARDZO POTRZEBNE :-):-):-) teraz już będzie już tylko lepiej :-):-):-)
AsiaJan86 jak tam zakupki na allegro :-):-):-)
Valija mi się też buźka uśmiała jak zobaczyłam ten plakacik :-):-):-) takie śmieszne czasy kiedyś były a ja to pamiętam jak dziś :-):-):-)


Co do imionek dla dzidziuni to narazie przychodzą nam do głowy dwa : ZUZIA lub ROKSANKA
 
Ostatnia edycja:
Fela- mnie sie imie Maks podoba :tak: Podanie imienia w szpitalu chyba o niczym nie swiadczy a do Urzedu Stanu Cywilnego gdzie podanie imienia sie liczy idzie chyba ojciec? Jak to jest dziewczyny?

Kasiurek - Adam ladne imie tylko ze mnie chodzi o znaczenie - Nathaniel znaczy "dar od Boga" a nasze dziecie dokladnie takim niespodziewanym darem jest :tak:

Beata - dobrze mi zrobilo to socjalistyczne haslo ;-)To tak jak 5 marca mielismy rocznice kiedy to Slonce nasze Stalin zaszlo ;-)
 
Witajcie kobitki!!!

Wszystkiego naj, naj, naj lepszego !!! Choc tak naprawdę nasze święto jest codzienie!!!!!!!!!;-);-);-)

A ja wczoraj, oj zaszalałam. Chyba troszke przesadziłam bo prawie do 3 tańcowałam. Ale bardzo tego potrzebowałam!! Psychicznie czuje sie rewelacyjnie. Moj były szef zrobił mi miłą niespodzianke, bo na stronie internetowej umiescił newsa dot. mojego stanu. I wiekszosc osob, naszych znajomych, klientow od razu mi gratulowało. Bardzo miło mi sie zrobiło :-) Ci co nie wiedzieli, ze jestem w ciąży, to dopoki im nie powiedzialam nic nie podejrzewali i i niedowierzali!!! Faktycznie mi brzucha nie widac i nie wyglądam na ciężarówke !! No i jak jeszcze troszke tanczyłam, to juz wogóle daleko mi do matki Polki. A!!! najgorsze, ze ludzie od razu dotykają brzucha, bo muszą sprawdzic itd. Kurcze jak dla mnie to nie jest fajne uczucie.
Spotkałam koleżanke co ma juz corcie i teraz oznajmniła, że tez jest w ciąży. Wiec byłysmy dwie wesołe ciężarówki :-)

Jakie Wy macie brzuszki?? Widać juz je?? Nie wiem może to jest zalezne od budowy ciala i od tego, w ktorej czesci naszego brzuszka dzidzia sie zadomowiła:confused::confused::confused::confused: Kolezanki "mamusie" pocieszaja mnie , ze wyskoczy mi nagle brzuch pod koniec 6 msc.

catherinka - oj super dziękuje Ci bardzo za informacje co do podrozowania. Mnie czekaka podróż na Mazury i własnie jak najwczesniej. W sumie to dosc czesto kobiety rodzą w innych miastach, niz mieszkaja i taka podróz maluszek odbywa bardzo wczesnie.
 
Witam wszystkie kobietki i na wstepie składam najserdeczniejsze zyczenia z okazji naszego DNIA KOBIET;-)
Mam do Was takie pytanko - czy nie wiecie gdzie mozna sobie zciagnac z internetu jakies cwiczenia oddechowe, jak zachowywac sie podczas porodu itd.. Chodzi mi o cos takiego czego ucza na szkole rodzenia na ktorej niestety nie byłam poniewaz nie ma w moim miescie.
Jak by ktoras z Was wiedziala to prosze o informacje lub jakiegos przydatnego linka.
Dziekuje
Pozdrawiam:-)
 
witam Was dziewuszki! Ale miałam wczoraj dzien... autentycznie myślałam się się skończę. Moje serducho dało mi tak popalić że każde jego nietypowe uderzenie czułam w ... oczach bo kiedy rąbnęło - to mi robiło się ciemno przed oczami. I cóż zrobiła matka polka - wzięła wsadziła psa w samochód i wyruszyła w podróż do swoich rodziców. Mój małż wczoraj załatwiał sprawy budowlane a ja autentycznie bałam się sama siedzieć w domu. Tiaaa... a samochodem nie bałam się jechać?:confused::baffled:. Całe popołudnie byłam straaaaaaaaaaszna dętka. Na szczęście dziś już całkiem ok. Pewnie te zawirowania z serduchem to jeszcze dodatkowo przez mój wredny samochód o którym pisalam.

Taaaak beatko zapalił później bez większych problemów kiedy mój szanowny małżon zbudził się i zszedł był do niego. (tak jak mówiłam zablokował mu się immobilizer).

Valija - gratuluję synusia!

...i sama nie wiem co jeszcze komu miałam odpisać... tak więc chorowitkom zdrowia, paniom z ujawnioną płcią potomka ślę gratulacje a dla wszystkich - gorąąąąąąąąąące życzenia z okazji naszego święta!
 
Goteczka chyba warto się wybrać w trybie ekspresowym do lekarza?!?:baffled::confused::baffled: Bo to już nie jest normalne.:no::no:

mroo555 polecam szkołę rodzenia przez internet: przedPORODEM.pl - Internetowa Szkoła Rodzenia


Dziewczyny kiedyś Wam wspomniałam że moja koleżanka urodzi jakieś 2 tygodnie wcześniej niż ja... Znamy się kupę lat i jakoś nigdy nie miała szczęścia.... A dziś się dowiedziałam, że tatusiowi jej nienarodzonego dziecka znudziło się być partnerem i ojcem. A miało być tak pięknie!!

-
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć kochane kobitki!

Oczywiście samych wspaniałości z okazji Dnia Kobiet :tak::tak::tak:
Ja mam dziś dzień w locie tzw. rano z mamą na Giełdę w poszukiwaniu kiecy, dla niej niestety nic nie znalazłyśmy ale sobie za to kupiłam i jestem strasznie zadowolona ;-)
Za pół godzinki mam dziewczynę na makijaż a potem jedziemy do kumpeli na kawkę.

Miłej niedzieli :-)
 
Do góry