reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Kamlotka ja bym ci wysłała, ale u mnie pogoda taka jak u ciebie więc większej ilości chmur nie będę ci wysyłała ;-);-);-)
witam wieczornie wszystkich obecnych:-):-)
 
reklama
Cześć Dziewczyny!
Ja tylko na chwilkę. Chciałam się pochwalić, że już jestem po cc. Karolinka przyszła na świat 19 lipca o godz. 12.00. Czyli jutro nasze maleństwo kończy tydzień :) W domu jesteśmy od piątku i jakoś próbujemy oswoić się z nową sytuacją. Mała jest niesamowicie grzeczna, przynajmniej na razie. Przesypia prawie całe noce... W dzień też dużo śpi. Za to Mati jest nieznośny jak nigdy. Nie mam do niego sił. Nie wiem czy to przez nową sytuację, czy dziadkowie go rozpuścili przez kilka dni mojego pobytu w szpitalu. Mam nadzieję, że mu to przejdzie :/
Teraz uciekam spać...
Odezwę sie w wolnej chwili.


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA LIPCOWYCH SOLENIZANTÓW!!!!!!!!!!!!!
 
Olcia gratuluję córeczki

a tak poza tym, to miałam wczoraj zdać relacje z urlopu i nawet napisałam całkiem długiego posta, i w momencie wciskania "zatwierdź odpowiedź" padła mi bateria w laptopie i się wyłączył, myślałam, że jednak zdążyłam kliknąć, no ale dziś patrzę a mojego posta nie ma, a więc w skrócie, urlop uważam za udany, mała zadowolona, M również, a ja teraz po urlopie wróciłam do pracy odpocząć :tak:
Ewcia jak się udał wieczorek panieński?? i jaki tort robiłaś?? no i czy skrzyneczki masz już gotowe?? pewnie tak
Maylah gratulacje zalanych stropów,
Kamlotka mam jednak nadzieję, że pogoda będzie u ciebie lepsza i że słoneczko też będzie świeciło również u mnie
a my dziś chcieliśmy iśc z małą na jakiś duży plac zabaw i na jakiś słodki przysmak z okazji jej 2 urodzinek, ale pogoda niestety nie dopisała więc całe popołudnie spędziliśmy w domku,
imprezkę robimy w sobotę więc musze się po mału zacząć zastanawiać co zrobić, a że imprezka jest też dla M bo też ma urodziny, więc trochę gości znowu będzie
a to moja 2letnia córeczka - zdjęcia z dzisiejszego dnia
na 3 zdjęciu leci po czekoladkę, na 4 próbuję ją zjeść wzrokiem, a na 5 zadowolona, że już ma ją w ręku zaczyna wcinać
kolorowych snów życzę
 

Załączniki

  • q1.jpg
    q1.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 17
  • q2.jpg
    q2.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 21
  • q3.jpg
    q3.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 23
  • q4.jpg
    q4.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 22
  • q5.jpg
    q5.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 21
Ostatnia edycja:
OLCIA gratulacje, niech Karolinko zdrowo rośnie, a Mati napewno potrzebuje troszkę czasu, żeby przywyknąć że nie jest już sam,
Wszystkiego dobrego kochana

Kamilko udanego urlopiku:)

Adudz, po urlopie pewnie cieżko powrocic do rzeczywistosci, co? Ja wyjezdzam w pt nad jeziorko do skorzecina, niedaleko od nas, ale jade ze znajomymi z poprzedniej pracy, no i oczywiscie z męzami i dziecmi jedziemy, bedzie wesolo:-):-):-)

Sto lat dla Monisi :)
 
Cześć Dziewczyny

Skoro wczoraj padało, to dzisiaj świeci słońce, jutro pewnie znowu będzie padać :baffled:
Ja też mam nadzieję że pogoda dopisze nam na urlopie :tak:



Składam życzonka naszym kolejnym Lipcowym Maluszkom :-)

Monisi, z okazji wczorajszych urodzinek i dla Lenki, Jonathanka, Gosi, Matiego, Julianka


Jak marzeń tysiące,
Jak kwiatów tysiące,
Jak motyli tysiące
Tak ja Ci składam życzenia gorące!



Olcia Gratuluję Córeczki, niech zdrowo rośnie!
 
