reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Justysia to wrażeń jak zwykle u Was co nie miara :tak: Ale burza pod namiotem to już jest coś :szok: No i że chłopaki się nie bali?
Jakiś czas temu kupowałaś sukienkę, masz jeszcze może gdzieś ten link tego sprzedawcy? Bo chyba można było coś kupić niedrogo

No i wszystkiego naj naj naj z okazji 5 rocznicy!
 

Załączniki

  • 2461.jpg
    2461.jpg
    38,1 KB · Wyświetleń: 21
Ostatnia edycja:
reklama
jestem po sprzatałam w samochodzie jeszcze przydałoby sie go umyć.
Pralka nadal pierze ,ciekawe czy w tym tyg. przestanie;-):baffled:.

Kamilko o to link
Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

tu sa same sukienki tego sprzedawcy wpisałam ,abyś nie musiała szukać.;-)
Chłopcy sie nie bali ,Karol rano tylko''TATUSIU WIESZ DESZCZ PADAŁ SŁYSZAŁEM:tak::tak::tak:.
Ty teraz na wesele sie wybierasz za nie długo prawda??
A do namysłowa sie wybieracie??

dzieki za życzonka:tak::happy:

A ja o dziwo weszłam w sukienke ,ta jedna bo jak kupiłam dopiąc sie nie umiałam do końca a tu proszę.
One mają głupie zamki,kryte i je się źle zapina.
wczoraj sobie ubrałam do Kościoła ,w ogóle nasz ksiądz pochrzanił .
Zamawiałam msze na 5rocznice miała byc na 11.00 a zrobił na 9.30 dobrze,że teściowa była chociaż .:wściekła/y::crazy:
Zobaczył nas na 11.00 to sie dziwnie patrzył:-D

a mnie czeka ten tort krowa:dry:.
 
Justysia są jakieś plany w związku z wyjazdem, ale jeszcze nic pewnego, jak pojedziemy to tam będziemy pewnie tylko jedną noc, a jest coś ciekawego do obejrzenia w Twoich okolicach?
A Ty tak biegasz po tym lesie że się w sukienkę ładnie zmieściłaś, to gratki, jakieś kilogramy w dół poszły

A na wesele idę 30 lipca, potem 2 we wrześniu
 
Ostatnia edycja:
czesc kochane
pozdrawiam z Karwii, niestety deszczowej dzisiaj, ale jest szansa że się trochę przejaśni, i że jutro będzie troszkę cieplej. wczoraj pogodę mieliśmy super nawet po przyjeździe udało się skoczyć na plażę, mała nie chciała wcale z niej schodzić, no ale przecież nie ma się co dziecku dziwić,
Patra a co to za piszczące krzesełko??
Justysia fajnie, że zadowoleni jesteście z urlopu,
no i spóźnione życzonka z okazji rocznicy ślubu, my tydzień temu mieliśmy wełnianą, a swoją drogą ciekawe skąd się wzięły te nazwy??
no i pochwal się jak już krówkę zrobisz!!
pozdrawiam was serdecznie i uciekam bo małą już się obudziła
trzymajcie się
 
Dziewczyny wiecie jak to jest z zarażeniem się półpaścem? Właśnie wyczytałam, że do zarażenia półpaścem dochodzi w trakcie zarażenia ospą. Tzn. jak złapiesz ospę, to chorujesz na ospę, a wirus "chowa się" gdzieś do układu nerwowego (czy jakoś tak) i później w "dogodnych warunkach" (np. osłabienie organizmu) ujawnia się w postaci półpaśca. Że zarażenie się półpaścem poprzez kontakt z chorą osobą jest "wątpliwe".

Co o tym sądzicie? W sobotę jest planowany wieczorek panieński znajomej, będą młode mamy i ciężarne. Nie chciałabym im sprzedać jakiegoś świństwa w postaci ospy czy półpaśca. Macie w tym temacie jakieś doświadczenie?
 
W Krasiejowie zrobili JURASIC PARCK jak na opole sie jedzie.
Jak EWA pisała ZOO w opolu ,ale polecam we WROCŁAWIU.
w opolu nie ma dużo zwierząt.

musiałabym pomyśleć.

A ja mam cały czas nadzieje ,że sie spotkamy.

WIESZ co nie wiem czy jakieś kg,ale 10cm prawie.
Jak sie warzyłam to waga za pokazała gdzies 3kg mniej,a teraz nie wiem .
Nawet nie wchodze po tych białych bułkach zjedzonych na urlopie.:baffled::baffled::angry:

próbuje wgrac zdjecia i jakis bład mi sie pojawia ,juz drugi raz wgrywam.
Może dokonca tyg. wgram:dry:
 
Ewa, dlatego pytałam czy młody dostał coś na wirusa, typu heviran itp. Czytałam o tym kiedyś że przy ospie należy podać właśnie taki lek p.wirusowy co by półpaśca nie dostać. Popytaj lekarza.

Justyś, super focie, widać chłopaki się wybawili za wszystkie czasy. Gratuluję też zrzuconych cm :)))

Adudź, przesyłam Ci troszkę słonka ode mnie, cobyś jutro mogła iść na plażę z Monisia :*

ja dziś w kiepskim humorze do ok 17, bo rano się dowiedziałam, że mała Zosia z jednego wątku zmarła, a śledziłam ten wątek od początku. Mała chorowała na raka...

Za to moje cudeńko kochane powiedziało po 17 takie coś przed wyjściem na spacer "KOSIAM CIE MAMO" od tak sobie tak poprostu no szok :)
 
witajcie :-)
Ewcia ja ci nie pomogę, nie mam pojęcia
Beatko dzięki za słonko, :tak: dotarło :tak: w sporej ilości :tak:
mała z plaży nie chce schodzić wcale :tak:
Justysia gratki zrzuconych cm :tak:
pozdrowienia dla wszystkich
 
reklama
Witam

Wczoraj upał, dzień spędziłyśmy u mojej mamy, bo siostra ze Szkocji w sobotę przyjechała z synami, 13 i 3 lata, Maluchy nawet się bawią, a dzisiaj deszcz, ciemno na dworze, już nawet się nie wypowiadam na temat pogody, :no:

Pusteczki tutaj, więc znikam..... Pozdrawiam
 
Do góry