reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Witam wieczorem ;-)
Kurczę dziś Kacper dał czadu zawsze wstawał o 7/8 a dzis po 5, a ja jeszcze w nocy coś spać nie umialam ohhh, taka nie wyspana bylam , na szczescie polozył się jeszcze o 9 i spał do 11 i ja razem z nim :-D:-D potem zakupy, bylismy w kauflandzie bo miala byc promocja huggiesów 2 paki w cenie jednej, ale już niestety koniec,no ale przy okazji zrobilismy kacprowi zapasy na swieta :tak:Kacper oczywiscie cale zaupy przespal obudził sie dopiero w aucie.
Jutro rodzina leci do Angli, a dziś wszedzie mówią,że duzo lotów odwołanych itd, ciekaawe jak bedzie, nic ide kąpac kacpra,bo juz krzyczy i pluje sie :-D
maja.m80- moj m w nocy zawsze wstaje bo kacper budzi sie raz /2 razy wiec problemu nie ma, poza tym bardzo mi pomaga,ma czas to spedza z kacprem ;-)ogolnie od poczatku dzielimy sie obowiazkami,
nic lece
 
reklama
OK. Chłopaki śpią, a tu widzę dalej cisza... Oj chyba się rozkręci dopiero w niedzielę albo poniedziałek, jak chłopy do pracy ruszą :-D

Mężulek dzwonił, że już wychodzi z Tesco. Zakupy zrobione. Jeszcze rajstopki dla mnie na święta ma kupić, bo ja już z domku się chyba nie wyrwę :no:
Dzisiaj ostatnie porządeczki, a jutro gotowanie :-) Ale o tym na odpowiednim wątku :tak:

Miłego wieczoru!
 
cześć dziewczyny...strasznie długo mnie nie było. Staram się czytac co u Was, ale na pisanie brak już czasu. Mały nadal sypia po pół godziny a ja w tym czasie staram sie robic wszystko. No a odkad zaczął sam siedzieć, to o leżeniu nie ma mowy. na dodatek ciagle chce stac oparty o oparcie kanapy. normalnie odkąd się spionizował to o pozycji horyzontalnej można zapomniec. Nawet na macie siedzi nie lezy.
...ja problem z myciem naczyń rozwiazałam kupując zmywarke:0..teraz jest tylko problem kto ją załaduje i rozładuje:)...
...wszystkim solenizatom życze duuużo zdrówka...:)
Małgosia ma przecudne włoski..oglądałam zdięcia:)
 
feluś-oj,dawno CIE nie było!!!
Już ostatnio CIE wzywałam!!:tak:;-)
Jak tam kiedy idziesz bandziorów łapać???!;-)

ewa-i jak tam grzybki kupione na pasztet;-)!!!

mY JUTRO JEDZIEMY NA ZKUPY ,a woeczorem bede pichcić .Pewnie do nocy!!ehhh..
Dużo nie robie ,bo jedziemy do mamy no ii tesciowa tez narobi.
A ja juz niemoge SIE doczekać wigilijnych pierożków.
Tak pyszne sa tylko na WIGILIIJNEJ KOLACJI!!!mmmmmm.....:-):-):-)
No i kolacujka w tym roku w NAMYSŁOWIE!!!:-)

Chłopcy znowu spia!!Zaraz trzeba sie umyc i opakowanie zmienić ,niechce mi sie .
mAŁY ZNOWU KAZAŁ SIE DO LEZACZKA PRZENIESC!!

A MÓJ DO PRACY IDZIE PO NOWYM ROKU!!!
JAK ZAWSZE!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Kochane wybaczcie moją nieobecność, ale jakoś zaganiana jestem, zakupy, sprzątanie itd. :-(Mały nadal marudzi,a mąż non stop w pracy no już mnie szlag trafia, :wściekła/y:on zawsze ,a tysiąc ważniejszych spraw niż pobycie trochę w domu, chce uniknąć sprzatania,:no: a ja chodze tak wsciekla ze dzis jak ubieralam choinke, to taka bylam na niego zla, ze miałam ochote rzucic babkami, szkoda gadac, :no:niech juz te swieta przyjda!!!!!!
Gratulacje dla wszytskich solenizantów. I Miłej nocki!!!
 
Przykro mi melaszku !!
U nas tez marudzenie ,zaraz ide spac bo nocka była ....,lepiej nawet nie mówić!!
Weż nastrasz TOMA ,nze nic nie bedziesz robic.
Albo ,że mały Ci nie daje!!
Mój poszedł dzis do garażu , bo kurier piłe przywiózł no i oczywiscie składał i próbował ją!!
No i niebyło go 3godz. ponad!Karola wział na chwile i przyprowadził go bo powiedział ,że chce do mamusi!!
Ciekawe!!! heeheee
A ja malowałam anioły noi wiadomo co było!!!
jAK Kalo przyszedł!!
Pewnie powiedział,że amusia maluje to KALO chciał przyjsc!!:-D:-D:-D

No a do tego miał chleb kupic ,jak bedzie szedł z garażu.Oczywiscie nie kupił!!
Wiec nie było chleba!!
a PROSILAM!!
ALE I TAK GO KOCHAM!!!

