reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Hej dziewczynki!

A ja się szykuję na wieczorek panieński (23 lipca) i weselicha (30 lipca i 13 sierpnia). Na wieczorek mam przygotować tort - mam 2 typy:
1. http://1.bp.blogspot.com/-76PHeH_mSTE/Tc7o_GiQ9RI/AAAAAAAAA5U/2GBXD2SlB9Q/s1600/penis%2Bhawajski.jpg
2. http://b12.grono.net/123/241/gallery-53693260-500x500.jpg

Na weselicha chciałabym zrobić skrzyneczki na wino techniką decoupage. Młodym damy raczej kaskę, a zamiast kwiatków zażyczyli sobie winko lub książkę. Mąż wymyślił, żebyśmy kupili wino, a skrzyneczki ładnie sami przygotowali - może młodzi zatrzymają jako pamiątkę, zawsze coś można w takiej skrzynce przechowywać.

Poza tym u nas pochmurno. Tomkowi kropki już schodzą (zaczerwienienie znika, zostaja maluteńkie strupeczki wielkości łepka od szpilki). Adaś jeszcze czysty. Mąż się dopatruje krostek, a ja widzę tylko ugryzienia komarów. Obiadek mam wczorajszy, więc dziś mogę pomyśleć o tych skrzynkach na wino.

Piszcie laseczki!

Agnieszka może jakaś krótka relacja z urlopu. Dawno nie pisałaś!
 
reklama
Ewa, torty super a zobacz jeszzcze takie :

Kreatywny Cukier - Torty i Pierniki Dla Dorosłych

tort penis - Szukaj w Google

może coś jeszcze ciekawego znajdziesz. Swoją drogą torty penisy są bardzo zabawne :-D:-D:-D:-D

pogoda u nas straszna i jak żyję 28 lat tak nie pamiętam tak kijowego czerwca i lipca. Mąż mówi że za rok na wakacje to chyba za granicę pojedziemy, bo w PL planować wakacje to lipa.

Julka rośnie, jest super grzeczna, dopóki coś ją nie wkurzy :-D Bardzo ładnie woła siku, całe dnie jest bez pieluszki, na noc nadal nosi bo jeszcze nie zawsze z suchą wstaje.
Doszłam też do wniosku, że te jej pobudki nocne są związane ze zbyt suchym powietrzem. Wczoraj znów włączyłam nawilżacz i przespała cała noc. A bez niego chrapie, dyszy, ma problemy z oddychaniem przez napuchnięte lub zbyt wysuszone śluzówki. Zaraz jak skończy 2 latka to pójdziemy na bilnas i zapytam o tą jej alergię bo od marca wciąż z nosa cieknie i Julka się ewidentnie meczy.

Mąż teraz nocki ciągnie, w czw jedzie do Szczecina podpisać umowę z PFRONem o stypendium, a we wrzesniu ma się bronić. Ja licze , że w sierpniu podejdę do egzaminu na prawko, bardzo bym chciała już to mieć za sobą.

Rodzice są od poniedziałku nad morzem, pojechali na 2 tyg. Siostra dziś zabiera młodszą do Holandii do pracy na miesiąc. Kurcze Justynka ma 15 lat i zarobi sobie prawie 3 tys za siedzenie przy stoliku i sprawdzanie nawigacji :szok::-D takiej to dobrze.

A mnie dziś czeka szkolenie z ksiązek z wydawnictwa Cambridge, także trzymajcie kciukasy :-D
 
HEJ .
JA ogarnełam tą sterte szmat ,troche mi to zeszło,bo oczywiscie przy okazji musiłam w szafach poukładać.
Julek położył sie może uśnie :eek:.

ewcia z półpasiecem Ci nie pomogę ,zreszta jak ma któraś zachorować to i tak zachoruje;-).

a jeżeli chodzi o tort to PENISY wymiatają,o TAK!!!:tak:;-)

bEATKO Zgadza sie te lato w tym roku jakieś mało letnie jest.
Noce zimne jakieś kiedyś sie do rana latało w krótkim ,a teraz :szok:.
co to sie robi,a słyszałyście ,że dwa tyg. temu na SAHARZE po raz pierwszy w historii spadł śnieg.?
w radiu mówili !!!:szok::szok::tak::tak::tak:

miałam coś napisać jeszcze

ja tez mam obiad z wczoraj gołąbki robiłam z małej kapusty wiec zostało.
Ale Karol woła czerwonej zupki ,wczoraj specjalnie zerwałam z działki buraczki wiec czeka mnie gotowanie.:tak:

EWCIA pomysł z skrzyneczkami GITES!!!:tak:
 
Justysiu pomysł fajny. Tylko kurcze musiałabym polatać po sklepach i poszukać fajnych serwetek do tego decoupage'u. Najchętniej z winogronami, z parą młodą i jeszcze jakieś z ornamentem, ale nie wiem czy coś takiego znajdę. Musiałabym jutro sprzedać dzieci i pojechać do miasta. A pogoda wcale nie sprzyja łażeniu po sklepach.
 
