reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

addaaa nie tak łatwo coś dostać w nazym przypadku bo niestety przekraczamy dochód, więc odpada dodatek mieszkaniowy, mieszkanie socjalne, mieszkania do remontu też bo chętnych ponad 2tys osób. Zostaje nam wynajmować lub coś kupić a boimy się raty 1200 z naszymi dochodami.
A dziś mama w szoku, Jula spała od 22-8:45 z przerwą na jedzenie o 24 i 6. No i spała pierwszy raz w życiu w swoim łózeczku calutką noc :szok:
 
reklama
No ale juz wiem co mnie czeka :tak: Nieoficjalnie dowiedziałam sie od mojego zródła ze kopią pode mną dołki. A mianowicie pozmieniali umowy tym pracownikom ktorzy wykonuja ta samą prace co ja! A dokładnie zmienili tylko nazwe zawodu, czyli np z montażysty na pracownika technicznego lub kierownika produkcji jak dostała jedna osoba. Tak wiec z umową na montazyste zostalam tylko ja i robią likwidacje stanowisk pracy. Czyli w chamski sposob sie mnie pozbywają. I wiecie co wam powiem? Przyjmę ich wypowiedzenie. Ratuje mnie tylko zmniejszenie wymiaru czasu pracy ale kto by chciał pracowac w firmie gdzie sie w taki sposob traktuje pracownika ktory naprawde sporo dla niej zrobił? Mam swoją dumę więc podziekuję im za współprace :tak: Bede wymagała od nich tylko bardzo ale to bardzo dobrych referencji, takich jakie otrzymałam po stazu u nich :dry:


Faktycznie chamski sposób z tą zmianą nazwy stanowiska,
ale powiem ci Patrycjo, że ja też nie chciałabym pracować dłużej w tej firmie, i wcale się nie dziwię, że chcesz to wypowiedzenie przyjąć, a o referencje powinnaś walczyć, w końcu to one będą miały wpływ przy szukaniu następnej posadki, trzymam kciuki abyś znalazła taką pracę o jakiej marzysz i aby atmosfera w niej panująca była zdecydowanie lepsza niż w tej firmie. Ja już nie pamiętam czy ty chcesz od razu wracać do pracy czy chcesz zostać z synkiem w domu??


addaaa nie tak łatwo coś dostać w nazym przypadku bo niestety przekraczamy dochód, więc odpada dodatek mieszkaniowy, mieszkanie socjalne, mieszkania do remontu też bo chętnych ponad 2tys osób. Zostaje nam wynajmować lub coś kupić a boimy się raty 1200 z naszymi dochodami.
A dziś mama w szoku, Jula spała od 22-8:45 z przerwą na jedzenie o 24 i 6. No i spała pierwszy raz w życiu w swoim łózeczku calutką noc :szok:
Beatko no to wielkie gratulacje dla twojej Julci, może w końcu poolubiła swoje łózeczko :tak::tak::tak:

a jak tam rozmowy z mamą w sprawie pracy, dogadałaś się jakoś?? bo wiem, że chciałaś wracać na pół etatu do pracy, ale twojej mamie chyba coś się nie podobało
 
Ostatnia edycja:
Adudz ja bardzo lubiłam swoja prace i chciałam wrócić ale niestety... miłośc do niej juz wyparowała :tak: Została w chamski sposób zdeptana. Miałam isc do pracy zeby podreperowac domowy budżet. Mąż niedlugo zaczyna prace na kopalni wiec myslelismy ze wyjdziemy na prostą. Ale mam 3miesieczny okres wypowiedzenia plus dostane zasiłek wiec i to nas podratuje :tak: Tak wiec zostane z maluszkiem w domu, ewentualnie wroce na stare smieci czyli na kase w supermarkecie na pól etatu :-p Bo ja nie lubie byc bez pracy. No ale przy małym to roboty jest :-) Tym bardziej ze w wakacje chce postarac sie o 2 maluszka a jak zapowiedzial mi juz lekarz kolejna ciąże spedze na L4 jesli bede pracowała. wiec tak sobie mysle ze chyba nie opłaca sie wracac do pracy :confused::baffled:
 
ja siebie zwalniam z obowiazku bo maly zrrobil kuuuuupke a smmmieeeerdzi i dmuchawiec ty tez lec bo w ciazy nie powinno sie zatrzymywac :tak: zaraz wracam :-D

juz jestem :D Patra rzeczywiscie to czyste chamstwo jak cie potraktowali :( i jeszcze nie potrafia tego w oczy powiedziec ehhh tak sie dba o dobrego pracownika.... ale plus taki ze Kacper bedzie mial szybciej rodzenstwo :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry