reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Ja zazwyczaj wstaje raz i zależy o której pójdę spać bo jak od razu z młodą po 21 to pobudka 2-3 w nocy a jak później to tak właśnie nad ranem się budzę... Pić mi się w nocy chce ale już nie piję bo wtedy musiałam 2x wstawać 🤦 ja śpię jak zająć wszystko słyszę więc mój sen nigdy nie jest ciągły tylko przerywany 😭
 
Dzień dobry w niedzielny poranek 😘 czy jest ktoś na forum kogo nie budzi w nocy sikanie? No ja mam już tego dość 🤦 bo ja straszny śpioch jestem i mam wiecznie nerwy jak ktoś mi w tym śnie przeszkadza 😭 dziś na siku wstałam o 5.20 ledwo usnęłam a o 7.30 mąż mnie obudził jak wstawał 🤦 na szczęście jeszcze dopilam z młodą zolteczko i właśnie się obudziliśmy...
Mnie ostatnio budzi kilka razy w nocy na siku, małe rośnie szybko i chyba bardziej na pęcherz naciska.
 
Dzień dobry w niedzielny poranek 😘 czy jest ktoś na forum kogo nie budzi w nocy sikanie? No ja mam już tego dość 🤦 bo ja straszny śpioch jestem i mam wiecznie nerwy jak ktoś mi w tym śnie przeszkadza 😭 dziś na siku wstałam o 5.20 ledwo usnęłam a o 7.30 mąż mnie obudził jak wstawał 🤦 na szczęście jeszcze dopilam z młodą zolteczko i właśnie się obudziliśmy...
Ja jeszcze nie budzę sie w nocy i przesypiam całą 🥰
 
Mnie ostatnio budzi kilka razy w nocy na siku, małe rośnie szybko i chyba bardziej na pęcherz naciska.

Generalnie chyba niedługo to sikanie powinno ustąpić ? Bo mimo powiększania się, macica wędruje wyżej i już nie powinna uciskać na pęcherz. Żeby później wrócić na koniec ciąży i znowu dać o sobie znać na pęcherzu 😅

Obecne już Mamusie wypowiedzcie się jak było u Was w poprzednich ciążach, cała ciąże Wam się tak chciało ciagle siku czy drugi trymestr odpuszcza na trochę ?
 
Generalnie chyba niedługo to sikanie powinno ustąpić ? Bo mimo powiększania się, macica wędruje wyżej i już nie powinna uciskać na pęcherz. Żeby później wrócić na koniec ciąży i znowu dać o sobie znać na pęcherzu 😅

Obecne już Mamusie wypowiedzcie się jak było u Was w poprzednich ciążach, cała ciąże Wam się tak chciało ciagle siku czy drugi trymestr odpuszcza na trochę ?
U mnie nocne siku było w trzecim trymestrze pod koniec -jak już dzidzia duża. Wcześniej nie. I teraz licze na to samo 😁 Ja z tych co lubią spać długo.
 
Generalnie chyba niedługo to sikanie powinno ustąpić ? Bo mimo powiększania się, macica wędruje wyżej i już nie powinna uciskać na pęcherz. Żeby później wrócić na koniec ciąży i znowu dać o sobie znać na pęcherzu 😅

Obecne już Mamusie wypowiedzcie się jak było u Was w poprzednich ciążach, cała ciąże Wam się tak chciało ciagle siku czy drugi trymestr odpuszcza na trochę ?
Ja nie mam doświadczenia! Ale w jednej książce, którą czytam jest to opisane tak, jak dokładnie napisałaś 😁 Ja też wstawałam siku nad ranem, a teraz już nie (oby tak zostało 🙏🙏🙏). A na usg dopochwowym rzeczywiście dziecko było wyżej i za chwilę już go w taki sposób nie będzie widać 😁😁
 
Ja zazwyczaj wstaje raz i zależy o której pójdę spać bo jak od razu z młodą po 21 to pobudka 2-3 w nocy a jak później to tak właśnie nad ranem się budzę... Pić mi się w nocy chce ale już nie piję bo wtedy musiałam 2x wstawać 🤦 ja śpię jak zająć wszystko słyszę więc mój sen nigdy nie jest ciągły tylko przerywany 😭
Ja mam dokładnie tak samo że snem... Budzi mnie wszystko.... 🥲 dlatego też ograniczyłam nocne picie, bo bym wstawała 3 razy a tak to wstaje 2 razy ;-)
 
Tak, zdecydowanie to już zachcianki :D
A ja tak zawsze odpowiadam, że nie mam. Każdy liczy na odpowiedź typu: lody z kiełbasą 🤣
Zdrowia życzę, obydwa szybko minęło!

A ja dzisiaj miałam całą noc przespaną, tylko raz wstałam na siku, ale szybko udało się zasnąć. I nie myślałam o arbuzie 🍉 :D
U mnie królują ogórki kiszone, w poprzednich ciazach były świeże lub małosolne a teraz kiszone 🤣
 
reklama
Dzień dobry w niedzielny poranek 😘 czy jest ktoś na forum kogo nie budzi w nocy sikanie? No ja mam już tego dość 🤦 bo ja straszny śpioch jestem i mam wiecznie nerwy jak ktoś mi w tym śnie przeszkadza 😭 dziś na siku wstałam o 5.20 ledwo usnęłam a o 7.30 mąż mnie obudził jak wstawał 🤦 na szczęście jeszcze dopilam z młodą zolteczko i właśnie się obudziliśmy...
Kochana moje dziewczyny dalej budzą się w nocy wiec staje około 5 razy minimum, boje się że z małym dzieckiem wcale nie będę spala. A ty już zacznij się hartować 😜
 
Do góry