reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Pati wszyskiego naj naj z okazji rocznicy:-)
A małżon faktycznie super się postarał i komplecik fajny,no no :tak:

My walentynek jakos szczególnie nie obchodzimy,z Alankiem upiekliśmy dla taty babeczki czyli tyle co w szafkach znależliśmy bo na sklep nie byliśmy zmotoryzowani.Mężo zadzwonił z pracy z życzeniami ale jak by w drodze powrotnej kupił nam choc po lizaku przy okazji tankowania to nie powiem że nie było by mi miło;-)
Ewa no my na spacer nie poszliśmy,śnieg to mieliśmy cały czas a dziś to bym musiała się przez zaspy przedzierac;-)bo u nas bardzo rzadko odsnieżają mysle ze za tydzien dojadą:-pa mojej drogi to może i wcale nie objadą bo im się nie chce tu skręcac,tej zimy pług był az 1 raz i bardzo mnie ten widok zadziwił:szok:
Beatko obys sie jak najszybciej wyleczyła:tak:
Fioleciku przyjemnej delegacji
Dobra mykam bo Alan mnie dusi
 
reklama
Hejka:)
Byłam na zakupach,wróciłam z bolącymi nogami i jeszcze bardziej bolącą błową.No i w ogóle czuje się jakas taka osłabiona i kołowata.
No ale jaka byłam zaskoczona jak z garażu wyjechałam na drogę bo normalnie az niemozliwe ale było odśnieżone.:-DNo ale podobno za tym troche stoi moja mamuska bo zna tego co tu jezdzi i odsnieza i ponoc go ostatnio ochrzaniła że do mnie nigdy nie zajeżdza a ona ma przez niego ciężko do wnusia chodzic:-D
Ewa oj jak ten czas leci w tym roku będzie juz 12lat razem i 8 po ślubie.Kurcze cos za długo to chyba trwa,:-Drozejżała bym się za jakąś świeżyzną na wiosne ale chyba z brzuszkiem to mam marne szanse;-):-p.Hhhhyyym w przyszłym roku tez pewnie nie wypali bo kto zechce matkę z dwójką dzieci,chyba tylko do pobzykania:-pWychodzi na to to że trza się męczyc z moim staruszkiem kolejne wiosenki;-)
Beatko kiepski ze mnie znawca rota,no ale wydaje mi się że juz pewnie nie załapie.
Mykam siostra z mama przyszły
 
fioletowa pewnie wytęskniłas się za Arturkiem co?Widze ze Cię nieźle wymęczyli na tej delegacji.

Ja wpadam by oznajmic ze na usg byłam dziec zdrowy co mnie bardzo bardzo cieszy i chumorek dzis dopisuje.Siutal jest więc dziołszki nie będzie.Alanek chciał brata to będzie miał:tak:No nic jakos dam radę z 3 chłopami w domu:-p
 
Taka tu cisza ostatnio że bałam się odezwać :-p

Beacia gratuluje udanej wizyty! Ale ci zazdroszcze że już płec znasz :-p Ja to nadal mam wielką niewiadomą. Ale na 100% dowiemy się 9 marca na usg 3d połówkowym. Tez miałam dzisiaj wizytę. Termin znowu mi się przesunął. Wg om 16 lipiec, z ostatniego usg 22 lipiec, teraz wyszedł 27 lipiec... :confused2: Jak tak dalej pójdzie to urodzę w sierpniu :-D

U mnie znowu zaczęły się problemy w ciąży. Znowu twardnieje mi brzuch, do tego bardzo boląco :baffled: Mam brac nospe 3x1, za 2 tyg 5 marca kolejna wizyta. Jak nadal bedzie bolał to znowu trzeba bedzie wspomóc lekami typu fenoterol. Mam duzo leżeć, zero noszenia, przemęczania sie. Krzyż baaaaaaaaaaaaaaaaardzo boli. Mam tez kontrolować cisnienie, dzisiaj podczas wizyty miałam 140/90. Ech no i wymiotuje nadal, raz minimum, max 3 razy. Lekarz mnie pocieszył że chyba tak bedzie juz do konca. JA CHCE JUZ URODZIC BUUUUUUUUUUUU!!!! :confused2: Wykancza mnie ta ciąża. Plus jedyny taki że w koncu zaczęłam tyć. Jest 1,5 kg na plus od ostatniej wizyty. Ale jak to mi mężul przypomniał - nadal 8,5 na minusie :baffled:
 
oj wymęczyli - mieliśmy awarię niemalże od razu po wyjechaniu - bo pod berlinem... 4 godziny straciliśmy w berlinie, wypożyczonym samochodem jechaliśmy dalej - aż do szwajcarii mój szef idiota grzał po 190-200 km/h gdy widziałam że oczy mu się kleiły, ale z nikim nie chciał się zamienić... no ale jakoś dojechaliśmy na miejsce i wróciliśmy

beacia gratuluję wizyty :-D

patra najpóźniej 30 lipca ;-P dłużej nie pozwolą ci nosić, a pewnie w razie w to będziesz mieć wywoływanie, oni i tak patrzą na termin wg om
 
patra najpóźniej 30 lipca ;-P dłużej nie pozwolą ci nosić, a pewnie w razie w to będziesz mieć wywoływanie, oni i tak patrzą na termin wg om

Z Kacprem też miałam w sumie takie klocki. Termin na 15 lipiec, a wg usg rozpiętość między 8 lipca a 24.. No i na 24go lekarz wypisał mi wtedy skierowanie do szpitala, jakbym nie urodziła. Teraz pewnie będzie podobnie, wypisze na 30go (14 dni po om) albo na najpóźniejszą datę z usg.

Dobrze że dotarliscie cało i zdrowo :tak:
 
ja z młodym sama się zgłosiłam bez skierowanie tydzień po terminie i od razu mnie zatrzymali, no i w sumie dwa dni później Arturek był na świecie...
 
reklama
Dzień doberek:-)
Dzięki laseczki.
Pati ale Ci współczuję tych dolegliwości.Cały czas coś:dry:Ci dokucza, nie dziwię się że już byś chciała urodzic.Fajnie że choc waga poszła w końcu w górę.
Fioletowa dobrze że cała i zdrowa dotarłas do domku.
To się nastresowałaś przez droge.
A ja się czuję całkiem całkiem.Dzidzka zobaczyłam wczoraj więc i humorek dopisuje.Mykamy zaraz z Alanem na spacerek
 
Do góry