reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Beacia jak mnie brzuchol swędzi to zmykam pod prysznic i gąbką się porządnie zmasuję, a potem balsamik solidnie na brzusio:tak: A jak w trakcie dnia to zawze mam krem jakiś przy sobie i się smaruję, zazwyczaj pomaga.:tak:
Stopi trzymam kciuki za pogodę:tak:
 
reklama
widzę, że narazie też pustkowie się zrobiło, ale może to i dobrze, bo nie będę miała jutro dużo do nadrabiania;-) a tymczasem też się zbieram... trza wywalić nogi do góry bo kostki już zniknęly calkiem, a oczka tez się powoli zamykają:sorry2: spokojnej nocki kobitki zyczę:tak:
 
Dzieki gabiaz łapki trzymałam przy sobie i prawie juz mi przeszło samo za to na cycochy sie przeżuciło,tak że zmykam zaraz pod prysznic,.I sie chyba wczesniej połoze bo dzis mało spałam i mało co widze na oczy.
dobrej nocki kobitki:-)
 
Witam sie z wieczorka :-)

Widze ze kolejne mamusie sie rozpakowały z czego sie bardzo ciesze a my nadal czekamy na nasza kolej laseczki :tak::-);-)....

WSZYSTKIM NOWYM MAMUSIĄ GRATULUJĘ !!!!!!

A u mnie nadal upał,uffffff,pufffff,sobie zakupiłam dzisiaj wiatrak w markecie :tak: co by mnie troszke chłodził bo juz nie mam pomysłu na te upały...chodzilismy z małżonem ponad godzinke po markecie,fajnie było tylko ucierpiały moje stópki :szok::szok::szok: balony ogromne :baffled::szok::baffled:....a ja szykuje sie jutro na weselicho :tak::-) ciuszki nowe zakupiłam sobie-fajną tuniczkę i do tego geterki-tylko na nogi niestety japonki bo nic innego nie zmieszcze,na szczescie dostałam takie regulowane paskiem z czterema dziurkami mam nadzieje ze mi starczy długosci paska ;-) echhhh.....nawet paznokietki u stópek pomalowałam,małzon sie dziwił jak ja to zrobiłam :baffled: a ja mu na to ze w koncu jestem kobietą :-D:-D:-D....ide wziac jeszcze prysznic i wyciagnąc moje biedne kopytka,padam na pyszczek....nie wiem czy jutro zaglądne wiec zycze KOBIETKI miluśnego weekendu :-):-):-) i trzymam kciukasy za kolejne nowe mamuski :-) .....pozdrawiam :-):-):-)
 
Dziewczyny ja dziś zmierzyłam swoje kostki w odwodzie.... znaczy różnice w butach jak zapinałam w zeszłym roku latem a w tym roku przy ciąży.... Różnica jest 10 cm!!!:szok::szok: Oczywiście więcej!!!!:-:)-(

Mam tylko nadzieje, że razem z porodem moje nóżki powrócą do swojego pierwotnego rozmiaru małych zgrabnych stópek. :zawstydzona/y::tak::-p
 
Kaaasiulka baw się dobrze jutro:-):tak:
Iwon ja założyłam ostatnio sandałki zeszłoroczne. Zawsze miałam dociągnięte na maxa wzystkie paski i i tak był luz, a teraz musiałam poluzować:szok: Tak więc nie jesteś sama. W pierwszej myśli to miałam zamiar kupić coś nowego, ale nie opłaca się na tych kilka tyg. No może bym kupiła gdybym miała pilną potrzebę na jakieś wyjście, ale ja do końca inkubuję i potem w terminie mam zamiar się rozpakować:-D A później to już pewnie opuchlizna da sobie spokój z moimi stópkami;-)
 
Hej dziewczyny ....weszlam nasz wasz watek i wspomnienia powrocily:-D:-D:-D

Wszystkim rozpakowanym NAJWIEKSZE GRATULACJE!!!
a oczekujacym .... pomyslnych i szybciutkich porodow!!!

Pozdrawiam :-)
 
ale dziś naprodukawałyście :szok::szok::szok::szok::szok: szok :szok::szok::szok::szok::szok:
z rana zdążyłam nadrobić trochę z wczorajszego dnia, no ale teraz trochę mi to czasu zajęło aby nadrobić to co pisałyście

przede wszystkim gratulacje dla nowych mamusiek i dla ich dzieciaczków :-):-):-):-):-)
coraz ciekawiej prezentuje się lista rozpakowanych lipcóweczek, no i końcu trochę różowych serduszek się pojawiło ;-);-);-);-);-)

witam również nowe lipcóweczki na forum :-D:-D:-D:-D:-D

miałam coś jeszcze napisać ale nie pamiętam co i nie pamiętam komu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

miłego weekendu życzę bo nie wiem czy dam radę się odezwać jutro
pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Widzę, że tu pustki.
Oj, nie tylko ja mam nogi jak baloniki.... :-( To ogólny problem na tym etapie.
Tak czytam Was dziewczyny i jestem pełna podziwu. Czekacie z taką niecierpliwością na poród, a ja trochę się boję i chyba chciałabym to jeszcze odwlec. Niby jestem przygotowana, torby spakowane, pokoik dla Maluszka gotowy i wszystko inne też już właściwie czeka...:zawstydzona/y:A ja jakoś na samą myśl się boję. Z jednej strony chciałabym mieć dzieciątko przy sobie w końcu, a z drugiej mogłabym czekać jeszcze trochę. Może jak mi dalej będą dokuczać skurcze i inne dolegliwości, to zmienię zdanie :tak:
Życzę wszystkim dobrej i spokojnej nocki :)
 
Do góry