Olciu, gratuluję, niech Karolinka zdrowa rośnie, niech zawsze będzie Ci się dawała wyspać w nocy :tak: a Mati na pewno musi się oswoić z nową sytuacją :-) a Ty jak się czujesz po cc?? ponoć drugą znosi się gorzej ?

Maylah, gratuluję wylania fundamentów :-) udanego wypoczynku nad jeziorkiem :-)

Dla wszystkich kochanych słoneczek lipcowych, dużo uśmiechu i radości :-):-):-)

A moje dziecko kochane mnie znów zaskakuje. Wczoraj wieczorem woła że chce siku i kupe bo są w brzuszku i musi zrobić, siadła na nocnik i pytam czy długo jeszcze a ona MAMA JESZCZE DWA MINUTY ! rozbroiła mnie tym. A dziś rano ustawiła miśki na łóżku i woła MAMA JULA PIK BAWI DOM, DZIECI MOJE ! i mowi do nich PYTAM CHCESZ BUME (gume) PYTAM SIE SŁYSZYSZ CHCESZ BUME? o losie mała szalona myszka. Albo jej tekst, MAMA JULA LEJE JAK KOŃ, DESZCZ PADA Z CIEBLA, JULA ŚLIĆNA JAK KNICZKA :-):-):-) całe takie długie zdanie potrafi powiedzieć a mi kopara opada :-D moje dziecie mnie zagada,normalnie uczeń przerośnie mistrza :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
Witam

Dzisiaj o dziwo nie pada, upału nie ma, słońca też.

Beatko Julka już super mówi :tak: Moja Mała też gada, ale jakiś tam bardzo długich zdań nie, wczoraj kopiłam jej gałkę loda, ona go wzięła i mówi KUJĘ BADZO PANI :-D Nawet w sklepie gdzie nic nie kupiłam, ona podeszła do lady i mówi to samo :-) Czasem jak ekspedientka poda jej coś co kupiłam, pytam jej co się mówi a ta POSIE BADZO. Albo podchodzi do lady i woła Pani! Pani! ... Nie ma Pani. :-)

Ja gotuję rosół, Mała śpi, pranie prawie suche, już byłyśmy w Biedronce, chciałam tylko Bebiko a wydałam 70 zł :baffled: Kilka rzeczy, praktycznie nic konkretnego a zawsze przy kasie duże :szok: oczy mam :-D

W ogóle to sprzedałam wózek, muszę coś kupić innego, podoba mi się Coneco Saturn, ale trochę drogi, nie wiem sama. Czytałam opinie i te też niby dobre - MAMAS & PAPAS BEAT, ale tylko czarny lub róż, a żaden kolor mi nie odpowiada
Prawie bym się skusiła na Slapi XBaby (ktoś sprzedawał mało używany) a jak poczytałam opinie to ani jednej pozytywnej nie było, pisały babki że tapicerka się rwie, koła po krótkim czasie się nie obracają czy blokują, komuś konstrukcja nawet pękła, innemu zaczepy od budki-masakra
 
Ostatnia edycja:
melduje sie ,że żyje!;-)

gotuje mi sie własnie obiad JUlas usnął,Karol ogada bajke ,mąż za pół godz. konczy prace.
Jakos leci.KAROLA coś boli noga już drugi dzien jak dam mu prz. bóleowe to przestaje ,czekam na nasza lekarke jest na urlopie za tyz. bedzie i przejde sie z nim .
EWO TOMEK też tak miał raz pamietam co ,że nie mógł z łóżka nawet zejść.?
zakaz ma skakania,bieganie,ale co jak przestanie to darej HURRRA!!

A co do torta masa mi nie wyszła:no:,pizłam tym wszystkim ino raz.
później patrze na przepis ,a tam wody 70ml ,a nie 750:szok::baffled::baffled::baffled:tłuk ze mnie normalnie.

ulałam i zaczęłam robić ,ale to było juz nie to przykleiło mi sie drugi raz do blatu i wylądowało wszystko w koszu w pizdu.....!!!:wściekła/y:

nic może następnym razem wleje mniej wody;-):-D:-D:-D.

dziś serwuje żeberka chce ktoś!!!???:tak:;-)

EWCIA PENISEK ŚLICZNIUTKI!!!;-)

melaszek to teraz dobrze podlewajcie;-):-)!
i gratulluje.

ja dziś zawiozłam wniosek z vatu budowlanego bedzie na przetarcie drzewa.

