reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Hejka!!

Witam sie rankiem :tak::tak: Wlasnie leze sobie z moim maluszkiem w lozku i sie przytulamy... a @ dalej nie widac i nic na to sie nie zapowiada...

Dziewczyny,trzymajcie kciuki!! Bede robic test. daniel skoczyl wlasnie do apteki go kupic...az cie boje...;-);-)
 
Hejka!!

Witam sie rankiem :tak::tak: Wlasnie leze sobie z moim maluszkiem w lozku i sie przytulamy... a @ dalej nie widac i nic na to sie nie zapowiada...

Dziewczyny,trzymajcie kciuki!! Bede robic test. daniel skoczyl wlasnie do apteki go kupic...az cie boje...;-);-)

:-):-):-)Agnieszko ja też trzymam mocno kciuki:-):-):-)

annie22 masz rację zaczyna się coś dziać:tak::tak::tak:
od razu chce się tu częściej zaglądać:-D:-D:-D
 
reklama
Cześc cioteczki!!! W skrocie napisze co u nas
Mały spał mi dzisiaj do 6:45 ale wolałabym zeby budzil sie tradycyjnie o 6 :-D Bo wtedy idziemy jeszcze spac i spimy tak do 8:30. A dzisiaj obudzil sie pozniej i juz chcial sie bawić :-p Teraz męzul poszedł z Kacprem na spacer wiec mam chwile wytchnienia.

Agnieszko tez trzymam kciuki!!!! Mam zaciśnięte palce nawet u stóp :-p

Byłam wczoraj w pracy na rozmowie z prezesem. I ząłuję że tam pojechałam. Bo uslyszalam tylko że on w sprawy personalne się nie wtrąca :confused: Dziwne skoro to on mnie zatrudnił... No ale co zrobić :baffled: Kazal mi przyjechać do pracy w środe czyli juz jutro i wtedy porozmawiamy we trójke (czyli ja, prezes i viceprezes-mój bezposredni przełożony) No ale juz wiem co mnie czeka :tak: Nieoficjalnie dowiedziałam sie od mojego zródła ze kopią pode mną dołki. A mianowicie pozmieniali umowy tym pracownikom ktorzy wykonuja ta samą prace co ja! A dokładnie zmienili tylko nazwe zawodu, czyli np z montażysty na pracownika technicznego lub kierownika produkcji jak dostała jedna osoba. Tak wiec z umową na montazyste zostalam tylko ja i robią likwidacje stanowisk pracy. Czyli w chamski sposob sie mnie pozbywają. I wiecie co wam powiem? Przyjmę ich wypowiedzenie. Ratuje mnie tylko zmniejszenie wymiaru czasu pracy ale kto by chciał pracowac w firmie gdzie sie w taki sposob traktuje pracownika ktory naprawde sporo dla niej zrobił? Mam swoją dumę więc podziekuję im za współprace :tak: Bede wymagała od nich tylko bardzo ale to bardzo dobrych referencji, takich jakie otrzymałam po stazu u nich :dry:
 
Do góry