reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

A u nas zima i sikorki atakuja:-):-):-)
a sloninka od mamusi bo swiniak zabity hihihihi
 

Załączniki

  • IMG_4476.jpg
    IMG_4476.jpg
    47,5 KB · Wyświetleń: 20
reklama
Melduje się jedna z nocnej zmiany!!!
Mąż mi powiedział,że po21.00 laptopa chowa :-p:-p:-):-):-)!!!

W sobote siora przyjechała swoim nowym rumakiem,pózniej pojechaliśmy do namysłowa za nią!!Więc tylko podglodałam chwilke co WY produkowałyscie.
Wczoraj u nas goście,Karolka chrzestny przyjechał.Też mają mała LALE półroczną!
Karol jak ją zobaczył to normalnie z oczy mu:-) wyskoczyły.I mówił ,że to drugi LULUŚ!!!:-D:-D:-D:-D
Ale ,żeśmy sie z niego uśmiali!!
Pózniej siedział i sie z nią bawił,ona gryzła piłke ,aten jej podawał i zabuerał.Założył JULKA buciki pamposzki i mówił''DAJ TRZEBA WYTRZEĆ'':-D:-D:-D:-D:-D!!!!
Już niemogę sie doczekać kiedy z bratem tak beda sie bawić!!:rofl2::rofl2::rofl2:

Julek nawet dostał prezent ,siedzonko z IKEI do siedzenia.
No i wiercili nam dziure w brzuchu,aby miedzy świetami przyjechac.Więc zaraz po świetach mykamy do POZNANIA.
W końcu sie odchamie!!!!!!!!!!

A KAROLEK jak nigdy bawił sie z wujkiem i jak pojechali to cały czas onim mówił.

A tak u NAS ok. noc też w miare.
I chciałam sie pochwalić ,że w końcu znalazłam tą posciel jaką chciałam.
I tylko muze kase wpłcić.
Wogóle zapomniałam za net ZAPŁACIĆ.WSZYSTKIE RACHUNKI NIBY WZIĘŁAM ,ale coś mało sie wydawało noi właśnie to był internet brakującą owcą.Mam nadzieje ,że mnie nie rozłączą!!!

Jutro KAROLEK końcy 3 LATKA tak więc też bede zabiegana , a w pojutrze mąż ma urodzinki!!:rofl2::-)

EWA TY już nic naprawde nie wymyślaj.Zaczynasz mi wpływać na sumienie!!!:tak::tak::tak:;-);-);-)
A aniołki jeszcze sie susza!
Może do świat zdążą:rofl2:,heehee!!

Dmuchawcu więc udanych zakupów życzę i duuuuużo promocji przy tym!!
A wkoncu anioly wypalałaś ,czy lepiłaś???

Ja dzis mam zamiar naszego forda posprzatac,maly bedzie pał w wóziu ,a my z KAROLKIEM bedziemy dzialac:cool2:.
BO naprawde jest BUUUUUUUURDELLLO Wsrodku.

WSZYSTKIM DZIECIACZKĄ CO SKOŃCZYŁY I CO MAJĄ DZIŚ MINI,MINI URODZINKI WSZYTKIEGO NAJ,NAJ!!!

FELA TWÓJ TO STARY WYŻERACZ!!!:tak::tak::tak:
My kończymy równo w WIGILLIE O 14.45 5MIESIACZKÓW!!!

Lece WAS poczytać ,musze coś wymyślić na jutrzejsza imprezke do żarła.Może macie jakieś sałatki ,dobre ,szybkie i tanie:-p:-p:-p:-p:cool2:!!
 
Witam się po dłuższej nieobecności

w piątek po południu zabrali mi internet:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jakąś awarię mieli, wieczorem firmowa kolacja u mojego M. mała została z matką chrzestną i była grzeczniutka, więc super, w sobotę najpierw trochę domek ogarnęłam, bo trochę za duży bałagan już miałam, potem pojechaliśy do znajomych ii wróciliśmy już dosyć późno, a wczoraj też jakoś zleciało, bo cały dzień goście u nas byli, najpierw teście na obiedzie, potem jeszcze znajomi mojego M przyjechali, i w sumie dopiero po 20.00 był spokój, ale jakoś czasu nie miałam na komputer, a jak wieczorem siadłam to znowu netu nie miałam, :crazy::crazy::crazy: więc nici z nadrobienia was

dzis już poczytałam co naprodukowałyście, ale z rana i teraz już nie wiem co komu miałam napisać,

Mega dużo zdrówka dla wszystkich przeziębionych
Mega dużo uśmiechu na twarzy dla wszystkich 5 i 6 miesiączniaków,

Niuta pół roku - kurcze jak to zleciało, my dokładnie w święta będziemy mieli 5 m-cy

