reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

reklama
Oj spać się chce to fakt :tak: Od rana nie umie się całkiem obudzić, a mały mi zaczął prędko wstawać bo o 7 (ale usypia o 20).

U nas pogoda straszna. Szaro, buro i ponuro. Deszcz, zimno, silny wiatr.. Aż z domu strach wyjść :no:
 
cześc kobitki, ja ostatnio w stresie jestem i nie mam weny na pisanie, ale zaglądam do Was co dzień. Spóźnia mi się okres, nie wiem czy się cieszę czy raczej nie bardzo. Wiem jak to brzmi, ale nie jestem jeszcze gotowa chyba na drugie dziecko. Sama nie wiem, testu jeszcze nie robiłam, zaczekam do niedzieli. Mąż się cieszy jak szalony, modli się o małego Franka.
A tak poza tym to wszystko dobrze, Julka zdrowa, super się rozwija, jestem z niej bardzo dumna, bo to mądre dziecko. W pracy nuda, od tygodnia nic tylko bym spała. Co oznaczać może własnie ciążę. Jeśli się okaże, że jestem w ciąży pewnie się ucieszę, choć sama już nie wiem czego chcę.
 
nie wytrzymałam i wyrwalam się z pracy po test, wyszły II kreski. I wiecie co? chyba się cieszę :-D:-):-)No a Marek to już w szczególności. Tylko tekst mojej mamy mnie wkur... Mama jest teraz u siostry w Holandii i powiedziała O KUR.. TO ZNACZY ŻE JESTEŚ W CIĄŻY? TO PRZYJEDŹ DO HOLANDII pytam po co a ona BO TU MOŻNA USUNĄĆ. Normalnie się rozpłakałam tak mi się przykro zrobiło, że to powiedziała własna matka.
 
Beatko GRATULUJE!!!!!!!! Kolejna ciężarówka w naszym gronie :-D ściskam Cię goraco i życzę bezproblemowej ciąży!!!!!

A co do mamy... brak słów :no: Może przemysli co powiedziała i Cię przeprosi... Dziecko to przecież dar Boży!!

ściskam ściskam i jeszcze raz ściskam!!!!
 
beata gratuluję i po cichu zazdroszczę :-)
a mama pojechała po bandzie

ja dziś zostałam poproszona na chrzestną - fajnie, zaskoczona ale się cieszę :-D
 
Fioletowa gratuluje zostania chrzestną i trzymam kciuki za powodzenie w starankach :tak:

A właśnie odnośnie chrzestnych... Rozwodnik może nim zostać? (rozwód z jego winy, zdradzał żonę). Bo mężul by brał brata, ale on mi się szczerze mowiąc nie widzi.. Jest niedojrzały pomimo 28 lat i non stop wywija jakieś numery :no: Wydaje mi się że nie może zostać chrzestnym, ale proboszcz jest byłym sąsiadem męża i jego rodziców i pewnie pójdzie na rękę.. Chociaż pewnie wie o numerach mojego "szanownego" szwagra...
 
reklama
nie wytrzymałam i wyrwalam się z pracy po test, wyszły II kreski. I wiecie co? chyba się cieszę :-D:-):-)No a Marek to już w szczególności. Tylko tekst mojej mamy mnie wkur... Mama jest teraz u siostry w Holandii i powiedziała O KUR.. TO ZNACZY ŻE JESTEŚ W CIĄŻY? TO PRZYJEDŹ DO HOLANDII pytam po co a ona BO TU MOŻNA USUNĄĆ. Normalnie się rozpłakałam tak mi się przykro zrobiło, że to powiedziała własna matka.


Beata gratulacje. Pamiętam że Nasze córcie są z tego samego dnia:-) Dbaj o siebie kochana:-) Jeśli marzy Wam się synuś to ja też Wam go życzę, choc najważniejsze aby zdrowe było:-)

Co do mnie...pracuje, ogólnie mam na wszystko mało czasu. Gosia jest bardzo aktywna:-) We wtorek idziemy do szpitala na diagnostykę jej niskorosłości.

A w poniższym linku nagranie z grudnia Mojej małej piosenkarki:-)
Video - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
 
Do góry