reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Beatko mówisz i masz:-D szkoda tylko że nocnego ssania stópki nie mam uwiecznionego :-(
a Jula tak sie wierci przez sen ze szok, co chwilę pochodzę smoka podać, ojj znów mi sie noc ciekawa zapowiada...
 

Załączniki

  • DSC03145.jpg
    DSC03145.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 17
  • DSC03152.jpg
    DSC03152.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 18
reklama
BeatkoZ siedzenie naprawione, mąż naprawił na szczęście , a brat powiedział,że przeciez on mojemu M. powiedział zeby naprawił, normalnie on m 18 lat, a tak mnie czasem wkurza, wydaje mu się że jest pępkiem swiata, ehhh:cool::cool::cool:
Słodka ta smycz Marisski i tesn strój też, widziałam podobny na allegro,a le sie zgpiałam z zakupem
Betako26, ale piękny widok Julci , jejku mój Filipek tak nie umie, narazie sciaga sobie skarpetki, ciekawe kiedy bedzie taki wygimanstykowany:happy:
Adaaa oj rzeczywiście musiałaś sie namęczyć z kacperkiem, biedactwo, oby dał Mamusi się wyspać dzisiaj

A ja się dziś kąpałam z Filipkiem, pierwszy raz, bo jego wanienka jest juz na niego za mała, on tak szalał,że non stop się uderzał glówką, a tak ze mna miał super, najpierw tak na półleżąco, potem troszkę siedział, a potem leżał, normalnie taki zadowolony, a tatuś potem go wziął , ubral, a ja sie wykąpałam do końca- oszczędzane wody:rofl2::rofl2::rofl2:

 
Beatko mówisz i masz:-D szkoda tylko że nocnego ssania stópki nie mam uwiecznionego :-(
a Jula tak sie wierci przez sen ze szok, co chwilę pochodzę smoka podać, ojj znów mi sie noc ciekawa zapowiada...
no szkoda ale jeszcze tyle nocek i dni przed nami wiec napewno uda ci sie zlapac spiaca Julcie ze stopka w buzce:-D
Ona wyglada tak slodko:-D szok! az dziw ze nie ma gilgotek na stopkach?:sorry:

Maylah my kapalismy sie tak samo albo ja albo maz z mala ale teraz nie za bardzo mozemy sie kapac z nia w wannie bo mala ma wciaz problemy skorne wiec uzywamy specjanego plynu dla niej. Ale ona chyba zadowolona ze ma cala wanne dla siebie! szaleje na calego, wszystko mokre, i wiem co mnie czeka jak zacznie siadac w wannie, masakra, bedziemy ja kapac w deszczaku:)
 
Ostatnia edycja:

A ja się dziś kąpałam z Filipkiem, pierwszy raz, bo jego wanienka jest juz na niego za mała, on tak szalał,że non stop się uderzał glówką, a tak ze mna miał super, najpierw tak na półleżąco, potem troszkę siedział, a potem leżał, normalnie taki zadowolony, a tatuś potem go wziął , ubral, a ja sie wykąpałam do końca- oszczędzane wody:rofl2::rofl2::rofl2:

My w ten sposób się kąpiemy już od 3 miesięcy. :szok::-D:-D
Mały uwielbia jak ma dużoooooooooooooo wody i może swobodnie popływać i posiedzieć. Średnia temp. to koło 40`C. Tak więc jak się np. po nim wchodzi na dalsze kapanie to woda jeszcze super cieplutka jest.
 
My w ten sposób się kąpiemy już od 3 miesięcy. :szok::-D:-D
Mały uwielbia jak ma dużoooooooooooooo wody i może swobodnie popływać i posiedzieć. Średnia temp. to koło 40`C. Tak więc jak się np. po nim wchodzi na dalsze kapanie to woda jeszcze super cieplutka jest.

40C? mozna tak? mi polozna gadala ze 37-38 nie wiecej i maz taka caly czas taka nalewa ale chwilunia i jest chlodna wiec kapiel krotka:wściekła/y:
 
A moj maly gada do karuzelki... Juz taki marudny ale spac nie chce za nic:no: Ehh kiedy on bedzie normalnie spal to ja nie wiem, wogole to on takie zywe dziecko ze szok... Caly czas tylko nozkami zamiata :tak: A ja taka spokojna od poczatku mojego zywota jestem, tata podobno tez wiec nie wiem po kim on to ma:-D
Co do kapieli my powoli przyzwyczajamy malego do duzej wanny, ale jak go wlozylismy pierwsze 5 razy to krzyk jakby go ze skory obdzierali... Ostatnio byl postep i jak sie tata kapal to maly pozwolil sobie nozki zamoczyc :sorry: Co jak co ale moje dziecko to ma charakterek :sorry:
Alusia zdrowka dla was
BeataZ rzeczy cudne :-)
I juz mam malego na kolanach bo znowu ryk, ciekawe kiedy pojdzie spac
 
Wilsonka dzięki bardzo za radę , widziałam ostatnio taka butelkę z łyżeczką, może to za działa, bo z łyżeczki to on lubi jeść!
Kobietki ja mam na jutro wszystko posprzątane, a jutro tylko biore sie za półki w kuchni! W poniedziałek czekają mnie okna, już teściową sobie zamówiłam do małego, to w jeden dzień wszystkie umyje.
Dobra życzę wszystkim najwspanialszym matkom najwspanialszych dzieci dobranoc i zmykam kończyć prasowanie!
 
reklama
Do góry