reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Hej dziewuszki :-)

Właśnie krzątamy się z mężem po kuchni... Adam siedzi w środku, a jak któreś z nas zniknie za jego plecami to przybiera taką pozycję jak poniżej :) Oczywiście tylko chwilę był niezapięty w pasy.
 

Załączniki

  • DSC06661.jpg
    DSC06661.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 34
No Witam Dziewczyny :-):-)​
Ja wpadłąm tylko na sekunde bo mam pozwolenie się ruszać a więc robie wigilie dla swojego kochanego męża syna i dla siebie :-D:-D
Pierwsze wspólne święta noooo i rok temu w Wigilie mój mąż mi się oświadczył więc też jakieś małe święto ... :-D:-D
Do tego nosze pod sercem po raz kolejny dziecie więc następny powód do świętowania :-D

Jutro nie będe miala pewnie ani sekundy żeby tutaj wejść więc ...​
Wesołych, spokojnych, rodzinnych (co znaczy dobrych) świąt :-D:-D
Życze żeby nasze dzieciaczki przechodziły ząbkowanie bezboleśnie, żeby przesypiały calutką noc i żeby codziennie dawały swoim rodzicom mnóstwo miłości i szczęścia.

Całuje Was dziewczyny i wszystkie kochane Maluchy

P.S. Maluszek wreszcie stwierdził że będzie się trzymał mocno mamusi i jest wszystko dobrze. Rośnie jak na drożdżach :))
 
Życzę Wam nadziei,
własnego skrawka nieba,
zadumy nad płomieniem świecy,
filiżanki dobrej, pachnącej kawy,
piękna poezji, muzyki,
pogodnych świąt zimowych,
odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami.
Wesołych Świąt!
 
Ehh... uszk już ulepione i ugotowane... jeszcze kończę pierożki lepić... przed chwilą dzieciaki miały pobudki... dobrze, że nie jednocześnie tylko najpierw Adam - na cycucha, a potem tomasz - żeby mu nalać wody do szklaneczki. NApił się i poszedł spać - mój aniołeczek :-)
 
Witam cioteczki
U nas noc o wiele lepsza niż wczoraj. Maly obudzil się tylko raz o 5. Dałam smoka, usnął na nowo, pobudka o 6, mleczko i byśmy spali conajmniej do 8:30, ale szwagier zrobił nam pobudkę o 7:15. Ubrałam, więc małego i wygoniłam męża z maluszkiem do teściów. żebym mogła spokojnie ostatnie porządki zrobić :tak: Wczoraj dałam małemu Eurespal i dzisiaj już znacząca poprawa. Kaszelku nie ma, został tylko katarek, ale zabijemy dziada :-p Zmykam teraz troszke posprzatać bo muszę jest skoczyc do sklepu. Jak zwykle zapomniałam o rajstopach dla siebie :confused2: Przy okazji kupie cos małego szwagrowi. Biedak Świąt zbytnio mieć nie bedzie bo rozwodzi się z żoną. Przedwczoraj wyprowadził się zdomu. Trzeba mu cos dac na poprawę humoru więc kupie coś zabawnego :tak: W ogóle same tragedie przed świętami. Szwagier szwagra zatruł się w domu tlenkiem węgla i jest w szpitalu w Sosnowcu w cieżkim stanie. Ten koniec roku nie jest zbyt dobry...
Kochane cioteczki, zajrze tutaj dopiero późnym wieczorem więc:


Boże Narodzenie wkrótce,
więc życzę Wam szczerze
Ciepłych chwil w rodzinie w Wigilijną Wieczerzę
Wszystko w złocie, zieleni, czerwieni
Niech Nowy Rok będzie pełen nadziei
By spełniło się choć jedno z waszych marzeń
Dużo szczęścia i niezapomnianych wrażeń!



By Wam wszystko pasowało,
by kłopotów było mało,
byście zawsze byli zdrowi,
by problemy były z głowy,
by się wiodło znakomicie,
by wesołe było życie!



I coś dla tych niegrzecznych :-) (wersja mniej drastyczna, ta prawidłowa jest troche wulgarna :rofl2:)


Mikołaj jeździ po świecie,
Twój prezent go w pupe gniecie,
wyrzucił go gdzieś w Bangkoku,
nic nie dostaniesz w tym roku.
Wesołych Świąt!

 
Cześć dziewczyny;-)
Sto lat mnie tu u Was nie było, więc nawet nie nadrabiam:sorry:
Justysia dzięki za "upomnienie", postaram się poprawic i zaglądac do Was czesniej, ale ostatnio przy kompie ledwo raz na tydzień siedzie, bo praca mnie goni (jeszcze teraz D zwolnili:-(), a poza tym Natala zasmarkana maruda, a Szymek dostala zapalenia oczka:-( Więc święta mamy niezbyt "zdrowe", ale damy rade. Przynajmniej Wigilii nie musze szykować:-D W tym roku sie wycwanilam i najpierw jemy u rodzicow D (mieszkają pod nami), ale jak narazie sie tam tesciowej do garow nie pcham, bo i tak tu jakies dziwne zwyczaje mają, a dopiero pozniej jedziemy do mojej rodzinki (ja chce już!!) więc najwyzej czeka mnie mycie garów po kolacji:-D
A w związku ze świętami to dla Was i dla Waszych rodzin od naszej czwóreczki

Wesołych, pogodnych, spokojnych i zdrowych świąt; żeby Maluszki rosły nie tylko w oczach, żeby codzień zdobywały nowe umiejętności, a Wy żebyście miały duzo czasu dla siebie i żebyście były spełnionymi mamami!
 
karola615 super, że jesteś i że pamiętasz o nas - lipcowych forumowych mamach :-D Przykro mi z powodu męża. Życzę, żeby szybko coś nowego udało mu się znaleźć!

Zdrówka dla maluchów i samych radosnych chwil w te święta!

Patra u nas nocka taka sobie... Adam budził się ze 3 razy. Nie najgorzej, ale męczyła go kupka, bo wczoraj nei udało mu się zrobić. Teraz mąż pojechał po brata i bratanicę, a ja mam zamiar posprzątać po wczorajszych pierogach... ale chyba jeszcze troszkę dorobię. Uszek zrobiłam sporo, ale na pierożki już sił zabrakło :no:

Jeszcze raz zdróweczka dla wszystkich i miłego dzionka! :-)
 
reklama
Kochaniutkie,
Życzę Wam najpiękniejszych świąt w gronie rodzinnym. Dużo radości, spokoju i przede wszystkim miłości!!!!!!!!!!!!!


świątecznie całusy dla wszystkich Cioteczek i Maluszków!!!! :-d
 
Ostatnia edycja:
Do góry