reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Ja tylko na chwile.
Mala mi goraczkuje ma 39,4, 38,8 temp a panadol g...wno daje. Ide dzis do lekarza. to chyba od zabkow bo i sraczke ma.
jestem niewyspana....smutna.
odezwe si pozniej. sorki za styl
 
reklama
Willsi nie smuc sie, Kochana! To na pewno zabki:tak: Nas tez to czeka pewnie juz niedługo:-( Trzymajcie sie z Małgosia cieplutko i dzielnie:tak:

Kurde u nas też ze spaceru chyba nici:wściekła/y:bo sypie i wieje, że hej!​

 
Ostatnia edycja:
willsonka wysoka gorączka bez innych objawów to może też być trzydniówka. Ale o tym można się przekonać dopiero po 3-ech dniach jakby wysypało Małgorzatkę. Trzymajcie się i zdrówka życzę :tak:
 
Witam jeszcze raz , wpadam tylko na chwilkę , mój Maks w końcu ruszył na czworakach , widocznie czołganie się mu znudziło:-)
 
Dziewczyny jak hibernjecie [jak to ladnie okreslila Ewa] dzieciaczki to w co je ubieracie i czym przykrywacie?

Maly spi w cieplej kurteczce, czapie, rekawiczkach cieniutkich, pod dwoma cieplymi kocykami.

I nie wiem, czy to aby nie za duzo ? a moze za malo? :confused:

Zawsze mam wrazenie, ze mu zimno :baffled:

______

U nas tez marudzenie wlaczylo sie na potege. Oby ten tydzien sie szybko skonczyl.
... bo u nas jest tak, ze co tydzien to inny. I mam nadzieje, ze nastepny bedzie weselszy.

______

Odebralam wyniki malego. Chyba jutro wybiore sie na konsultacje. DOpiero jutro, bo musze z kims malego zostawic, bo zeby z nim pojsc musialabym miec latajacy dywan, jak to powiedziala Justysia :-D

Moze ktoras z dziewczyn sie zna? :-)

  • MCV [norma 80.0-96.0] - 78.3
  • % NEUROCYTOW [norma 17.0-60.0] - 16
  • % LIMFOCYTOW [norma 20.0-70.0] - 70.2
  • Wapn [norma 8.4-10.8] - 10.11
to nieznaczne przekroczenia norm, ale zawsze.

____

Adudz a propo zimy i sniegu to wklejam i ja zdjecie z sasiedniego podworka :-)
W miescie ogromne haldy sniegu. Ciekawe co to bezie jak odwilz przybedzie.... :szok:

_____

I jeszcze jedno... Jak czytam, co Wasze pociechy wyprawiaja [raczkuja, gadaja sylabami, siedza samodzielnie.. itp] to mam wrazenie, ze Igor opozniony jest troche... bo:
-nie siedzi samodzielne, nooo moze chwilunie, ale zaraz albo na bok, albo do przodu papda
- raczkowac nie raczkuje, jedynie do tylu pelznie
- nic konkretnego nie mowi, tylko gaworzenie slychac.

Musze sie za jakas ksiazke wziac, co dziecko w poszczegolnychmiesiacach powinno juz umiec.
 

Załączniki

  • samochod.jpg
    samochod.jpg
    46,5 KB · Wyświetleń: 26
Ostatnia edycja:
Dziuula jesli normy, które podałas to normy dla dzieci w wieku 6miesiecy, to wyniki sa dobre. Normy dla dzieci sa inne niz dla dorosłych i zmieniaja sie wraz z wiekiem, a takie odstepstwa nie maja znaczenia.

To tyle mojego"znania się":-D Ale licza sie checi, nie?

Nie zabieraj sie za zadne ksiazki i nie martw sie. Kazde dziecko nrozwija sie inaczej- moja mała siedzi super, wstaje na nogi i pelza do tylu, a nadal sie nie porzekreca z plecow na brzuch:confused: a normalnie dawno powinna juz to umiec. Poza `tym chłopcy zwylke pozniej zdobywaja rozne umiejetnosci, nie ma sie czym przejmowac.

A tak wogóle to na
Poćwiczmy mamo. Ćwiczenia od piątego miesiąca życia. - BabyBoom

sa cwiczenia , ktore mozna robic z maluchami, zeby łatwoiej im było sie rozwijac.

A co do hibernacji: ja ubieram na to, w czym normalnie po mdomku Zosia jest- pajacyk taki z cienka ocieplina, czape i okrywam grubszym kocykiem z akrylu.
Mysle, ze jak Igorek chwilke po przebudzeniu nie jest spocony na główce i na karczku, to ok.
 
Ostatnia edycja:
witamy sie i my
mala spi, choc przez chwilke, dopiero dzien sie zaczal a ja mam dosc, nie polezy chwilke na macie tylko ciagle by znia sie bawic to tak moze caly dzien, fajnie jest ale ja tez musze jesc i cos zrobic...dzis chwiluniue polozylam ja do lozeczka bo na macie sie boje sama bo ta zaraz tak sie przekulga ze rymc i na panelach a potem ryk, wiec mysle sobie ze w lozeczku oki, siedze w lazienke i slysze ryk:no: kurcze a ona jakies wygiubasy robila i walnela sie o szczebeki glowa, troszke bylo glosno, no ale chyba nic jej nie jest.
Dziula ja mam podobnie jak czytam ze inne pociechy siedza, raczkuja, itp bo Mari nie siedzi i nie probuje nawet do raczkowania, nawet pupy do gory nie podniesie, a nie wspomne by na kolanach sie oparla. za to przekreca sie jak szalona, ciagle cos kombinuje, robi jakies akrobacje. ja sie nie martwie bo widze ze jest bardzo zywiolowa i napewno niedlugo nauczy sie siedziec itd mam nadzieje....

kurcze dziewczyny ale u was sniegu:szok: u nas 4c na + bedzie dzis padac ale moze nam sie uda choc na chwilke wyjsc.
Wilsonka Duzo zdrowka dla Malgorzatki

aaa musze sie pochwalic, wczoraj jak pieklam ciasteczka to pierwsza porcje spalilam:szok::wściekła/y: a druga jak wyciagalam blaszke z piekarnika to upuscilam na podloge i wszystkie sie polamaly, a na 3 porcji zostalo tylko pare ciasteczkek...ale sie najadlam:-D ze mnie to ofiara:-p
 
Ostatnia edycja:
Beatko Z.nic sie nie martw - ja jakis czastemu piekłam babke i postawiłam ja na zbyt wysokim poziomie w piekarniku- zajrzałam, ze wyrosła elegancko i chciałam ja prezłożyc niżej i blacha mi sie zsuneła i całe ciacho wylądowało na podłodze-oczywiscie do kosza wszystko. W dodatku Zosia mi sie obudziła od tego huku, a usypiałam ja z godzine. Aż sie normalnie poryczałam:tak:
A jak ten avatar Twój, bo widze ,ze sie nie rusza?
 
reklama
Do góry