reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

maylah nie było drzemki. Umyłam to okno w łazience - jutro będą piękne smugi :-D
Potem przeczytałam co pisałyście i Adasiek się zbudził, więc poszłam do niego na górę, zobaczyłam, że pranie się skończyło więc z Adaśkiem powiesiliśmy ładnie spodenki Tomeczka.... no a potem trzeba było obudzić Tomcia coby za długo nie spał, bo w nocy będzie problem...

A teraz muszę coś wykombinować dla Tomcia, bo marudny jakiś i chce "na jąćki" :cool:
 
reklama
Vercik jak ja Ci zazdroszcze a ile robisz malemu tej kaszki jakiej i w jakich proporcjach ???
u mnie dzis, ok tylko gdy rano sie obudzilam podchodze do łozeczka a tu kacper cały pod kołdrą nogi tam gdzie poduszka w ogole byl w takiej nie naturalnej pozycji w ksztalcie litery S tak sie wystraszylam, do tego gryzł ochraniacz na szcebelki :-pptasi mózdzek mogł sie udusić, a najgorsze jest to,że zrobił to tak cicho, a przeciez zawsze jak sie wierci to ja słysze... ohhh
W ogole od dziś zaczyna podnosić głowkę do góry, zobaczymy jak mu dalej pójdzie.
W ogole zastanawiam się co bedziemy robić z moim na swieta bo wymyslilismy ze z wigili od tesciów szybko sie zbierzemy wykąpiemy maluszka i zrobimy sobie taka kolacje przy swiecach :happy:i zrobimy jakies super dania na swieta, nie takie ttradycyjne :tak:
 
adddaaa daje mu mniej mleka..a kaszki to stopniowo coraz wiecej..zaczynalam od jednej lyzki stolowej kaszki i dolewlam po trochu wody, zeby nie byla za rzadka ani zbyt gesta...teraz zjada juz 3 takie lyzki..heh wczoraj probowal 1 raz jedzenie ze sloiczkow..ale mu nie wchodzi...woli jak mama mu cos ugotuje..
 
Vercik super że jesteś z nami, my też tęskniłyśmy za Tobą!!!:-):-):-)
Adaaa gratulacje dla Kacperka:-)
Mój Filip zasnął, próbowałam go przetrzymać jak najdłużej, ale się nie udało, jak się obudzi, to oczywiście nie będzie światła, ani śmiania się, zobaczymy czy zaśnie.

A ja mam pytanko, w jakich fotelikach wozicie, bo mój Filip się nie mieści w foteliku,l nogi mu wystają , mamy fotelik do 9 kilo a on ma ponad 8 już. Te co oglądałam od 9 kg. są z bazą, ale tylko do 18, a te do 36 z kolei dziecko już musi siedzieć, nie wiem co kupić, bo my dużo jeździmy samochodem __________________
 
maylah Po pierwsze wystające nogi w niczym nie przeszkadzają. Ważne coby głowa nie wystawała ponad fotelik.
A tak wogóle to kto Wam doradził fotelik do 9kg a nie do 13kg??
Są foteliki powyżej 9kg montowane tyłem do kierunku jazdy?
Ja widziałam jedynie 0-18kg montowane tyłem do kierunku jazdy (ewentualnie 0-25kg, ale te w testach wychodzą najgorzej).

A jeśli chodzi o wagę 18 kg, to wydaje mi się, że mało który 3-latek tyle waży, także na pewno nie kupowałabym tych do 36kg (głównie ze względu na bezpieczeństwo i to, że dziecko faktycznie nie tyle, że musi siedzieć, ale stabilnie trzymać głowę).

Bardzo polecam stronę fotelik.info :: foteliki samochodowe dla dzieci
 
Maylah ja mam fotelik 0-13kg ale wczoraj kupilam nowy 0-18 firmy Graco bo ten do 13kg mialam firmy Hauck, jest strasznie nie wygodny, wogole masz tylko naciagniety material nieprzemakalny w ktorym mala sie strasznie poci, nawet najcienszej gabeczki nie ma wiec kupilam inny, znalazlam promocje na Graco obnizka o 350zl wiec sie oplacalo. U nas tez nozki wystaja w Haucku ale jak Ewa mowi to normalne:tak:
 
Witam się wieczorkiem,

Ale miałam straszny dzień... Nerwów się najadałam:-( Musiałam jechać na uczelnie pozałatwiać ostatnie rzeczy przed obroną. Z Matim został mój M. Byłam spokojna, bo bywały takie sytuacje i było ok. A dzisiaj Mati nie chciał pić mleka z butli! :szok: Jeszcze niedawno na którymś wątku pisałam, że ja nie mam z tym problemu... A tu taka niespodzianka. Nie było mnie 8 godzin, a Mati w tym czasie zjadł słoiczek jabłuszka z marchewką! Ja mam kawałek drogi na uczelnie, więc trochę to trwało. M. próbował go karmić łyżeczką, ale wypluwał. Nie wiem czemu, bo z tej samej łyżeczki zjadł jabłuszko z marchewką:confused2:
Jak wróciłam, to tak się do mnie przyssał, że oba cycki były potem puste. Tak mi go żal było:-( Martwiłam się strasznie.
Chyba muszę go przyzwyczajać do butli, może jakiś soczek albo herbatkę będę mu dawać.

A tak poza tym, to stresuję się przed obroną :-(

Czytam Was na bieżąco, ale jakoś czasu albo weny mi brakuje:no:

Już nie mogę się doczekać aż będę miała tą obronę za sobą, to w końcu zabiorę się za porządki i może też coś ładnego upiekę. Aż wyrzuty sumienia mam jak czytam i oglądam jakie cuda dziewczyny szykują;-)
Ewa ach, te pierniczki! Cudo.
Dziewczyny - Karteczki też niesamowite. Jeszcze jestem ciekawa aniołków :tak:

SKŁADAM ŻYCZONKA DLA MALUSZKÓW, OBCHODZĄCYCH MINI URODZINKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W WAM WSZYSTKIM ZDRÓWKA, ZDRÓWKA I ZDRÓWKA:tak:
 
Czesc dziewczyny
w koncu moge z wami chwilke popisac..kurcze ale sie stesknilam za wami. Raczej juz nie nadrobie tych 10 dni bo widze ze produkcja idzie pelna para..a tyle czasu nie mam..hehe
Malemu przeszlo a za to teraz mnie dopadlo...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Tak w skrucie to nus wszystko ok, maly chodzi spac o 21 a budzi sie dopiero o kolo 9 rano..kaszka na noc dziala cuda..:D:D:D:D juz od dawna sie tak nie wyspalam...
kobitko nie załamuj mnie:-( Julcia zasypia ok 20, potem pobudka ok 21, 22, o 23 mleko, a o 20 zjada kaszki ok 160-180. Na długo jej to nie starcza jak widać. Poźniej je ok 6 i spimy do 8:30. Jak ja bym chciała tak jak Ty się wyspać, ehh:-(
Poczytalam Was , ale nie mam weny na pisanie. Idę spać. Dobranoc kochane koleżanki :-)
 
reklama
Beata Ty i tak masz dobrze jak JULA CI zasnie o 23.00 i dopiero o 6.00 je mleczko.
Mi mały je o23.00 ,2.00.4.00,6.00:eek:.
Nieraz i czesciej ,ale rzadko kiedy tak do rana !!
Prawie nigdy ehhh....!!!:rofl2::crazy:
 
Do góry