reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

witam i ja z raneczka,nocka znów bardzo cieżka,jakaś połamana byłam i spac nie mogłam.Aż mi sie juluszka przysniła że powiedziała do mnie że marnie wygladam i już niedługo urodze ,bo na jej oko to mnie powoli bierze:-D:-D:-D.mam nadzieje że cos w tym jest.
U mnie gorac straszny ale może poprasuje puki jeszcze funkcjonuję.A na wieczór mnie ciocia zapraszała ale piernicze nigdzie nie jade,nie chce mi sie nigdzie dalej włóczyc,tym bardziej że do nich sie jedzie bocznymi drogami i tylko by mnie wytrzachneło.
miłego chłodnego wekendu:-)
 
reklama
dziendobry! wreszcie chociaz raz sie wyspalam i nic mnie nie bolalo jak wstalam:-) malutka strasznie sie wierci, czasem mi sie zdaje ze brzuch mi zaraz peknie:tak::tak:
wczoraj pol dnia przelezalam i dzis czuje sie o wiele lepiej, choc jak patrze na ten balagan w domu ktory ktos musi ogarnac to z checia wrocilabym do lozka;-) wczoraj wieczorem odkrylam ze ktos chodzil na tarasie od strony ogrodu, kwiatki mialam poprzestawiane:confused::confused: boje sie bo w salonie mamy szklane drzwi na taras na cala sciane i mysle ze ktos byl ciekawski co jest w srodku, od dzis zaslaniam zaslony bo kto wie:szok: na dodatek snil mi sie zlodziej:baffled: wiec dzis kupujemy z mezem bzyczek do drzwi na taras.
kurcze u mnie sie zepsula pogoda, jakos pochmurno a mamy miec tego grila dzis:eek: musze sie pochwalic bo farbnelam sobie wczoraj wloski i wreszcie z tego wyplowianego brazu zrobil sie czekoladowy;-) szkoda ze taka blada jestem no ale to sie kiedys nadrobi. od jakiegos czasu mam wrazenie jakby cos sie dzialo, ciagle mam skurcze, brzuch mi opadl, i mam wrazenie jakbym byla otwarta tam od dolu, nie potrafie tego opisac:zawstydzona/y:i jeszcze te klucie od dolu hmmm maz twierdzi ze pewnie urodze wczesniej, no ale jego to sie nie slucham bo co on moze wiedziec.
Daisy mi tez sie wydaje ze pewnie chodzi o ten konflikt krwi, moj brat tak mial i wszystko skonczylo sie dobrze, trzymam kciuki
fioletowa wez mnie ze soba, ja z checia tez bym sie wybrala nad wode;-) chociaz mieszkam nad morzem to plaze ogladam tylko jak przejezdzam samochodem:tak:
rozpakowanym mamusiom gratulacje!!!!!!!!!!!!!!
 
Witam z rana:-) Ja dzis plana miałam jeziornego ale troszkę chyba nie wyjdzie. Jest dosyć ciepło- takie optimum i troszkę pada chwilami. Ale za to moje stopy czują się całkiem nieźle:-D
Daisy to przetaczanie jest chyba przy konflikcie, wszystko będzie dobrze u maluszka, na pewno- przecież tu wszystkie w to wierzą:tak:
A ja działam fasolkę po bretońsku:-) I może później skocze gdzieś na bazarek zakupić jakies warzywka:confused:
 
u nas plany nadwodne się zmyły z deszczem
jak lunęło... jeziorko to mam teraz na podwórko
heh zobaczymy jak będzie później, na razie mąż jedzie malować w nowym domku
 
Witam Kobietki
Dziękuję za gratulacje i sama gratuluje rozpakowanym Mamusiom... :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Z tych emocji zapomniałam dodac że córcia ma na imię Oliwia i jest bardzo kochana....

Jak będę miała chwilę to opiszę mój poród, dodam tylko że rodziłam 2 godziny SN i że wszystko poszło bardzo sprawnie...
 
Kamlotka Oliwia jest sliczniusia!!!!!! Duzo zdrowka dla Ciebie i Malutkiej! Czekamy na opis porodu:)
 
witam dziewczyny w ten upalny dzien, noc jak zawsze, pobudki coraz to czestsze na siusiu , maly sie tak wierci ze spac nie daje, jak poloze sie na bok to tak mnie kopie, ze od razu klade sie na wznak tylko ile tak mozna lezec.
a mam pytanko , juz kiedys o to pytalam : chodzi mi o te jakby drgawki , tzn czesto je czujecie, bo mi sie wydaje ze z tygodna na tydzien czesciej, chyba dlatego ze maly nie ma miejsca, czasami nawet 2/3 razy dziennie, mimo wszystko niepokoi mnie to.

KAMLOTKA -SLICZNA TA TWOJA CORECZKA !! ;-)
 
Witajcie ja tylko sie przywitam, bo wróciliśmy w nocy i taka jeszcze nie przytomna jestem, muszę nadgonić. Ale widzę, że sznureczek się posypał, nowym mamusią bardzo gratuluję!!!!:-):-):-)
Kalmotka, ja też już chcę mieć już takie maleństwo!! Śliczna i też już ma kolor skóry taki nie noworodkowy:-) Jakby opalona już była:-)
 
adaaa ja tez miewalam te "drgawki" tzn moja corcia ale teraz musze przyznac ze prawie ich nie czuje, jezeli juz to bardzooo rzadko wczesniej tez mnie to niepokoilo bo brzuch mi sie trzasl dosc czesto ale wtedy ona jeszcze zmieniala pozycje, teraz juz nie ma miejsca. Nie martw sie napewno wszystko dobrze, w razie watpliwosci zapytaj lekarza
 
reklama
Do góry