reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Hej, ja zyje, :-)
Pamietacie jeszcze starego Maylszka?
Mam teraz duzo tłumaczen,znowu trudne, , sadowe, ja normalnie sie specjalistką od pism rozwodowych stanę:baffled::baffled::baffled: i tylko zerkam na was od czasu do czasu, :blink:
Nas zasypało w sobote, utknelismy w zaspie z Filipem w samochdizie, na szczesccie anm jacys ludzi pomogli, bo zaspa na metr,.
Jak skoncze tłumaczeniaa, to wrce do Was :-)
Buziaki:-p:-p:-p
 
reklama
:wściekła/y:Właśnie mój łobuz skasował mi posta.... Nie wiem jak od to zrobił. Podpełznął
do laptopka i coś nacisnął...

A więc jeszcze raz.
Witam się !!!:-)
Zła strasznie jestem, bo ostatnio wysłałam list do jednej gazety dla mam. Dostałam potem maila z prośbą o adres, bo wybrali mój list do wydruku i w zamian dostanę nagrodę. I ta nagroda miała przyjść do 4 tyg. A już mija 7 tyg. i nic nie dostałam:wściekła/y: Zastanawiam się czy to wypadek, czy zwykłe oszustwo:baffled: No nic, zobaczymy....

A mi znowu ciężko wszystkim odpisać...:sorry2:

Alusia- współczuję Ci kobietko, masz pecha. Ale zdradź szczegóły, jak to zrobiłaś?:confused::-p Dobrze, że przynajmniej jesteś w dobrym nastroju i się tym nie załamałaś:-)

Dmuchawcu- zapomniałam pochwalić Zosię- ślicznie wygląda w tej czapusi :-D. I muszę się pochwalić, że doczekałam się wreszcie owulacji:tak: Temperaturka się podniosła i 2 tyg. później dostałam @. Więc wszystko powoli wraca do normy:-D

Maylah- pewnie, że pamiętamy o Tobie. Dobrze, że się odezwałaś ;-)

Justysia- podeślij tego kuriera przez moje miasto do dołącze kilka rzeczy dla Ani do prasowanka:-p hihihi

Widzę, że dużo chorusianych mamy... Trzymajcie się cieplutko i zdrowiejcie. !!!!!

Lec, bo mały głodny się zrobił. Zajrzę jeszcze do Was! :-)papa
 
dzis czuje sie lepiej i nawet sil nabralam wiec ugotowalysmy z Mariska obiadek dla tatusia (klopsowa) i zrobilysmy ciasto do ciasteczek, ktore pozniej bedziemy robic bo teraz ciasto musi sie schlodzic w lodowce.
Mari wystawilam w wozeczku do ogrodka, od razu usnela, szkoda tylko ze troszke pada, no ale zalozylam deszczak i moze gdzies 30-40 minut tak pospi.
ja wczoraj zaczelam czytac ksiazke i wciagnela mnie strasznie, zreszta jak wszystkie Cobena ale nie mam czasu by ja skonczyc, czekam na Sebka az wroci do domku to zajmie sie mala a ja walne sobie maly relaksik na kanapie.
mylaszku fajnie ze wrocilas, skoncz te tlumaczenia i wracaj do nas na stale! ale to juz bo cie tu brak:-D:-D:-D
 
Czesc

Dziewczyny mam pytanka :-) Mamy cycowe - co ile jedza Wasze dzieci?? jka czesto w nocy budza sie na cyca??? ja mam wrazenie, ze Lena je za czesto, ale w malych porcjach... i troche mnie dzis wkurzylo dawanie cyca co 2h w nocy ....

WILSONKA - dobrze,ze nie do konca robisz tak jak mowi dr... Moja to nigdy
nie wypila 180ml mleka mojego!! Kaszke to tak:tak:
 
Czesc

Dziewczyny mam pytanka :-) Mamy cycowe - co ile jedza Wasze dzieci?? jka czesto w nocy budza sie na cyca??? ja mam wrazenie, ze Lena je za czesto, ale w malych porcjach... i troche mnie dzis wkurzylo dawanie cyca co 2h w nocy ....

WILSONKA - dobrze,ze nie do konca robisz tak jak mowi dr... Moja to nigdy
nie wypila 180ml mleka mojego!! Kaszke to tak:tak:

Maks cyca pije tylko wieczorem w nocy i rano , sporadycznie przez dzień, Reszt to stałe pokarmy ! je co 2,5 -3 godziny! A w nocy pijemy też średnio co 2-3h
 
Alusia , co to takiego ci się stało ,że w egipcie jesteś? Mam nadzieję ,że nie na długo
Dla Jasieńka wszystkiego najlepszego

Dmuchawcu Mój Maksiu niestety nic paluszkiem nie pokazuje tylko zaraz się do tego rwie i mówi eeee..
A co do prasowania to zapraszam do siebie:-D
adddaaa Nasz Maks też się tak trzęsie jak dzieciaki widzi , sam by z nimi najchętniej pobiegał
daisy dużo zdrówka dla księżniczki życzymy!
Justysia co do snów to mnie ciągle chcą w nocy do Oświęcimia wywieść !
Beacia82 dużo zdrówka życzymy , ale myślę ,że jak mała nie ma gorączki na dworze nie ma wiatru to króciutki spacerek dobrze by jej zrobił , nas nawet ze szpitala na spacerki wyganiali!
BeataZ Ja nawet do fryzjera nie mam czasu skoczyć , ale jutro już idę!:wściekła/y:
Maylaszku:-) , kto by cię zapomniał

Mamuśki a u nas małe zamieszanie , bo siostra do mnie przyjeżdża i troszkę u mnie pobędzie więc dla was też będe miała troszkę mniej czasu , ale pamietajcie o mnie:-(
Dzisiaj byliśmy zamówić kuchnie i chyba w końcu nam sie udało wybrać to co chcemy, jeszcze tylko zlew baterię i to na tylę! Najlepsze jest to ,że chyba kupimy to na allegro , bo w sklepach ten sam sprzęt jest przynajmniej o 70 zł droższy!
A mój mały mistrz wyrasta z kombinezonu i musimy zrobić napad na tani ciuszek, bo nowego chyba nie warto kupować?


 
Niuta u mnie to samo- mała bawi sie póki się nie odezwę, jak mni eusłyszy, to koniec zabawy i na rączki:tak: Nie kupuje baby dream bo nie wiem co to jest- tzn jakiej jakosci. A Ty kupowałaś? Też lubię robic zakupy w Rossmanie:tak:
Ja kupiłam kilka razy , deserki są ok , ale zupki za suche!
 
reklama
Do góry