reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Mam takie różnorodne foremki :tak: Mąż kupił w TESCO firmy TESCO ;-) To i tak nie wszystkie, odrzuciłam te największe i najprostsze (koła, kwadraty, prostokąty, autobusy itp.).

Cieszę się, że się podobają. Te w sumie mają się podobać, bo wylądują na choince. Te do zjedzenia nie są dekorowane, bo wolimy bez tych kolorowych lukrów tylko z orzeszkami i migdałkami :-D
 
reklama
łomatko Ewa, kiedy Ty znajdujesz na to czas? ja szarlotke piekłam dwa tygodnie, No ale u mnie jest tak, że mały śpi dokładnie po pół godziny. Ani minuty dłużej. W sumie za cały dzień śpi max 2,5 h. zasypia ok. 20.00 ale czesto budzi się jeszcze kilka eazy z płaczem. Jak było lato to spał po 2-3 h ale tylko na spacerze.

Ja naewt okien na święta jeszcze nie umyłam. a w sumie to wole bawić się z małym niż latać ze ścierą.
 
Witamy się wieczornie :-)

Widzę że naprawdę puściutko u nas :szok: No ale trzeba te wolne dni z rodzinką spędzac :tak::tak:

A my po dniu wrażeń, byłam w Gdańsku u mojej chrzestnej, potem w tesco i realu :rofl2:
Mała zasypia w łóżeczku, a ja tu chyba dzisiaj popilnuję forum bo trochę na allegro pobuszuję :-D Więc jedna na wartę nocną jest, która się dopisuje???? ;-);-);-) Uciekam na inne wątki, może tam coś więcej poczytam ;-);-);-)
 
My dzisiaj z mężem musimy skończyć projekty kalendarzy. Chcemy naszym babciom pod choinkę zrobić kalendarze ze zdjęciami prawnuków. Poprosiłam moje kuzynki o zdjęcia swoich pociech. Już mamy wstępne projekty, ale na empikfoto.pl trzeba zamówić do jutra, żeby zdążyli wykonać przed świętami, więc trzeba je dziś skończyć :-)

Może jeszcze zajrzę, ale powiem szczerze, że padam na dzióbek, po tej wczorajszej imprezie i przygodach z kluczami ;-)
 
zaczęłam pisać i mi się skasowało i jestem zła , buuuu .:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Chcę się usprawiedliwić z mojej nieobecności, wczoraj imieninki, dzis mega zakupy, poza tym cały czas mnie to ucho boli i głowa i nie mam sił siedziec przed kompem. Postaram sie jutro ponadraic i poodpisywac, jak znajde czas bo pora zacząć sprzątac , bo widzę,że wiele z Was ma już posprzątane.:cool:
Jeszcze raz sto lat dla Zosienki i Dominisia z okazji Mini urodzinek
Mój Fifi nie śpi, a już spał , od 20 do 22.30 myślałam ze to na noc, a tu znowu to samo, wczoraj usnął przed 1. Czy ktoś ma pomysł, jak to zmienić, te jego pory spania? Bo normalnie nawet z mężem nie ma sie kiedy poprzytulać, wczoraj poszliśmy spać o 3, zeby ponadrabiać zaległe dni.':rofl2::rofl2::rofl2:
Buzka i miłej nocki, jakby mnie nie było.:happy::happy:
 