KAMILKO och tak wszystko takie drogie,że ja już nie wiem co kupywać!
masakra,niedługo ludzie wyjda na ulice jak tak dalej bedzie !!!

 
Ostatnia edycja:
Cześc matki wariatki!

Trochę mnie nie było, ale czasu brakuje :tak:

U nas wszystko ok. Byliśmy w zeszłym tygodniu na bilansie. Piguły były w szoku że z łośka taki duży chłopiec - waga 15,200 a wzrost 102 cm! Co do napletka - czekamy do października. Wtedy mamy ostatnie zaległe szczepienie 5w1. A tak to wszystko ok :tak:
Strasznie zawiodłam się na chrzestnej małego. W ogóle nie pojawiła się na urodzinach, ani nie zadzwoniła, nic - cisza. Rozumiem że rozwiodła się z bratem mojego męża, może nie chce mieć do czynienia z jego rodziną (ale raczej tak nie jest bo co chwilę, na kilka dni, do teściów swoją córkę zawozi), ale czy dziecko jest temu winne? Całkowicie urodziny Kacpra zignorowała, jakby nie istniał. To był pierwszy minus, który zaliczyła. Następny doszedł w zeszłą sobotę. W tym dniu urodziny obchodziła chrześnica męża, jej córka. Mąż zadzwonił, zapytał czy może zawieść prezent. Usłyszał, że nie bo właśnie jadą na msze do innego miasta. I może nic w tym by nie było dziwnego, gdyby nie to że tego samego dnia, późnym wieczorem, na NK wrzuciła fotki z imprezy urodzinowej.. Jak chrześnica męża zdmuchiwała świeczki z tortu i kilka innych. A my po prostu chcieliśmy zawieść prezent :baffled: Wyobraźcie sobie jak się poczuliśmy.. Na drugi dzień brat męża miał Olę pod opieką więc na działce zrobiliśmy jej super imprezkę :tak:
Tak poza tym to jutro i w piątek idę na szkolenie z urzędu pracy a tematem ma być żorski rynek pracy. Mam nadzieje że dowiem się coś ciekawego, bo zastanawiam się nad własnym biznesem. A na szkoleniu dowiem się co może wypalić w naszym mieście. :tak:

a tak poza tym to:

OLCIA GRATULUJE CÓRECZKI!!! GORĄCE UŚCISKI PRZESYŁAMY!!!

NO I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SOLENIZANTÓW! WSZYSTKICH MAŁYCH MILUSIŃSKICH!!! TYCH DUŻYCH TEŻ!

Kamcia ja miałam krótki czas Saturna. I wymieniliśmy wózek na inny bo ten co mieliśmy to strasznie w prawo nam skręcał, ale dostaliśmy go od znajomych, więc już trochę zużyty. Mnie denerwowały te 2 rączki do prowadzenia. Wolę jedną, łatwiej mi się prowadzi. Ale wizualnie wózek jest bardzo ładny!!

Maylah gratuluje wylania fundamentów! Teraz tylko w górę :tak:

zmykam kochane bo mi mały łoś się drze mama i mama i tak w koło.. ech a meżul na 18 w pracy. Dobranoc i buziaki!
 
reklama
ja jak zwykle wieczorkiem tylko mam czas na komputer

Ewcia tort świetny :-)
Kamlotka nie wiem jak u ciebie ale u mnie padało dziś prawie całe popołudnie, więc mam nadzieję, ze jutro będzie już ładnie, chociaż jak patrzyłam na pogodę w tv to nie zapowiada się to ciekawie
Patra wzrost 102?? :szok::szok: to naprawdę duży z niego chłopak, ja na bilans idę w piątek, ale jak mierzyłam małą w domu w poniedziałek to wyszło 91cm i 14 kg
nic lecę zaraz do łóżeczka bo ostatnio coś wyspać się nie mogę, na urlopie spałam dłużej, i teraz jakoś nie mogę wrócić do swojego starego rytmu

Daisy 100 lat dla twojej córeczki :tak::tak:
 
Do góry