reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
A0D7CC31-F60B-4E48-9D7F-49FB6B63BCC1.jpeg
 
Ja uważam że powinien istnieć taki oficjalny przewodnik: to możesz, tego nie możesz. To jedz, tego nie jedz. To normalny ból, to niepokojący ból.
Oszczędziłoby to mnóstwo czasu na szukanie w internecie co można, paniki czy nie zaszkodziło się, zmartwienia czy powinno tak boleć.
Ja ostatnio z kolei myślałam, że powinna być taka knajpa z jedzeniem dla ciężarnych, bo pytanie za każdym razem czy ser jest z mleka pasteryzowanego mnie męczy, a i mina kelnerów bywa bezcenna 😅
 
Ja ostatnio z kolei myślałam, że powinna być taka knajpa z jedzeniem dla ciężarnych, bo pytanie za każdym razem czy ser jest z mleka pasteryzowanego mnie męczy, a i mina kelnerów bywa bezcenna 😅
Taa....mina kelnera gdy zapytałam czy lemoniada jest na wodzie z kranu czy mineralnej: 🙄🤔😶🤨

Sera się jeszcze nie zdecydowałam zjeść poza domem 😂
 
A ja mam ochotę umyć okna, bo nie mogę już na nie patrzec 😂
Ja ostatnio też miałam ochotę umyć swoje, bo są w dramatycznym stanie 🤭🤭🤭
Hej dziewczyny :D

Ja po wizycie. Wszystko ksiazkowo ❤️ Wierzgał się sporo , wazy już 150 g :) mąż prosił Panią doktor o mierzenie długości siusiaka 😂😂😂😂😂 to była udana wizyta , teraz idę 6 lutego.
Haha, o kurde, udany mąż 😂😂😂
Gratulacje ❤️
Mój ciągle ogląda filmiki z ostatniego usg oraz prenatalnych i szuka tego siusiora, bo wciąż żywi nadzieję, że będzie jego wymarzony synek 🤭🤭😂
Taa....mina kelnera gdy zapytałam czy lemoniada jest na wodzie z kranu czy mineralnej: 🙄🤔😶🤨

Sera się jeszcze nie zdecydowałam zjeść poza domem 😂
No ja też ostatnio pytałam, czy w mojej zimowej herbacie na pewno nie ma kropelki alkoholu 🤔🤭
 
O rany, ja też ciągle po coś sięgam wyciągając ręce i wychodząc na stołeczek bo mam niektóre rzeczy wysoko w kuchni. Coś mi się kojarzyło z tym sięganiem do góry,że nie do końca jest dobre, ale jakoś nie zgłębiłam tematu. Trzeba będzie znieść niektóre rzeczy na ladę albo pod. 😃
 
Ja ostatnio też miałam ochotę umyć swoje, bo są w dramatycznym stanie 🤭🤭🤭

Haha, o kurde, udany mąż 😂😂😂
Gratulacje ❤️
Mój ciągle ogląda filmiki z ostatniego usg oraz prenatalnych i szuka tego siusiora, bo wciąż żywi nadzieję, że będzie jego wymarzony synek 🤭🤭😂

No ja też ostatnio pytałam, czy w mojej zimowej herbacie na pewno nie ma kropelki alkoholu 🤔🤭
U nas pierwsze przebłyski USG mówią o dziewczynce ale mój mąż wciąż "ma nadzieję". Biedaczyska... ;)
 
reklama
Kurde teraz oczywiście mnie boli i kłuje podbrzusze po tym sięgnięciu do szafki. Ja nie mogę, nie wiem czy to realnie mogło zaszkodzić czy wciskam to sobie... Help ;)
 
Do góry