reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Czy już możemy to zaliczać pod " zachcianki ciążowe " ? 😆 arbuzy, jabłka, pomidory ... 😆😆 znajomi się mnie pytają czy mam zachcianki, a ja odpowiadam " hmm w sumie to nie". A później przypomina mi się jak lece w dresach po pomidory do sklepu 🤣🤣.

A na dziewczyny dzisiaj chyba pierwsza na forum. Obudził mnie bol gardła... I robie wlasnie płukankę z wody i soli, mam nadzieję że to coś da :( Wszystkim życzę udanej niedzieli! 🧡💛💚💙💜

@EJK85 czekam ciągle na Twoje wyniki i denerwuje się razem z Tobą, ale ta przychodnia... chyba testują Twoja cierpliwość. Mam nadzieję, że niebawem się dowiesz co i jak... ale jestem taka zła na nich wszystkich... jak tak można robić 🤬🤬🤬🤬🤬.
Tak, zdecydowanie to już zachcianki :D
A ja tak zawsze odpowiadam, że nie mam. Każdy liczy na odpowiedź typu: lody z kiełbasą 🤣
Zdrowia życzę, obydwa szybko minęło!

A ja dzisiaj miałam całą noc przespaną, tylko raz wstałam na siku, ale szybko udało się zasnąć. I nie myślałam o arbuzie 🍉 :D
 
reklama
Tak, zdecydowanie to już zachcianki :D
A ja tak zawsze odpowiadam, że nie mam. Każdy liczy na odpowiedź typu: lody z kiełbasą 🤣
Zdrowia życzę, obydwa szybko minęło!

A ja dzisiaj miałam całą noc przespaną, tylko raz wstałam na siku, ale szybko udało się zasnąć. I nie myślałam o arbuzie 🍉 :D
Dziękuję serdecznie! 😊 Oj tak.. u mnie tez liczą na jakieś hardcorowe połączenia, ale nic z tego :D miłego dnia !
 
Dzień dobry w niedzielny poranek 😘 czy jest ktoś na forum kogo nie budzi w nocy sikanie? No ja mam już tego dość 🤦 bo ja straszny śpioch jestem i mam wiecznie nerwy jak ktoś mi w tym śnie przeszkadza 😭 dziś na siku wstałam o 5.20 ledwo usnęłam a o 7.30 mąż mnie obudził jak wstawał 🤦 na szczęście jeszcze dopilam z młodą zolteczko i właśnie się obudziliśmy...
 
Dzień dobry w niedzielny poranek 😘 czy jest ktoś na forum kogo nie budzi w nocy sikanie? No ja mam już tego dość 🤦 bo ja straszny śpioch jestem i mam wiecznie nerwy jak ktoś mi w tym śnie przeszkadza 😭 dziś na siku wstałam o 5.20 ledwo usnęłam a o 7.30 mąż mnie obudził jak wstawał 🤦 na szczęście jeszcze dopilam z młodą zolteczko i właśnie się obudziliśmy...

Dzień dobry 😚
Chyba nie ma tu takiej osoby 🙈
Ja nigdy w życiu nie wstawałam w nocy ani na siku ani na picie, tez zazwyczaj u mnie to jest koło 4-6. A jak wracam do lozka to muszę sie napić, wodę mam zawsze przy lozku a przed ciąża w życiu nie piłam w nocy, chyba ze jakaś impreza sie zdarzyła i człowieka trochę suszylo w środku nocy 😅
Dziś obudziłam sie po 5 na siku, a później do 7 zasnąć nie mogłam. W między czasie słyszałam, ze pies w pokoju obok zaczął wymiotować, to od razu wstałam posprzątać.. No ale nic dziwnego, skoro wczoraj opierdzielil z ławy kilka cukierków z dzikiej róży 🙈🤣🤣 papierki pozostawiał na sofie cwaniaczek, ale jak widać coś mu utkwiło bo jeden papierem zwrócił
 
Dzień dobry w niedzielny poranek 😘 czy jest ktoś na forum kogo nie budzi w nocy sikanie? No ja mam już tego dość 🤦 bo ja straszny śpioch jestem i mam wiecznie nerwy jak ktoś mi w tym śnie przeszkadza 😭 dziś na siku wstałam o 5.20 ledwo usnęłam a o 7.30 mąż mnie obudził jak wstawał 🤦 na szczęście jeszcze dopilam z młodą zolteczko i właśnie się obudziliśmy...
Ja mam dwa razy , ewentualnie raz 🙈🙈 zależy ile wypije przed snem ... Zawsze przed 21 , później przed 24 i Ewentualnie około 2 ... Ale zawsze na śpiocha i później id razu zasypiam 🙈
 
@Anuszka272 ja zasnęłam przed 22, przed północą pierwsza pobudka na siku, po 6 druga i już nie było spania. 🤨 A też jestem strasznym spiochem i mnie to drażni 🥺
@mała9595 tak samo u mnie, w życiu siku i pić nie wstawałam w nocy, chyba że po imprezie %. Wrrrrrrr 😏🥱
U mnie jak kot zwymiotował, to ja po nim poprawiłam, nie byłam w stanie tego posprzątać bez pawia😵😵
 
reklama
@Anuszka272 ja zasnęłam przed 22, przed północą pierwsza pobudka na siku, po 6 druga i już nie było spania. 🤨 A też jestem strasznym spiochem i mnie to drażni 🥺
@mała9595 tak samo u mnie, w życiu siku i pić nie wstawałam w nocy, chyba że po imprezie %. Wrrrrrrr 😏🥱
U mnie jak kot zwymiotował, to ja po nim poprawiłam, nie byłam w stanie tego posprzątać bez pawia😵😵

Ajjjj biedna… ja mam naszczescie trochę nos przytkany, a dwa ze było tego bardzo mało, to bezproblemowo poszło :)
 
Do góry