reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Alusia, pogoda tragedia, leje od rana, słońca niewiele na najbliższe dni zapowiadają ;/

Niutka, widzialam te Twoje "skarby" masakra !!! ja miałam 8 takich tyciutkich, ale mi lekarz powiedział, że nie dość że one są najbardziej niebezpieczne bo nie obłe tylko takie małe gwiazdki i sie wszędzie wbijają, to do tego mialam już stan zapalny jeden wbity drugi w kanale i w ostatniej chwili mnie cięli. Przykro mi z powodu pracy :(

Ja od dziś na urlopie, a pogoda tragiczna. Patrzałam na długoterminową to cały tydzien taki ma być na pomorzu ;///
 
reklama
Witam

U mnie podobnie z pogodą, teraz się trochę wypogodziło, bo tak od rana padało, a nawet lało i to pożadnie

Ewa zdrówka dla Was wszystkich, nie mogę obejrzeć tortów, bo net coś zamula

Adudz w sobotę się urodziła dziewczynka, także moja córcia jest już ciocią :-D Wczoraj byliśmy w Starogardzie w Tesco, bo Mała się pośpieszyła, a obiecałam wanienkę, więc tam kupiłam, dzisiaj już wychodzą, także wanna na wieczór się przyda

Ale u mnie wieje, jak nie deszcz to wiatr i tak w kółko :no:
Wczoraj Oliwia przez 5 godz miała pieluchę, czyli kościół i na drzemkę też została, po spaniu nie wysadziłam jej od razu, tylko po jakimś czasie, zdjęłam pieluchę, a ta sucha, poszłam na kibelek i siusiu zrobiła, a dzisiaj już w majtkach było już siku i kupka :eek: Nadal nie woła, przez czas odpieluchowywania zawołała tylko raz:sorry2:
 
Kamilka, zacznie wołać. Julka woła siku i kupe, nawet na spacerze zwłaszcza jak widzi krzaki jakieś :D od soboty śpi w dzień bez pieluszki i wytrzymuje do 3,5 h snu bez siurania. Za to w dzień, mamy średnio jedną wpadkę dziennie. Dziś na przykład obsiurała wersalke. Ale i tak często woła, lub sama sobie siada. Teraz mam 3 tyg urlopu to liczę, że ją odpielu****ę na drzemki a na noc się zobaczy.


Pogoda do bani, cały dzien słońce i deszcz na zmianę, chłodno dość. Ale wyszłam na spacer z Julą i tak chodziłyśmy od 16-19. Więc nie jest źle.

Dobranoc :*
 
Beatko ja oduczam ok ponad 1,5 tyg i odrazu kładłam bez pieluchy w dzień, przez ten czas może dwa razy nasiusiała do łóżeczka, a tak śpi po 3 godz i jest sucho :dry: No ale ciągle czekam aż zacznie wołać, miałam wielką nadzieję że oducze do urodzin, ale widzę że nawet się nie zanosi na to by zaczęła wołać, muszę sadzać co godz to przeważnie zrobi :sorry2:
 
Hej dziewczynki!

Byliśmy wczoraj na zakończeniu roku w przedszkolu. Tomi nie bardzo chciał się przebrać, więc musiałam z nim być jak mu pani zakładała lisi ogon. Później cały czas stałam z boku za drzwiami, żeby go wspierać. Pokazywałam, że jest super. Nie uciekł ze sceny. Już tracę w ogóle orientację "o co kaman". Jak był występ z okazji dnia mamy i taty to bez żadnych problemów wyszedł na scenę... A teraz w ogóle nie chce zostawać w przedszkolu. Wczoraj po występie, był mały poczęstunek dla rodziców. Zostaliśmy najdłużej (razem z dwiema najlepszymi koleżankami Tomka). Tomek bawił się super. Cały czas z uśmiechem na buzi. Jak wróciliśmy do domu, to zwracaliśmy mu na to uwagę, że było super, że pięknie występował, że super się bawił z dziewczynami i w ogóle..... a dziś znowu płacz w przedszkolu
unhappy.gif


------------------------------------------------
To co wyżej napisałam rano... a teraz kończę. Właśnie wróciliśmy z przedszkola. Byłam z Adikiem po Tomka autobusem. Zajęło nam to prawie 2 godziny, bo nie zdążyliśmy na wcześniejszy autobus - musieliśmy zachaczyć o przychodnię by Tomi skorzystał z toalety :baffled:
 
Ale u nas cichutko i puściutko.....

