reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

U mnie skóra twarzy w miarę, mam nadzieje, ze tak zostanie, bo jakiś czas temu miałam kilka krostek takich mini wulkanów jak ja to mówię. 😬 ale przesuszona jest trochę, to fakt, przed chwila zauważyłam bo wczoraj kremu nie użyłam w ogóle, a używam Cetaphil nawilżający od ponad miesiąca i jestem zadowolona. Fajnie nawilża, nie natłuszcza, skóra się nie lepi po nim
Ja też go używam, poleciła mi go dermatolog :-)
 
reklama
Ja dziś rano byłam na badaniach z krwi i zapomniałam że sobą telefonu. 🙈 Zawsze mnie to stresuje, bo jade na czczo, więc ogólnie mi słabo i modliłam się,żeby tylko jakoś dotrzeć i wrócić bez atrakcji, bo nie miałabym nawet jak po męża zadzwonić. 😃 Na szczęście się udało.
Jeśli chodzi o pokój dla dziecka, to aktualnie w naszej sypialni nadal mieszka i z nami śpi nasz syn. Niestety będzie musiał zostać ewakuowany na rzecz łóżeczka dla drugiego dziecka. Wiem,że nie będzie chciał spać sam bo już próbowaliśmy n razy go nauczyć spać samemu ale się nie dało .. Narazie więc zdecydowaliśmy,że ja zostanę w sypialni z maluchem a mąż będzie spał z drugim synem w salonie przez jakiś czas a potem zdecydujemy co dalej. Czyli czy my się przenosimy do salonu a sypialnie oddajemy dzieciom czy zmieniamy mieszkanie bo okaże się za małe. 🙄
u mnie córka też nie bardzo chce spać sama w pokoju więc może być ciekawie... Śmiałam się do męża że pewnie będzie tak że ja z dwójką będę spala w sypialni a on u niej w pokoju 🙈 ale on stwierdził że albo będziemy spać wtedy wszyscy w czwórkę albo wcale bo on nie wyobraża sobie nie spać z żoną 🤷 w sumie dla mnie też zawsze było dziwne że małżeństwa czy nawet pary śpią w osobnych pokojach 😱 u nas córka nie chce spać sama to zrobiliśmy sypialnie z jej łóżkiem mimo że ma swój pokój ale lepiej razem niż osobno 😁
 
Ale muszę Wam powiedzieć, że cycki weszły chyba w kolejny etap wzrostu 😅😅😅 czuje, ze zaczynaja być znów pełniejsze niż były i lekko zaczęły bolec znowu od wczoraj,bardziej tkliwe
U mnie też, teraz tkliwe sa cały czas. A co do cery ja jestem pozytywnie zaskoczona bo nic mi nie wyskakuje,przed miałam drobne problemy ale uzywałam kwasów, maseczek, retinolu itp teraz nie mogę nic ale nawet nie muszę oby to się już do końca utrzymało 😆
 
Ale muszę Wam powiedzieć, że cycki weszły chyba w kolejny etap wzrostu 😅😅😅 czuje, ze zaczynaja być znów pełniejsze niż były i lekko zaczęły bolec znowu od wczoraj,bardziej tkliwe
Ej u mnie tak samo 🤣🤣 bolą mnie gorzej niż na początku ciąży i do tego czasem tak mnie pieką sutki, że zastanawiam się czy nie nakładać na nie kefiru 🤣🤣 w ogóle czasem przyjmują taki dziwny kształt jakby trójkąta 🤣🤣
 
u mnie córka też nie bardzo chce spać sama w pokoju więc może być ciekawie... Śmiałam się do męża że pewnie będzie tak że ja z dwójką będę spala w sypialni a on u niej w pokoju 🙈 ale on stwierdził że albo będziemy spać wtedy wszyscy w czwórkę albo wcale bo on nie wyobraża sobie nie spać z żoną 🤷 w sumie dla mnie też zawsze było dziwne że małżeństwa czy nawet pary śpią w osobnych pokojach 😱 u nas córka nie chce spać sama to zrobiliśmy sypialnie z jej łóżkiem mimo że ma swój pokój ale lepiej razem niż osobno 😁
Niestety,my jak chcemy się wyspać to jedno idzie do salonu. Na początku nas to wkurzało,ale potem wyszliśmy z założenia,że dziecko nie będzie z nami spało wiecznie, więc to co najwyżej kilka lat przemęczenia się. A tak naprawdę to lubimy z nim spać bo jest cieplutki jak grzejniczek. 😃 Nie ma wstawania do dziecka, krzyku w środku nocy, jest wygodniej,co tu dużo mówić. 😃 Jednak liczę, że drugie nie będzie tyle lat z nami spało. 😃
 
Temat pokoiku u nas na razie myślimy wstawić łóżeczko i całą resztę do naszej sypialni, dziecko nie będzie miało póki co swojego pokoju tylko zamieszka z Nami.
A później z czasem my będziemy musieli przenieść się do salonu i jakoś zaaranżować tam sobie sypialnie , a swoją obecną zostawić potomstwu 🍀 niestety inaczej się nie da 🥺
U nas to samo 😉
 
Odkąd odstawiłam luteinę, to jestem wysuszona na dole 🤭🤭 Odczułam to niestety przy ostatnim stosunku, a miałam pod ręką jedynie jakiś intymny żel rozgrzewający, którego bałam się użyć 😁 Musiałabym się rozejrzeć za jakimś naturalnym lubrykantem. 🤷🏻‍♀️

Trzymam kciuki za wizytki ❤️❤️❤️
Dzisiaj odebrałam wynik posiewu i dobrze, że nie wzięłam tego antybiotyku, bo moja pochwa jest czysta jak łza 😂😂

mnie nawet na moment nie przestały boleć 🙈 u właśnie od jakiegoś czasu sutki tak szczypią 😱
O, ja kiedyś pisałam, że mnie lewy szczypie.. I czasem swędzi 🤔 Chyba po prostu przygotowują się do wytwarzania pokarmu. 🎉

Za to mnie ciągną pachwiny.. 😭
I ta wstrętna kość ogonowa wciąż boli 🤐
 
reklama
Hej, powodzenia na dzisiejszych wizytach.

My będziemy urządzać pokoje dla obydwu dzieci od zera, ale w domu który dopiero budujemy. W tym roku się jeszcze na pewno nie wprowadzimy, więc na razie będziemy w 4. Tu gdzie teraz mieszkamy, mamy taką sypialnię a la pokój do spania i duża garderoba obok, więc przestrzeń jest. Dla starszej córki osobnego pokoju tu nie mamy, a ona i tak by nie chciała bez nas spać więc póki co nic nie zmieniamy.
 
Do góry