DOBRANOC CIOTECZKI!!!!!
 
Justysia, ja mojego Toma wczoraj wysłałam po pampersy a on kupił 3 kg pomarańczy, cukierków i mnóstwo innych rzeczy a pampersów nie, bo mu wyleciało, za to pol godziny zastanawiał sie nad petardami, ale mu to z glowy wybiłam.
No a dzis miał wczesniej wrócic z pracy, bo ja chciałam jechac jeszcze po jakies prezenty, to pojechal do swojego szwagra, który wlasnie kupuje jakies maszyny rolnicze, a moj to sprzedaje, no i przyjechał ale juz bylo za pózno na zakupy, bo w mojej dziurze wszysko do 18 otwarte, oprocz marketów, no i jestem zawiedziona, ado tehgo dostalam @, wiec juz podwojnie zla, ale marudze, nie?
Buziaki
 
Witam się z samego rana po średniej nocce, mała coś marudziła a przed 6 to już taki cyrk dała, że :szok::szok:

A zapomniałam się pochwalić wczoraj byłam na wigilijce w zakładzie pracy, ale się wyluzowałam , M nawet małego okąpał:szok:
no to tylko pogratulować miło spędzonego czasu :-)


Witam sie wtorkowo:-) ja tylko na minutkę poczytać Was i obwieścić iż dziś JULIA KOŃCZY 5 M-CY :rofl2::tak::-):tak::-):rofl2:

Moja MAŁGOSIA też dziś kończy 5 miesięcy.
dziewczyny dużo zdrówka i szczęścia dla waszych córeczek z okazji ukończenia 5 miesięcy
Justysia, ja mojego Toma wczoraj wysłałam po pampersy a on kupił 3 kg pomarańczy, cukierków i mnóstwo innych rzeczy a pampersów nie, bo mu wyleciało, za to pol godziny zastanawiał sie nad petardami, ale mu to z glowy wybiłam.
No a dzis miał wczesniej wrócic z pracy, bo ja chciałam jechac jeszcze po jakies prezenty, to pojechal do swojego szwagra, który wlasnie kupuje jakies maszyny rolnicze, a moj to sprzedaje, no i przyjechał ale juz bylo za pózno na zakupy, bo w mojej dziurze wszysko do 18 otwarte, oprocz marketów, no i jestem zawiedziona, ado tehgo dostalam @, wiec juz podwojnie zla, ale marudze, nie?
Buziaki

maylah u mnie jest dokładnie to samo, mój nawet dostanie listę z wypisanymi rzeczami co ma kupić a i tak zdaża mu się wrócić do domu i powiedzieć, że zapomniał kupić. a co do sklepów to nie tylko w twojej dziurze wszystko zammykają o 18 u nas tak samo, po 18 zostaje carrefour i kaufland itp.

choinkę wczoraj ubrałam, ale w sumie to nie zdążyłam nic posprzątać więc zaraz muszę brać się za robotę a mała cały czas jęczy i nie chce się uspokoić, ojj coś czuję że ciężki dziś dzionek mnie czeka,
spróbuję zajrzeć jeszcze do was później, teraz idę kawkę sobie zrobić - moze wtedy się obudzę
 
reklama
justysia- no własnie sek w tym, ze juz 4 stycznia i dlatego staram sie jak najwiecej czasu poświęcic małemu...bo tak mi szkoda go zostawić:(...właśnie jestem na etapie przedłużania umowy na telefon i szukam oferty z dwoma darmowymi numerami bo czuje że komórka mojej mamy się zagotuje:)...tak więc drzyjcie bandziory...mamuska wraca:)

a ja całe swiateczne zakupy przelałam na mojego łoska. On kursował po markecie z lista zakupów i sie wnerwiał na kolejki. Prezenty zrobiłam na allegro. Chałpe posprzatałam jak sie dało, a jak sie nie dało to nie sprzatałam. Nie zdążyłam umyć jednego okna i nie mam juz zamiaru tego robić. Firany poprane więc jest w miare porządnie. Ostatnie dwa święta ciążowe nauczyły mnie, ze nie ma sie co zabijać. Po za tym, nigdzie poza moimi rodzicami sie raczej nie wybierzemy, bo teściowie zasmarkani a że ja jestem teraz na opiece na małego, to nie mogę sie dalej wypuszczać. Poza tym, nie chce ryzykować złapania jakiegoś wirusa. Powiem Wam, że z małym byłam tylko dwa razy na zakupach i to latem. Potem już nie chciałam narażać go na kontakt z tyloma przypadkowymi osobami. Może to lekka paranoja, no ale trudno:)....
 
Do góry