reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

No mój Tomek śpi, hahaha, :-):-)
no ciocia niestety nie żyje, zmarła rok temu, dostała zawału mózgu, ja nawet nie wiedzialam,że coś takiego jest, miała straszny problem z nogami, ciekła jej jakaś ropa, po prostu nogi nie wytrzymywały tego cięzaru, no to taka tragedia, ale serio ciocia maluchem jeżdziała, ale tylko sama, bo chyba by nikt nie wszedł:no:

Co do wiernosci Tomkow, hmmmm myślę że jest mi wierny,ale pewnosci czlowiek nigdy na 100% nie może mieć, no ale racja musi zobaczyć,żeby uwierzyć, straszny z niego żartowniś i buźka mu się nie zamyk
a, jest wesoło:laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Z mojego gaduła nie jest,jak żesmy sie poznali to ciężko byłooo ,mało mówiłna poczatku!!!
ALEE JA NADRABIAM ZA TO PEPLANIEM,CZASEM BEZ SENSU!!!heehee
Z TEGO CO WIEM TO MÓJ TEŻ JEST MI WIERNY ,heehee!!!
ZResztą mówi ,że tylko ja go chciałam !!:-D;-);-);-)
 
Fajne chłopaki z tych naszych Tomusiów.:-):-):-) Moj z kolei zagada każdego, w koncu handlowiec z niego, zarabia buzią, hehehe:-D:-D:-D
I jak Justynko znalazłaś tę pościel? A ta lalka niezła, czego to nie wymyślą, pływajaca lalka:szok::rofl2::rofl2:
 
no ja też zmykam, bo ucho nadal boli, i oczyska jakoś też,a z moja ślepotą, to musze uważać. :tak::tak:
MIŁEJ NOCKI MOJA STRAŻNICZKO !!!!!!
Pozdrów męża, od tej co nie ma męża a ma:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
Dziękuje zaraz go obudze i pozdrowie!!!

dobranoc moje kochane mamusie!!!
ale jaja i znowu mój mężulek gada przez sen ,idzie sie posmiać!!!:-d:-d:-d
 
Hej dziewczynki :-) Chciałam tylko dać znać, że żyję... ale co to za życie, nic sobie wczoraj nie kupiłam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Dzisiaj jadę zaraz odstawić maluchy znów do moich rodziców i tym razem jadę z mężem. Może z nim uda mi się coś kupić na tą dzisiejszą imprezę :tak:

A jak mu pokazałam na stronie sukieneczkę która mi sę podobała z promodu to powiedział, że taka szaro-bura (faktycznie była szaro-czarna)... no ale w sklepach to w większości czerń, grafit, popielaty i do tego pełno swetrów (długie, krótkie, z rękawem, bez rękawa....), a ja szukam bluzki do czarnych spodni, ale nie sylwestrowej z tysiącem cekinów (bo tego też teraz pełno)... ehhh...

Nie wiem kiedy uda mi się was nadrobić, bo dzisiaj ta impreza. Muszę jeszcze przygotować w jednym pokoju spanie dla gości imprezowch. Może jutro jakoś dam radę.

Miłego weekendy zatem i nie naskrobcie za dużo, bo nie nadrobie!! :-D
 
no szkoda ale jeszcze tyle nocek i dni przed nami wiec napewno uda ci sie zlapac spiaca Julcie ze stopka w buzce:-D
Ona wyglada tak slodko:-D szok! az dziw ze nie ma gilgotek na stopkach?:sorry:

Maylah my kapalismy sie tak samo albo ja albo maz z mala ale teraz nie za bardzo mozemy sie kapac z nia w wannie bo mala ma wciaz problemy skorne wiec uzywamy specjanego plynu dla niej. Ale ona chyba zadowolona ze ma cala wanne dla siebie! szaleje na calego, wszystko mokre, i wiem co mnie czeka jak zacznie siadac w wannie, masakra, bedziemy ja kapac w deszczaku:)
Beatko mała miała gilgotki i jak pierwszy raz wsadziła stópkę to się nieźle chichrała:-D
my też tak się kąpiemy, najpierw mała potem ja, mąż prysznic bierze po pracy, ale ja korzystam z wody po małej. Już się nie mogę doczekać aż zacznie siedzieć, wtedy napuszczę pełną wanne i będę się z nią wylegiwać:-)hahaha ale mam marzenia:laugh2:
Julka własnie wstała po drzemce, a w nocy coś ją nosio męczył. Chyba mamy za suche powietrze. Macie jakieś rady na to?ale wiecie żeby mało kosztowało:-D
 
Witamy się przedpołudniowo :tak::tak::tak::tak:
Pustki tu dzisiaj, za to po niecałych dwóch dobach nieobecności to było co nadrabiac :tak::tak: Wczoraj siedziałam i czytałąm aż wkońcu i tak poszłam spac, a mąż siedział i czekał na walkę, on za bardzo sportu nie ogląda, ale to go zaciekawiło i po walce stwierdził że tyle czekania a tylko 50s to trwało:-D:-D:-D

A ja i tak już zapomniałam co komu pisac :no::no:

Ewa85to udanych zakupów życzę i imprezki też :tak::tak::tak::tak:

Moja Mała w nocy zrobiła sobie godzinną przerwę, gadała w łóżeczku a ja przysypiałam. Ale czasami tak głośno gada że spac nie daje, za to teraz sobie ładnie odsypia a mamusia????? Mamusia na to czasu nie ma, a ta mała koza się wyśpi, no ale chociaż marudna nie będzie

Chciałam jechac dzisiaj do Reala, zabawki mają 30% taniej, no ale nie wiem co z tego wyjazdu będzie, bo Małej nie chciałabym brac, a my do Reala mamy godzinę drogi.

voreczka tu masz te śmieszne literki, wpisujesz słowo i klikasz na literke która ci się podoba.

Myspace text generator

Pozdrawiamy wszystkich sobotnio!!!!​

 
reklama
Hej ja dzis tylko na moment niestety bo mam kupe roboty:-(

Justysia to ja chciałam chłopaka, ale zywego;-)Moze nawet pływac nie umiec, byleby był moim syniem:tak:

Własciwie to wpadłam po to, zeby sie pochwalic:-D, ze



Kamlotka fajne te literki!
empty.gif


Buziaki!
 
Ostatnia edycja:
Do góry