reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
dmuchawiec my kolendę mamy jutro, i dobrze to przynajmniej w weekend będzie już można choinkę rozebrać, bo trochę zaczyna się nam już sypać, a dość mam już wyciąganie igiełek z dywanu
 
witam sie i ja dzisiaj
meza nie ma od 3 dni a ja juz tak bardzo za nim tesknie ze szok, nigdy wczesniej nie rozstawalismy sie na tak dlugo tzn dwa tygodnie, dla mnie to wiecznosc:-(
Ja nadal u mamusi, maz juz w Anglii i jutro wraca do pracy. Moj aniolek spi, choc od tego rozpieszczania dziadkow juz widze ze ma nowe nawyki, najlepiej na raczki albo na kolanka, oj co to bedzie jak wrocimy do domu i zostane z nia znow sama.
Na dworze zimno, ale na spacerek sie wybierzemy.
ja tez siedze przy kawce i czekam az maz sie wyspi po podrozy i do mnie zadzwoni na skypa. dziewczyny jak jest wiecej niz -10 to wychodzicie na dwor?
 
Ostatnia edycja:
Ewa widze, że z Ciebie niezła złota rączka:-) Zapraszam do siebie:tak:, przydałaby się taka, bo mojego D o cos sie doprosic w tych sprawach to 100lat :wściekła/y:
dmuchawiec jak Ty to masz wszytsko obliczone! :szok: Podziwiam taka dokładność;-)
Alusia śpij kochana ile możesz, jak ci tylko Jasiek daje pospać to śpij, spij spij:tak:
Patra Ty tak nie podpytuj która bedzie nastepna tylko bierz sie do roboty;-):-D
adudz my w tym roku tez mamy żywą choinke i widze ze dobrze ze juz jakis czas temu pozbylam sie dywanu:-p mialam sobie kupic, ale teraz jak Szymcio zacznie smigac i od nowa bede miala porozlewane soczki i ogolnie wszytsko wklepane w dywan to chyba jednak zrezygnuje narazie:-D

A my juz zaliczylismy dzisiaj sanki, Nataka troche pozjezdzala, ja juz wyszlam z wprawy i sie razem wywrócilysmy:zawstydzona/y: Szymcio tez sobie raz z siostrą zjechal, tak z 1/3 wysokosci, ale potem od razu uciął sobie drzemke... Wlasnie wstał i cos go Nati zaczepia... ide go ratować:-D
 
Karola bo te naturalne metody na dokładnosci polegaja i dlatego sa fajne-wiesz lepiej niz lekarz kiedy co i termin porodu tez mozna sobie obliczyc samodzielnie. Mnie wypada na 7 września:tak::-D +/- 10dni, czyli urodze między 29.08 a 17.09. Poprzednim razem tez sama sobie wyliczyłam i sie sprawdziło:tak:
O ile w ogóle jestem w ciazy, bo momentami watpie:-D

Ja tam igiełki moge wyskubywac z dywanu:tak:U nas choinka stoi długo, bo lubie wieczorem lampeczki sobie zapalic-jest tak fajnie!Poza tym choinke mamy w donicy, codziennie dostaje 2 litry wody i jeszcze sie tak bardzo nie sypie:tak:

Ciasto juz siedzi w piekarniku. Nasypałam do niego cynamonu , imbiru i innych przypraw i juz pachnie w całym domu,mmmmmm......:-D

No a co do suwaczka-to nie moge zrozumiec dlaczego tygodnie ciazy liczy sie od pierwszego dnia miesiaczki, a nie od faktycznego poczecia. Wedlug mnie to dopiero koniec 3 tygodnia a nie 5tego, ale niech im bedzie!:tak:
 
Willsonka..póki pamiętam...BARDZO CI DZIĘKUJĘ ZA RADĘ CO DO SMOCZKA DO BUTELKI...JEST REWELACYJNY...JAK MIŁO PATRZEĆ,ŻE Z BUTELKI UBYWA:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D...na razie jest to soczek...wieczorkiem spróbujemy z mleczkiem...:tak::tak::tak::tak:
 

Załączniki

  • Obraz.jpg
    Obraz.jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 45
Ostatnia edycja:
Dmucahwiec....z Bartkiem miałam termin na 07.09.2003r...a poczęty (że tak powiem) był 27.12.2002r. :-D:-D:-D:-D:-D...wiem wiem...świąteczne uniesienie:-D:-D:-D
 
widzę, że zaczynają do nas powracać kobitki, które dawno się nie odzywały ;-);-);-)
super:cool2::cool2:
będzie co czytać :-)
 
reklama
ja znowu w sprawie jedzenia. powiedzcie mi czy wy sie stosujecie do tych wytycznych zywieniowych z 2007? Zastanawiam sie nad wprowadzeniem niedlugo malej kaszki manny (moja zosia jest karmiona piersia). i zastanawiam sie czy to taka zwykla kaszka, po prostu gotuje sie ja na wodzie i dodaje do przecieru np. gerberka. czy to musza byc jakies specjalne kaszki dla dzieci.
a smoka willsonki juz zakupilam. jak mala sie obudzi to go wyprobujemy. tylko ze butelki mam aventu wiec nie wiem czy bedzie pasowal. na razie nie sprawdzam bo mam w woreczku w wozku w ktorym mala spi wiec nie chce jej obudzic.
dmuchawcu pytalas czy mozna karmic piersia jak sie jest w ciazy. ja wiem ze moja bratowa na pewno przestala, ale sama sie tym tematem nie specjalnie interesowalam wiec nie wiem. tak sobie mysle ze towja zosia da sobie rade bez twojego mleczka a maluszek w brzuszku potrzebuje teraz jak najlepszego traktowania przez twoj organizm. ale ja na ten temat naprawde nic nie wiem. wiec najlepiej zapytac ginekologa. jej normalnie ci zazdroszcze - posmyraj malucha od bb-ciotki. rodzinka juz wie???
 
Do góry