reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja ostatnio też miałam ochotę umyć swoje, bo są w dramatycznym stanie 🤭🤭🤭

Haha, o kurde, udany mąż 😂😂😂
Gratulacje ❤️
Mój ciągle ogląda filmiki z ostatniego usg oraz prenatalnych i szuka tego siusiora, bo wciąż żywi nadzieję, że będzie jego wymarzony synek 🤭🤭😂

No ja też ostatnio pytałam, czy w mojej zimowej herbacie na pewno nie ma kropelki alkoholu 🤔🤭
Ja to samo z tą herbatką zimową 😅 też o to zapytałam Pani kelnerki 😅
 
reklama
Ja jeszcze wam opowiem jak mój 4 latek mnie dzisiaj rozwalil 🙈 zaczęły mi kwitnąć storczyki wszystkie w domu (zawsze jak kwitną to wszystkie 🤷) no to latam i każdemu tyczkę elegancko podrzucam żeby miały biedaki oparcie. Pech chciał że jedną tyczkę chciałam przymocować "za bardzo" i złamałam łodyżkę z pięknie już rozkwitnietym kwiatem 😥 mega mnie to wkurzyło, ale no że przy dziecku to nawet nie zaklęłam tylko tupnęłam sobie nogą, powiedziałam coś w stylu "nie no nie wierzę bez jaj" i stałam z wściekłą miną. A młody popatrzyl na mnie z poważną miną, pokręcił głową i powiedział "oj mamo mamo, zamiast się złościć policz do trzech i zrób głęboki wdech i wydech" 😂😂😂😂❤️❤️❤️
uroczy😍 moja Diablica powiedzialaby "cholera jasna , jak moglas to zrobic " w maju kończy 4 latka 🤭
 
Ja jutro idę do dentysty 😱
Mam "zabezpieczyć" 8 która niestety jest do wyrwania, ale żeby nie musieć tego robić w ciąży to mają założyć opatrunek żeby tylko przetrwało do conajmniej sierpnia ;)
Trochę obawiam się znieczulenia... Ale podobno są takie bezpieczne?
ja już miesiąc ponad chodzę z opatrunkiem... I też miałam pod znieczuleniem robionego tylko że to była 6-stka
 
Dziewczyny to która pierwsza ma wizytę niech zapyta 🙈
Ja dopiero 1 Luty :/
Chodzi mi bardziej właśnie o takie jednostkowe podniesienie ręki do półki (i staniecie na palcach) a nie mycie okien k wieszanie firanek - bo tego nam na pewno nie wolno :) (nawet internety są zgodne akurat w tym temacie ;) )
Ja myłam okna na pół z mężem w 12tc 🙈 ale jakoś mocno się nie wyginalam...
 
reklama
Do góry