reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Ja od godziny nie mogę zasnąć i wiecie o czym myślę... O arbuzie! 🍉🍉🍉🍉 Ile bym oddała, żeby go właśnie w tym momencie zjeść.
Ja właśnie dzisiaj nabyłam arbuza, znowu narobiłyście mi smaka 🤭🤭 ktoś pisał o truskawkach... tez kupilam 😁🤭 ale jakie jadłam ostatnio pyszne, słodziutkie i soczyste nektarynki.. mmm
 
Ja właśnie dzisiaj nabyłam arbuza, znowu narobiłyście mi smaka 🤭🤭 ktoś pisał o truskawkach... tez kupilam 😁🤭 ale jakie jadłam ostatnio pyszne, słodziutkie i soczyste nektarynki.. mmm
Mój właśnie czeka aż przyjdzie ochota ;)
Na razie objadłam się kremem z kalafiora i nie mam miejsca.
Dzisiaj cały dzień był na tyle leniwy, że zrobiłam leniwe kluski serowe na obiad :D
 

Załączniki

  • IMG_20230114_211948.jpg
    IMG_20230114_211948.jpg
    977 KB · Wyświetleń: 63
Mój właśnie czeka aż przyjdzie ochota ;)
Na razie objadłam się kremem z kalafiora i nie mam miejsca.
Dzisiaj cały dzień był na tyle leniwy, że zrobiłam leniwe kluski serowe na obiad :D

Gdzie kupiłaś i powiedz czy dobry jak już przyjdzie ochota :D bo te co ja wąchałam w Biedronce mi śmierdziały 🤣
 
Dziewczyny czytałam o Waszych humorach dzisiaj a ja cały dzień zadowolona ze mogę jeść ze smakiem znów i ze nic mi nastroju nie popsuje.
Jakże byłam w błędzie! Wracam z mężem po obiedzie u teścia i mi opona w aucie poszła! Mąż popity, ja przerażona, co robić? On mówi jedz, jesteśmy blisko, będziesz na pomoc czekać godziny i skasują cie miliony. I tak się dotoczylam, ostatnie 2 km na alufeldze. Aż ataku paniki w domu dostałam. Boje się myslec ile to będzie kosztować i jak ja to jutro ogarnę żeby w poniedziałek do pracy dotrzeć.
Spać to ja dzisiaj nie będę 🤦🏼‍♀️
 
Mój właśnie czeka aż przyjdzie ochota ;)
Na razie objadłam się kremem z kalafiora i nie mam miejsca.
Dzisiaj cały dzień był na tyle leniwy, że zrobiłam leniwe kluski serowe na obiad :D
Czy już możemy to zaliczać pod " zachcianki ciążowe " ? 😆 arbuzy, jabłka, pomidory ... 😆😆 znajomi się mnie pytają czy mam zachcianki, a ja odpowiadam " hmm w sumie to nie". A później przypomina mi się jak lece w dresach po pomidory do sklepu 🤣🤣.

A na dziewczyny dzisiaj chyba pierwsza na forum. Obudził mnie bol gardła... I robie wlasnie płukankę z wody i soli, mam nadzieję że to coś da :( Wszystkim życzę udanej niedzieli! 🧡💛💚💙💜

@EJK85 czekam ciągle na Twoje wyniki i denerwuje się razem z Tobą, ale ta przychodnia... chyba testują Twoja cierpliwość. Mam nadzieję, że niebawem się dowiesz co i jak... ale jestem taka zła na nich wszystkich... jak tak można robić 🤬🤬🤬🤬🤬.
 
reklama
Do góry