reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Fajnie wam dziewczynki a ja kibluje wakacje w pracy bo przeciez znowu się worek ciążowy rozsypał i kurna awans dostalam i teraz musze 40km dojezdzac...... tylko zobaczymy za jaka kwote bo to dopiero we wtorek sie dowiem.Ale znajac zycie to bede nie zadowolona :(.pozdrawiam
 
reklama
Hej dziewczynki!

Ten tydzień w Ustroniu to w lipcu planujemy. A 23/24 lipca chcę zorganizować kinderparty dla chłopaków. Naliczyłam 12 dzieciaków (+ opiekunowie). Musze dziś spytać Tomka jaki ma być temat przewodni imprezy - robaki (mój faworyt), dinozaury, rycerze (tort zamek), dżungla, farma, krasnoludki.

daisy
no już nie narzekaj na awans :-) co prawda 40km do pracy to nie zbyt fajna perspektywa - wiem coś o tym, bo na studia dojeżdżałam właśnie tyle - no ale z drugiej strony kolejna okazja do oblewania :-D


Zapomniałam - trzymajcie kciuki! Dziś o 13 jadę z Tomkiem na badanie uszu.
 
hejka KOCHANE.
Jestem znowu w domu ,w czwartek wieczorem wyjechalismy na budowe i siedzielismy do wczoraj wieczora.
Znowu buszowalismy w lesie jak dziki.
Po za tym mam tyle prania ''O ZGROZO''cała pełna waliza z czubkiem i jeszcze troche .

Julek zakatarzony chodzi.teraz oczywiscie wyje bo chce auta jak sciagniesz mu z polki to sie drze ze jeszcze ,a jak mu nie dam to zauważyłam ,że zaraz nerwy go biorą ,a jak zaczyna wymuszac to wymusza siku i tak za wszystkim.
Taki odruch nerwowy na siku u koniec,choc nie znaczy ze te siku zobi.
Chce cwaniak uwage na siebie zwrócić bo wie ,że jak krzyczy eeee to mama raguje ,zołza jedna mała.

Majstry wyliczyli nam reszte budowy wczoraj ,nawet nie pytajcie:angry::angry::angry::angry::angry:.


EWO fajnie ci ta piłka wyszła tzn.te romby tak fajnie równo.:tak:

KAMILA sorry ,że nie odpisałam tzn odpisałam,le mnie skasowało i sie wkurzyłam.:angry:

DEISY gratulluje awansu.
40km to nic,ja tyle do zawodówki dojeżdżałałam.
Tylko o to chodzi ,aby Ci sie opłacało ,jednak benzyna nie tania i 40mn trzeba jechac.
MÓWISZ ,że bedziesz nie zadowolona ,nie martw sie -jak na POLAKA przystało ;-).

Ja musze szukac namotu na allegro bo też przecież wyjeżdżamy Tomek juz za tydz. urlop.:-):-):-)

BEATKO PLAŻOWEGO SZALEŃSTWA!!:tak::-)
 
Justysiu białe 6-ściokąty i brązowe 5-ciokąty wycinałam z masy cukrowej. Mąż przygotował mi szablony jak ja robiłam masę. Piłkę robiłam w misce. Dziwnie się robiło tort od końca :-D Najpierw masa cukrowa, później masa maślana a później dopiero do środka warstwy biszkoptu i śmietany z owocami :rofl2:
 
No niestety :no: Prawe ucho dalej zatkane. Nie wiem co ma teraz robić. Nasza pani laryngolog na urlopie. Chyba w środę przejadę się do innej. Zobaczę jaka będzie jej opinia - czy robimy drenaż tych uszu czy nie. A po powrocie z Ustronia wybiorę się do naszej. Mam dość. Jechałam pełna przekonania, że uszy są ok, a tu d*** :wściekła/y:
 
ojj Ewcia wy to się z tymi uszami macie, :-:)-:)-(
ja urodzinki małej i M będę robiła tydzień później niż wy :tak:

Justysia a ty na urlop pod namiot się wybierasz?? ja też szukałam dziś namiotu, ale takiego plażowego, co by się trochę od słonka i ewentualnego wiatru schować, ;-);-)

Daisy awans to zawsze awans, i mam nadzieję, że jednak będziesz zadowolona z zaproponowanych warunków, i że kasa wynagrodzi ci te 40-sto km dojazdy :tak::tak:
 
HEJ.
a dziś ranny ptaszek;-),mężą zawiozłam do pracy ,a teraz bym sobie pospała już nie opłąca mi sie kłaść.
Dzieci jeszcze śpią ciemno w pokoju to im nic nie przeszkadza.
Musze jechać US po wniosek do rozliczenia z vatu budowlanego i ksera porobic,jakos nam minie w miescie dzionek.

ABUDZKU tak pod namiot ,puki co na takie wakacje nas stać .Lepiej takie niż wcale i bardzo sie ciesze.
Kupiłam dzisiaj musze jeszcze przelew zrobić, nie chce mi sie za bardzo ,ale co jak mus to mus.
A plażowe namioty były w ostatnio w intermarhe nie wiem czy macie ten market,ale byly po 20zł bodajże.

a tu pusciutko,po wczorajszym praniu mam mnóstwo prasowania"O ZGROZO x2'':szok::no:
a wczorajsza 7 pralka sie pierze,zostawiłam na dziś co by ten biedny automat odpoczął.

A TU GROBOWA CISSSSSSZA PRAWIE:eek:.
jak ja bym sobie pospała...................:shocked2:

JA nie wiem jaki tort zrobić julkowi najlepiej by pasowała krowa:eek:,w ogóle nic nie wiem.

PATRA a TY gdzie jesteś jak Ciebie nie ma??!!
 
no EWCIA to mnie zainspirowałaś.Mały GUCIO był by w raju!!:tak::tak::tak:
zawsze znajdziesz sposób na wziecie sie do roboty:tak:;-).
FAJNE TE KROWY!!:tak::tak::tak:
DZIĘKS

A Tobie sie nudzi co MAEŃKA ??!
CHŁOPCY WSTALI?

A PROSZE NAPISZ MI PRZEPIS NA TWOJA MASE CUKROWĄ!
ub daj linka:blink:
 
reklama
Justysiu Wielkie Żarcie - Przepis - Biała masa cukrowa
Jak robiłam piłkę to szukałam jak zabarwić tą masę na czarno. No i są dwie opcje - węgiel spożywczy :szok: lub gotowy kupny czarny lukier plastyczny.
Ostatecznie zdecydowałam, że piłka będzie biało brązowa (trochę kakaa :eek: lub kawy rozpuszczalnej).


A chłopaki już dawno wstali. Tomi w przedszkolu od ósmej. Ja właśnie się doprowadziłam do stanu użytkowania i zabieram się do roboty.
 
Do góry