Witam :-)

Muszę Wam coś napisać, dzisiaj normalnie gdyby ciotka nie zadzwoniła z życzeniami to bym nie wiedziała że mamy rocznicę :szok::zawstydzona/y: Zapomnieliśmy oboje.... :zawstydzona/y: Pierwszy raz mi sie to zdarzyło :-D

Tak poza tym ok, dzisiaj dużo zrobiłam, wysprzątałam, zrobiłam obiad, byłam z Małą na dworzu, na gościnie zobaczyć malutką Dzidzię i nawet spotkałąm się z mężem (podwiozłam mu obiad i kanapki na jutro bo na noc nie wraca) a teraz skończyłam sprzątać balkon, bo T miała tam syf nieziemski a i jeszcze dwa prania. Chyba przez to wszystko zapomniałam o rocznicy :szok: Wy sobie myślicie, co ta tu pisze, bo u Was takie obowiązki to pewnie codzienność :-D:-D

No nic, idę się myć i pewnie pogrzebie troche w necie

Dobrej nocy Kochane
 
Kochane,

nie było mnie daaaaaawno, staram się czytać, ale na pisanie już mniej czasu:baffled:
Przede wszytstkim HELOOOOOOO:-D:-D:-D:-D
Widzę że nocnikowanie na tapecie, u nas też Fifi ładnie siusia na nocnik, ale za chiny nie zawoła, ze mu się chce:baffled: Lubi siusiać na dworze, podlewa kwiatki albo kamienie:tak::-D;-)
Taaak, zapomniałam dodać,że zdecydowaliśmy się ostatecznie na budowę i właśnie kopiemy fundamenty. takze Justyś, przybij piątkę :) Planujemy w lipcu postawić mury, a do konca rok dach, a reszta na przyszły rok, jak się uda:-)

a no i tak poza tym to po staremu, praca dom szkoła dom, praca ....

To tak w skrócie,
Buziaki !!!!
 
Hej

Przede wszystkim witaj Madziu :-D Super że budowab w planach, życzę aby wszystko szło poo Waszej myśli :tak:

Mam pytanko, zna któraś program Picasa? Albo w jakim programie zrobię kolaż ze zdjęć?
 
hejo!

MELASZEK ja już myślałam ,że zapomniałaś o NASZYM istnieniu!!!
Fajnie,że sie budujecie,juŻ w tym roku pod dach ,nie goncie tak szybko bo bedzie mi głupio:-p:angry:;-)
A kopiecie sami czy maszyna??
Jak coś to pytaj podpowiem, bede miała porównanie :-).

A jak TAM FIFI,Ty jeszcze do tej szkoły biegasz ,od września też działasz dalej??
Gadaj co u CIEBIE.

w LIPcu sie wybieramy do BOSZKOWA oczywiście jeżeli pogoda dopisze,a TY czasem tam nie będziesz?!

KAMILA ja robię w picasie ,a o co chodzi!!
Kolaże też w nim.

My już po chrzcinach ,aż szkoda było wracać z POZNANIA uwielbiam te miasto.Chodz nie chodziliśmy niedziela w domu ,a w sobotę jeziora MALTA zaliczylismy dzieciaki poganiali i wszystko.

Teraz wypiekam placki biszkopt zrobiony,2 czesc karpatki sie piecze jeszcze Karolowi piłke nożna bo marudzi od tyg.
Tescie maja imieniny wiec w prezencie po placku dostaną i tyle.
Jeszcze pozniej masy i koniec.

Julas sie smara coś ,nie wiem czy zaraził się od dzieciaków z POznania bo dwóch chorych ,czy od tego sikania.

wczoraj byliśmy rowerami na jagodach i poziomkach pychaaa takie świeże.mmmmmm........


ALA miałam Ci pisac ,ale stwierdziłam ,że później ,a później sie nie chciało więc.
DOBREJ POGODY I WYPAŚNEGO WYPOCZYNKU!!!:-)



 
reklama
hejo!

MELASZEK ja już myślałam ,że zapomniałaś o NASZYM istnieniu!!!
Fajnie,że sie budujecie,juŻ w tym roku pod dach ,nie goncie tak szybko bo bedzie mi głupio:-p:angry:;-)
A kopiecie sami czy maszyna??
Jak coś to pytaj podpowiem, bede miała porównanie :-).

A jak TAM FIFI,Ty jeszcze do tej szkoły biegasz ,od września też działasz dalej??
Gadaj co u CIEBIE.

w LIPcu sie wybieramy do BOSZKOWA oczywiście jeżeli pogoda dopisze,a TY czasem tam nie będziesz?!

KAMILA ja robię w picasie ,a o co chodzi!!
Kolaże też w nim.

My już po chrzcinach ,aż szkoda było wracać z POZNANIA uwielbiam te miasto.Chodz nie chodziliśmy niedziela w domu ,a w sobotę jeziora MALTA zaliczylismy dzieciaki poganiali i wszystko.

Teraz wypiekam placki biszkopt zrobiony,2 czesc karpatki sie piecze jeszcze Karolowi piłke nożna bo marudzi od tyg.
Tescie maja imieniny wiec w prezencie po placku dostaną i tyle.
Jeszcze pozniej masy i koniec.

Julas sie smara coś ,nie wiem czy zaraził się od dzieciaków z POznania bo dwóch chorych ,czy od tego sikania.

wczoraj byliśmy rowerami na jagodach i poziomkach pychaaa takie świeże.mmmmmm........


ALA miałam Ci pisac ,ale stwierdziłam ,że później ,a później sie nie chciało więc.
DOBREJ POGODY I WYPAŚNEGO WYPOCZYNKU!!!:-)



 
Do góry