reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Wiecie co? Albo wszystkie spia (spiochom zyzce kolorowych) albo...

WY MNIE NIE LUBICIE !!!:-D:tak:
no co ty:crazy: pewnie ze cie lubimy:-)
ja wlasnie jadlam kolacje z mezem, teraz on poszedl pod prysznic a zaraz zmykam do wyrka sie ugrzac z mezem ;-):-pbo mi zimno...
Annie zycze ci spokojnej nocki, to do Twojego synusia: Maluszku nasz kochany, posluchaj ciotki i idz grzecznie spac by mamusia mogla sie wyspac i wypoczac by jutro miec sile sie z Toba bawic:-):-D;-) no...mam nadz ze mnie poslucha:tak:

Niuta ma racje zaraz wskoczy nocna zmiana, jak cos to bedziesz miala towarzystwo...

KOLOROWYCH SNOW!!!!!!
PA PA
 
reklama
Nocna straż czuwa, usypia dziecko, wszystkich LUBI,:-):-):-):-):-) Annie co to za myśli? Widzę,że masz podobny problem ze spaniem maluszka, i co śpi już? bo nam Filip się tak rozgadal,ale tak słodko,że się śmiejemy zamiast go uciszaać, a i czekamy na pudzianka w TV:rofl2::rofl2:
 
I SIE DRUGA ZMIANA NOCNA POJAWIŁA:tak:;-)~!!!
Ja czekam na walke zaraz się zacznie mam nadzieje ,że Pudzian li go na dechy ,Cwaniaczka jednego.Nie lubie cwaniaczków!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Mały śpi ,zasnał o 20.00myślałam ,że po kąpieli,ale sie obudził i o 22.00 go wykąpałam.Ciekawe jak w nocy ,pewnie znowu guganie!!

BEATKO więc nie bedziesz sama.

A mnie wogóle wzięło na sprzatanie ,uprztłam barek i w szufladzie z bielizną ,chciłam prasować,ale mąż się zdenerwował i powiedział,że mam usiaść na d... a nie latać ze ściera o tej godz.
Wiedział co bierze ,bo mnie jak nawiedzi to jestem w stanie o północy myć okna,już nieraz nocką sprzątałam w szafkach .Mama zawsze mówiła ,że jestem poszczelona:cool::cool::cool:.

Karolek dzisiaj sie z tata kapał,ale była radocha .Wanna wody ,sie cieszył ,''mama duzio mam wódy''heehee:cool2::-D:-D:-D!!!

Maylah ja też mam bzika na punkcie poscieli i firan!!:tak::tak::tak:
Tego nigdy nie zadużo.
Wiesz ja też sie powarznie zastanawiam nad tym aqła aerobikiem ,bo wyczytałam ,że u nas niedaleko wyremontowali basen i sa zajecie takie koszt 11zł.

ANNIEEE MY TU NIKOGO NIEEE LUBIMYYYYYYY!!!!TYLKO WSZYSTKICH LUBIMY!!!ALE ZAKRECIŁAM ,HEEEHEE

HUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURA PUUUUUUUUUUUUDZIAN WYYYYYYYYYYYYYYYYGRAAAŁŁŁ!!!!
 
Ostatnia edycja:
WIEDZIAŁAM ,ZE WYGRA ,WIEDZIAŁAM,WIEDZIAŁAM!!!
ALEEEE GO SKOPAŁŁŁŁŁŁ!!!!!

JEST,JEST ,JEST ..............
YUUUUUPIIII!!!
:-p:-p:-p:-p
UFFFFF,ALE SIĘ SPOCIŁAM!!!!!:tak::tak::tak::tak:;-)
 
ANNIEEE MY TU NIKOGO NIEEE LUBIMYYYYYYY!!!!

No to super :-p:-D To sie mamuski dowiedzialy :-D

A ja was tylko tak powkurzac na noc chcialam:-p, zeby sie nocna warta pojawila :-p

Maylah a maly od pol godziny spi

A co do walki to dajcie znac bo ja nie mam jak ogladac...

PS Lece spac zeby troche nadrobic... i wszystkim dobrej nocki zycze :)
 
Ostatnia edycja:
no ale Pudzianek dał czadu!!!!:szok::szok::szok::szok:
A mój Filip dopiero teraz zasnął!!! A mnie znowu ucho boli, chyba za dużo sie dziś na łaziłam.
Justysia my to podobne jesteśmy, ja tez czasem sprzątam po nocach , układam w szafkach, ai kurze ścieram, teraz rzadziej bo jak Filip uśnie to nie chce go obudzić, ale ojjj zdarzały się takie nocki pracowite.:laugh2::laugh2::laugh2:
A co do aquaaerobiku, to ja jeszcze nie wiem jaki jest u nas koszt, ale mysle,że podobny, i moja kumpela chodziła kiedyś na aquaaerobik dla puszystych, a wcale taka nie była tylko sobie wmawiała, i mówiła,ze taki wycisk jest, i jak się ważyła, to potrafiła kilo schudnąc podczas jednych zajeć, ale najbardziej schudła jak przeszła na dietkę,nie jadła ziemniaków, chleba, duzo warzyw, ryb. 15 kilo w 2 lata.
JA chyba dziś strazy nie potrzymam, bo mnie coraz bardziej boli, chyba wezmę tabletkę,:crazy:
 
Widzisz MADZIU,coś w tym musi być !!!:tak::tak::tak:
Sprzatanko po nocy ,ale mój Tomek wie ,że sobie :no:normalną wziął za żone!!!heehee

Obawiam sie tego basenu ,bo jak wejde to im fundamenty pękną!!!:cool2::cool2::cool2:
Ale co sie nie robi dla piękności!!!:rofl2::rofl2::rofl2::-D
I może by sie schudło,cosik!!!

Wez tabletke i siw połóż,ja szukam na allegro poscieli dla JULKA.Miałam upatrzona ,a juz nie widze takiego wzoru co chciałam.Już mnie gały od tego gapienia w monitor bolą!!!
ehhhh,może znajdę!!!:shocked2::shocked2::shocked2:
 
reklama
HEehee to mamy TOMKÓW !!!
TWÓJ TEŻ TAKI NIE WIERNY TOMASZ!!??
MÓJ JAK NIE ZOBACZY TO NIE UWIERZY ,TO SIE SPRAWDZA U NAS!!

ŁOJJJJ,240 :szok::szok::szok:!!!
TYLE TO NIEE MAM,:laugh2::laugh2::laugh2:! A CIOCIA ŻYJE!!!???


Mój mówi ,że masz też iśc spaćć:laugh2::laugh2::laugh2:,bo ja sie nie kłade!!:laugh2::laugh2::laugh2:
I mówi ,a męza to nie ma !!!!
A JA mówie''jej ''mąż też TOMEK'' i śpi:eek::-D:-D:-D:-D:-D!!!!!!!!!!!

A KTÓRAS PISAŁA ,ŻE CHCIAŁA BAARDZO CHŁOPAKA.
TO TU MA......, I NAWET UMIE PŁYWAĆ!!!heehee...:)))
http://www.allegro.pl/item838888513_lalka_baby_born_chlopiec_umiem_plywac_809242.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry