reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Dziuuula to zazdroszcze takiego spiocha:tak: Wyczytałam o tym w ksiazce " Kazde dziecko moze nauczyc sie spac":-) I sadze, ze cos w tym jest. Dziecko 5-miesieczne (wg ksiazki) powinno miec 2 lub 3 drzemki w ciagu dnia i łaczny ich czas ma nie przekraczac 3 godzin.To jest pewnie wazne wtedy, gdy sa kłopoty ze snem nocnym. Bo jak nie ma, to tylko pozazdroscic. Moja mała spi 3 albo 4 razy zwykle po 30-45minut i w nocy budzi sie dwa razy na karmienie

Niuta, Maylah duzo uśmiechu dla Maksia i Filipka!
Daisy, a moze małej zabki wychodza i boli ja przy ssaniu?

A ja zauwazyłam taka prawidłowosc:odkad mniej sie z Zosia bawie(ostatnio mam mało czasu-sprzatam:tak:)ona lepiej sypia. Co o tym myslicie?
A sadze tak dlatego, ze cały poprzedni tydzien bardzo ładnie spała, a przez weekend maz z nia duzo szalał i spała po 15, 20 minut w ciagu dnia i zasypiała pózno na noc. A dzis- drzemki po 45 minut, jedna nawet godzinna i mniej płaczliwa jest. Sama nie wiem...

Wróciłysmy z zakupów, kupiłam, co chciałam i uciekam mmalowac anioły.
Justysia w koncu wypiekałam w piekarniku. Jak skoncze, to sie pochwale.
Pa!
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam w śnierzny dzionek
wszystkiego najlepszego dla wczorajszych i dzisiejszych solenizantow i solenizantek miniurodzinek
mimo iz troche zlapal mroz to sie ciesze bo przynajmiej troche te chorubska wygna. alusia8989 dla Ciebie kochana to ja moge posprzatac bo Ty oczekujesz maluszka i musisz sie oszczedzac teraz.
wiecie dziewczyny wczoraj pobilam rekord w kupywaniu butow-30 min obskoczylam w alfie u nas w olsztynie wszystkie sklepy. niestety musialam sobie kupic nowe kozaki bo ktos z domownikow moje "stare" spalil w piecu i w sobote przyszedl mroz a ja dopiero zaczelam szukac kozakow i musialam w adidasach chodzic:-)kazdy schodzil mi przez caly dzien z drogi takiego mialam nerwa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
maylah ja tez mam dzisiaj lenia i na obiad beda ziemniaki z cebula i sadzone i tez leze :-)
 
Dziecka mi posnęły, mąż na spotkanie i korepetycje wybył, a ja nie wiem w co ręce wsadzić (chociaż tyle jest do zrobienia)...

Najchętniej zrobiłabym aniołki z masy solnej :tak: ale po pierwsze nie mam drobnej soli, a po drugie Tomcio też by chciał polepić :-p

A najchętniej to położyła bym się spać... ale może zdążę jeszcze przemyć okno w łazience zanim się całkiem ściemni.

<ziew> a może jednak pójdę spać :-D
 
Basienka w pelni Cie rozumiem. ja kiedys zostawilam u mojej mamy w domu martensy ktore uwielbialam (uznajac ze przydadza mi sie tam do chodzenia po gorach) a mama uznala ze pewnie juz ich nie chce skoro je zostawilam i je wyrzucila. a kurtke na narty komus oddala;) Teraz zostalam z plaszczykiem i butami na obcasie - swietny stroj na gorskie przechadzki:cool2:

daisy. ja kiedys mialam problem, ze mala nie chciala jesc z piersi (ale u Ciebie chyba nie chodzi tylko o piers?). i pozniej polapalam sie ze zmienilam mydlo i malej to nowe widocznie smierdzialo, bo jak sciagalam pokarm to jadla, przy cycu plakala okropnie a jak wrocilam do starego mydla to problem zniknal.

ewa jestem pod takim samym wrazeniem pierniczkow jak i kartek dmuchawca:happy: macie talent dziewczyny.a ja dziaj czekam na to zamowienie ze str. swiatpasji:)

my dzisiaj po szczepieniach. zosia mega dzielna, tylko sobie steknela pare razy:)a dla tych dziewczyn ktore sie troszke martwily tym ze ich dzieci sie nie przekrecaja. pytalam o to pediatre bo zosia tez sie nie przekreca i powiedziala ze to zaden powod do zmartwien. jeszcze nie musi.

wszystkiego najlepszego dla malych solenizantow!!!
 
