reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Oj z tym gipso - egiptem to mnie rozsmieszylyscie :-D:-D:-D

ALUSIA - wychodz z tego gipsu szybko!!!

NIUTA dzieks za info
 
witam ja tak poglądowo , ktos pisal ze znalazl zabka i mąz stawia flache hihi u nas jest tak ze ten kto zobaczy pierwszego ząbka stawia flache ;]
ada wpsołczuje klamstwa łosia no i prykro mi ze dziecko nadal ma problem z uszkiem ..ja tez nie nawilzam nosa natanielowi kiedy nie robili czegos takiego i dzieci zyja do tej pory , więc lekarka niech nie cudaczy yhhh. Pisalas ze spedzialas ponad 3 godziny w kolejce czyzby na pawliczka?
duzo zdrówka dla 6,7 miesieczniakow i połamańcow naszych egiptowych ;]
 
Witam na momencik.
Alusia wyłaź z tego gipsu- egiptu:-D
Najlepszego dla solenizantów 6,7,miesięcznych

Kobietki Karolina zbuntowała się z jedzeniem.....:-( Od świąt dokarmiałam ją deserkami, obiadkami itp. A od 3 dni tylko cyc i ewentualnie chrupki. Mamusie cycowe macie takie problemy:confused::confused::confused:

Muszę spadać popracować, bo w dzień się nie da- ciekawe czemu:confused:
 
Witam na momencik.
Alusia wyłaź z tego gipsu- egiptu:-D
Najlepszego dla solenizantów 6,7,miesięcznych

Kobietki Karolina zbuntowała się z jedzeniem.....:-( Od świąt dokarmiałam ją deserkami, obiadkami itp. A od 3 dni tylko cyc i ewentualnie chrupki. Mamusie cycowe macie takie problemy:confused::confused::confused:

Muszę spadać popracować, bo w dzień się nie da- ciekawe czemu:confused:
Ja właśnie skończyłam prasować, a co do karmienia to ja tak mam jak Maks jest chory , albo ząbki mu dokuczają!
 
gabiaz u nas od kilku dni to samo,cyc najlepszy,no ale to przez to ze mały chory.
stopi u nas z jedzonkiem jak u ciebie,czesto ale mało,przeważnie co 2h,ale czesto bywa ze zje naprzykład zupke a za godzine cyca chce,w nocy juz było niezle bo potrafił pierwszy sen 5-6 h przespac bez jedzenia,a póżniej co 2h,ale teraz jest chory i czesto wstaje pocycac,mam nadzieje ze mi sie nie przestawi na czeste wstawanie przez to przeziebienie.
Dobranoc kochaniutkie:-)
 
Witam na momencik.
Alusia wyłaź z tego gipsu- egiptu:-D
Najlepszego dla solenizantów 6,7,miesięcznych

Kobietki Karolina zbuntowała się z jedzeniem.....:-( Od świąt dokarmiałam ją deserkami, obiadkami itp. A od 3 dni tylko cyc i ewentualnie chrupki. Mamusie cycowe macie takie problemy:confused::confused::confused:

Muszę spadać popracować, bo w dzień się nie da- ciekawe czemu:confused:

moze ząbki jej dokuczaja - mój tez ostatnio zup nie chciał jesc przez 3 dni ani kaszek :-( brał 2 łyżeczki i zaraz płakał
 
reklama
Do góry