Alusia za ciebie i twoje dzieciątko trzymam mocno kciuki aby wszystko było dobrze,

w tym tygodniu to pewnie będę pojawiała się dość rzadko na bb bo w końcu trzeba wziąć się za porządki świąteczne bo jeszcze nic nie ruszone, trzeba wszystkie prezenty pokupować bo też jeszcze nic nie mam i jeszcze w sumie nie bardzo wiem co kupić i w ogóle jakoś się do tych świąt przygotować

miłego dzionka życzę, lęcę zrobić sobie kolejną kawkę i może w końcu zrobię listę prezentów co by w końcu wiedzieć co komu kupić
 
witamy sie i my
ciagle chore:-:)wściekła/y: juz bylo lepiej a tu znow mnie rozklada:szok: masakra, mala ma katar juz ponad tydzien, bylam w tym czasie dwa razy u lekarza z nia ale ten mowi ze to minie, nic nie przepisal tylko kazal uzywac kropelek do nosa i sol fizj. kurcze ile czasu to moze jeszcze trwac?! dziewczyny czy powinnam sie martwic jak katar u Mari tak dlugo trzyma ?
Dzis mielismy termin szczepienia ktory byl przesuniety i dzis znow przesunelysmy na 7 stycznia, no ja mam nadz ze mala bedzie zdrowa do tego czas.
U nas zakupy zrobione na swieta i duzo w domku nie bede sprzatac bo wyjezdzamy w czwartek do Polski.
Kurcze martwie sie jak to bedzie jak mala bedzie wciaz miala katar w podrozy:eek:
Daisy a Twoja corcia juz zdrowa? moze tak malo je przez przeziebienie? Mari tez mniej je niz zwykle, robi se dluzsze przerwy miedzy karmieniami, meczy ja to ze nie moze oddychac przez nosek.
WSZYSTKIEGO NAJ DLA MALUSZKOW Z OKAZJI MINI URODZINEK!!!!

nam sie udalo wreszcie zrobic i wydrukowac zdjecia do tej szklanej kuli. tak wyglada z dwoch stron. Dodaje tez zdjecia ktore wycielismy, bo w kuli cala Mariska sie nie zmiescila

 

Załączniki

  • P1080949.jpg
    P1080949.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 26
  • P1080947.jpg
    P1080947.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 38
  • P1080917.jpg
    P1080917.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 37
  • P1080925.jpg
    P1080925.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 36
Ostatnia edycja:
BeataZ Śliczna kula!!! Dzisiaj biegam do Rossmana to może do Świąt też taką mi zrobią, tylko tam nie mają takich ładnych, z czerwonymi dodatkami.


Ja to Wam zazdroszczę tej werwy przedświątecznej :tak::tak::tak: Ja to jakaśprzybita jestem, ale postanowiłam wziąc się w garśc :-(

Jeśli chodzi o spanie to moja Mała czym gorzej śpi w dzień to tym gorzej jej zasnąc na noc, czyli czym bardziej zmęczona tym trudniej jej zasnąc, teraz śpi już godzinkę ;-)

Pozdrawiamy!!!!!
 
Hej mamuski:-)
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MAŁYCH SOLENIZANTÓW
U nas ok.snieżek sobie leży ale kawałek na spacerku bylismy,nie zadługo bo mały nie zasnoł i juz sie denerwował ze go z wózka nie wyciagam,a teraz sobie spi juz ponad godzinke a mi sie nic nie chce robic,w piecu tylko pale co by dupsko nie zmarzło.Przydałoby sie za okna wziazc bo troche ich mam ale jak tu myc z tym bablem moim,jak sie wezme to moze sie akurat obudzi i nie robota,musze kogos zwerbowac do małego pilnowania.
Wczoraj cały dzien bylismy u tesciów,mały z tamtąd zawsze wraca umeczony,dlatego mimo ze blisko to za czesto nie jeżdze bynajmniej nie na całe dni,ale małż wczoraj jakies listwy w przedpokoju u nich wymieniał i wolałam z nim jechac jak miałam znów cały dzien kisic sie sama z małym.U nich jest troje dzieci szwagra,3,4 i 6 lat i jest taki wrzask ze mały nie chce ani cyca jesc ani spac tym bardziej,nawet jak przysnoł na rekach to ktures wydarło mu sie nad uchem i spanie 5 min.Dlatego wole nie jeżdzic bo szkoda mi dzieciaka.
A jutro jedziemy na szczepienie.
Miłego dzionka wszystkim:-):-):-)
 
Witam się słonecznie w ten ponury dzionek, mały śpi, więc staram się was nadrobić, póki co ucho nie boli a mój maly skarzt ma dziś 5 miesięcy, normalnie przeleciało, to tak szybko,że nie wiem kiedy, dla mnie on jest cały czas taaaki maciupki, a on już przecież prawie meżczyzną jest, hehehe
Dmuchawcu, dziękuję za rady, no Filipek w ciagu dnia robi sobie 3-4 drzemki , w sumie to wyjdzie chyba wiecej niz 3 godzinki, wiec moze bede próbować go troszkę budzic, a jak sie obudzi wieczorem, to amsz racje, jak on sie do mnie usmiecha, to ja tez i pewnie tym go rozbudza, bede próbowac
o obudzil sie
i tyle nadrabiania:crazy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
maylah To wszystkiego najlepszego dla małego Mężczyzny z okazji jego mini urodzinek

Mała śpi już prawie dwie godzinki, a ja co??? A ja nic, przed kompem siedze i wzrok psuje :-D:-D:-D Chociaż nie wiem czy już bardziej się da :eek:
No ale w każdym bądz razie mam na dzisiaj kilka planów, więc postaram się je zrealizowac :tak::tak:
 
Do góry