Dzien doberek!

Wszystkiego najlepszego dla naszych Solenizantow, Dominika, Maksia i Filipa!!! Duzo usmieszkow i malo placzu :)

BeataZ kula jest super :tak:
Ewa ty juz ludzi nie dobijaj, wczoraj upieklam pierniczki ale napewnie nie beda takie piekne jak twoje :-)
I pochwalcie sie aniolkami zebym znowu mogla zzieleniec z zazdrosci :-)

Moj maly pokazuje charakterek a ja probuje sobie z nim radzic... Teraz chwilowo spi a ja zamiast zrobic cos w domku to znowu z ciotkami pisze. Ehh to juz jest nalog :-D
 
DZIĘKUJEMY ZA ŻYCZENIA I PRZY OKAZJI SKŁADAMY GORĄCE ŻYCZENIA DLA MAKSIA!!!!!:-):-):-)
BeataZ ta kula jest cudowna , wspaniały prezent dla najblizszych a Marisska wygląda bosko jak zwykle
Dmuchawcu jak ja Cię podziwiam za te aniołki, że Wam się chce, naprawdę, rodzina musi być z Was dumna, i cieszyć się ogromnie jak otrzymuje takie piękne kartki i upominki, ja sobie obiecuję, ze jak Filipek bedzie większy, to też z nim będe robić różne upominki dla najbliższych,bo takie liczą się najbardziej
Kamlotka, no to powodzenia w realizacji planów!!!!
Ewuniu, i jak była drzemka?
Dominika Gratki dla Zosienki , no widzisz nie masz się czego martwić, jeszcze bedziesz miała dość, tych przewrotów
Annie no coś jest z tym nałogiem, BB wciąga:rofl2::rofl2:
 
Mylah dziekuje za dobre słówko. To taka forma samorealizacji-dlatego sie chce.Mam z tego dzika radosc:-D Zawsze to cos innego niz pranie, sprzatanie itd. I w dodatku ktos to doceni:tak::-D

Dominika, a co zamawiałas?:-) Ja zamówiłam sobie farby do malowania na tkaninach, bo chce pomalowac mezowi poszewke na poduszke. Tylko nie wiem jeszcze co namaluje. Moze Wy macie pomysł?:-)

BB to na bank u mnie nałóg:-D:-D Mam cały czas właczony komputer i co jakiś czas sprawdzam czy któras napisała:-D Masakra!
Ale to wszystko dlatego, ze jestescie takie fajne. Buziak!
 
dmuchawcu zamowilam materialy do wytlaczania czyli dluta i kilka blaszek (to bedzie tez prezent dla chrzesnicy mojego meza). Na swieta kartek juz pewnie nie zrobie ale w styczniu mam dwa wesela:)
A i jeszcze 2 dziurkacze o wymyslnych ksztaltach i narożniki do wklejania zdjec w albumach (od dawna tego szukalam i nie mialam pojecia gdzie to moge kupic)
bedziesz malowac poduszke? Kiedy Ty znajdujesz na to wszystko czas? Mezus musi byc po uszy zakochany w takiej artystce:)
Ja pamietam, ze mojemu to zawsze bardzo imponowalo jak zrobilam specjalnie dla niego jakas karteczke, album itp.
Uciekam bo zoska sie obudzila i sie do mnie smieje.i jak tu nie kochac takiego slodziaka.
 
reklama
Czesc dziewczyny
w koncu moge z wami chwilke popisac..kurcze ale sie stesknilam za wami. Raczej juz nie nadrobie tych 10 dni bo widze ze produkcja idzie pelna para..a tyle czasu nie mam..hehe
Malemu przeszlo a za to teraz mnie dopadlo...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Tak w skrucie to nus wszystko ok, maly chodzi spac o 21 a budzi sie dopiero o kolo 9 rano..kaszka na noc dziala cuda..:D:D:D:D juz od dawna sie tak nie wyspalam...
 
Do góry