Cześć!
Normalnie nie wiem jak ja jeszce zyje. Wymyśliłam sobie to robienie aniołów i siedziałam nad nimi w sobote do 3ej, a wczoraj do 2ej. Szok! Mam nadzieję ze chociaż udadzą się jako tako. W sumie juz sie udały, ale pomalowac i polakierowac jeszcze trzeba. A jutro planuje juz wysłac, zeby na czs dotarły. Bo narazie zrobiłam te dla rzodzinki męża. Do nich na święta nie jedziemy. W tym roku kolej na moją rodzinkę :tak:. Cieszę się z tego ogromnie, bo uwielbiam wigilię u moich rodziców.
No i ogólnie szał prezentowy u nas. Chcemy kupić opiekacz do kanapek dla rodziców męża bo im sie popsuł. Zreszta, nic dziwnego bo mieli badziewny. Nie wiem tylko jakiej firmy. My mamy MPM, bo taki dostaliśmy w prezencie ale nie jest dobry:no:.
Wiec dzis przede mna cięzki dzień-łażenie po sklepach, a z małą to jest średnia przyjemność. Dobrze, ze chusty używam-dzięki niej mam gwarancje głębokiego snu mojej córci, a w przypadku przebudzenia-zero płaczu. Ona chustę uwielbia:tak:
Zastanawia mnie co sie dzieje z Gabiazkiem? Dawno jej nie było. Ciekawa jestem jak sie jej kurtka moja podoba i czy cos wymyśłiła z tą koleżanką-krawcową? Gabiaz odezwij się! A może ona tą Miłość wreszcie spotkała i tak ją pochłonęło, że nie ma kiedy sie odezwac, albo całkiem o nas z tego miłowania zapomniała?:-D Oby tak właśnie było:tak:

Czy u Was` też leży śnieg? Zaczęło padać w nocy ok północy i dziś śnieg po kostki:-D Ciekawe jaka reakcja Zosi będzie dziś na spacerku?

Ewa pierniczki są super! Ty przestań wymyśłać, bo to zaraźliwe, a ja i bez tego mam co robic:-D

Maylaszku nie mam pojęcia co Ci podpowiedzieć. Ile Filipek sypia w ciągu dnia? Podobno nie powinno dziecko przesypiać łącznie więcej niż3 godziny w ciągu dnia. A jesli przesypia więcej i są problemy z ncnym spaniem, to trzeba budzić w ciągu dnia. Poza tym-czy jak sie obudzi, to sie nim bawicie? Ja bym sie nie bawiła, nie zapalałabym tez górnego światła,a tylko małą lampkę, żeby wyraźnie dac do zrozumienia, że to noc. Zadnej zabawy, mówienie przyciszonym głosem, a najlepiej całkowity brak mówienia, całowania, wygłupów, spiewania itd.Może tydzien konsekwentnego postępowania w ten sposób zda egzamin. Myślę, że warto spróbować. Buziak dl aCiebie!
Dobra, kobitki, zmykam. Miłego dnia Wam życzę. Pewnie sie jescze odezwe później troszkę.
 
Dmuchawiec obiecuję, że już nic nie wymyślę... chyba, że przez przypadek :-p
A ty pochwal się aniołkami.
Co do śniegu, to u nas troszkę (góra 2cm) było w sobotę rano, i troszkę wczoraj rano, ale do wieczora wszystko stopniało :-(

Justysia
, a gdzie Twoje aniołki? Gdzie ty się tak w ogóle podziewasz?
Pokażcie swoje cacuszka, bo szukam natchnienia :-D

Miłego dzionka życzę i wszystkim duuuuuuuuuużo zdrówka!
 
niuta to niemożliwe, że już pół roku za Wami :szok:
Dużo zdrówka dla Maksia i jeszcze więcej cierpliwości dla mamy :-p

Zaraz się obejrzymy, a tu jedne święta, drugie święta, długi weekend majowy i nasze dzieciaczki roczek będą kończyć :rofl2: to jakaś MASAKRA!!! :-D
 
reklama
Hej dziewczyny czy wasze sloneczka tez tak malo jedza bo ja jestem w kropce moja mała wczoraj pociagnela cyca tylko 3 razy zjadla 3 czubate lyzeczki marchewki z ryzem ze sloiczka i na wieczor 100ml butli,dzisiaj tez zjadla tylko o 7 rano(w nocy 3 karmienia cycem) i teraz nic nie chciala i usneła.... martwie sie ze tak malo je.... i ze cyca ciagnie tez kiepsko.... sama nie wiem nie powinnam sie martwic bo jest usmiechnieta i zadowolona a jak zblizam sie z cycem to placz i kreci sie jak waz ....:-)
i woli misiaczki zjesc niz cyca mamusi :(
pozdrawiam
 

Załączniki

  • IMG_4462.jpg
    IMG_4462.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 27
Ostatnia edycja:
Do góry