Ostatnia edycja:
AJ wiem cos o tym ,a jak jeszcze są tacy zdolni ludzie jak u nas w kępnie to juz całkiem .
Kiedyś pewnego pięknego dnia poszłam i pytam o białą farbę akrylową ,czy maja luzem.
Ta szuka i szuka i szuka już po mału mnie coś bierze.Pokazuje mi olejną jaby to było to samo ,ja jej tłumacze ta dziewczyna nadal szuka ,na koniec daje całe opakowanie tempery i pyta czy to może być.
rece mi opadły miałam ochote wyjsc z siebie stanąć obok i walić głową w ściane.:angry::angry::angry::eek:
teraz jak mam oś kupić to biore przez neta,bo jest KOSZMAR!!!

A SKRZYNECZKI MASZ GOTOWE CZY SAMI ZE SKLEJKI ROBICIE??

A TO robótka mojego męża jeszcze huśtawke do tego trzeba.;-)
 

Załączniki

  • boszkowo 2011 100.jpg
    boszkowo 2011 100.jpg
    37,9 KB · Wyświetleń: 34
Justysiu skrzyneczki kupimy gotowe. Właśnie jutro pojadę na obeznanie i najwyżej, jak nie znajdę, to zamówię przez internet. Na allegro są. Tylko, że kosztują tyle co koszt dostawy - mało opłacalny interes. i to do tego nie w sklepie z papierami do decoupage'u. Gdyby serwetki i skrzynki były razem to bym zamówiła... ale w sklepach decoupage są tylko takie skrzyneczki z zasuwanym "wiekiem", a ja chce takie na zawiasach.
 
hej laseczki :)
odzywam sie bo juz od was kilku mi sie dostalo ze nic nie pisze ;)
u nas wszystko powoli leci...jonek niestety musi miec 2 operacje bo pierwsza sie nie powieodla tak jak myslelismy...bedzie mial ja we wrzesniu...ale rozwija sie ladnie,zaczyna gadac jak najety i do tego ladnie wola sisi i kupe...:) do niedawna byl z leniuszkiem jeszcze problem i nie chcial wolac :D
a wogole to cos tu pusto...:(

W Krasiejowie zrobili JURASIC PARCK jak na opole sie jedzie.
Jak EWA pisała ZOO w opolu ,ale polecam we WROCŁAWIU.
w opolu nie ma dużo zwierząt.
:

JUSTYSIU nawet nie mow mi o zoo we wrocku!! bylam tam jakies 3 tyg temu...ocharala mnie lama...-dziekuje...
 
Ostatnia edycja:
Agnieszka boki zrywam:-D:-D:-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: nie bądź zla, ale to musiał być zabawny widok :-D:-D:-D:-D:-D:-D choć oczywiście nie chciałabym żeby mnie lama opluła. Ale jak byłam dzieckiem to był w tym zoo taki goryl, który jadł pestki i pluł łupinami. I mi się kiedyś taką dostało :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Jula pięknie już śpi, oby do rana. Mąż pracuje cudem do 22, więc czekam na niego. Inaczej już bym się szykowała do snu. W pracy nuda, ludzi brak. Jak tak dalej pójdzie to szef zamknie tą księgarnie a mnie wykopie :crazy:
 
Witam

Beatko chyba też widziałam tego małpiszona :-) W szkole podstawowej byliśmy na wycieczce i m.in. tam, no i on jadł chyba rodzynki w czekoladzie i czekoladę zlizywał, a resztę na ziemię pluł :-D

Pogoda bardzo zmienna, w sumie co drugi dzień pada, także niezbyt ciekawie.

Klimat się zmienił, kiedyś tak nie było i obawiam się czy w ogóle jeszcze będą takie ciepłe lata, chociaż za przesadnymi upałami też nie przepadam
 
reklama
heh AGA ,ja jak byłam we wrocku w zoo to też uwazałam na te lamy bo jednej pani też sie oberwało:-D:-D:-D:-D:tak:.
Ale żyrafa jest bardzo towarzyska i nie dała mi odejść:tak:.

TO EWCIA.KAMILA Z UWAGI NA WROCŁAWSKIE NIE KULTURALNE LAMY odwołuje WROCŁAWSKIE ZOO!!!:tak:;-);-);-)

KAMILKO , aka tam lubie upały,tylko musze mieć jakieś bajorko :tak:;-)moge leżeć i sie prażyć.:tak:


beatko ,a jak tam po super szkoleniu;).
 
Do góry