reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja dzisiaj mam lenia i ja z córa jeszcze w szlafrokach siedzimy 🤣 obiad mam zrobiony i tak jakoś nie mam weny na nic a mialam ambitne plany sprzątać 🤣 może się jeszcze ruszę ;)
Co do brzuszka coś widać ale najbardziej popoludniu/wieczorem 😅 waga startowa 53 kg teraz się waha 53/54 , ale nogi i dupka dramat 😏 takie zalena cielsko i pełno celulitu 🤣🤣🤣 teraz jakoś mam to gdzieś ale jak przyjdzie ciepełko to nie wiem jak te girki pokaze 😜
Angie jakoś nie wyobrażam sobie tego "cielska" w wadze 53 kg 🙈 tyle to ja ważyłam w gimnazjum
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży zrobiłam dla córki kamizelkę (nawet teraz czasem ją zakłada choć jest jak bolerko 🤣) i buciki 🙈 ale to nie dla mnie
Ja dla mojej buciki zrobiłam -takie baletki miękkie, jak jeszcze w wózku leżała na szydełku. A na drutach robiłam jej komplety czapki i kominy do tego (fajnie wygladała). Oddałam potem kuzynce i jej córcia chodziła.
 
Mam dosłownie to samo... Nie urósł mi sam brzuch a dosłownie wszystko 😭 cycki, biodra i taka jestem rozlana 🤦
ja w pierwszej ciazg mialm tylko brzuch tak naprawdę nóżki i dupka były jędrne bez celulitu a teraz jestem przerazona i też się zrobiłam szersza - cale cialo sie zmienilo 🙃 ale będzie motywacja zeby się wziąć za siebie - jak przejdziemy na priv pokaze wam zdjęcia w ciazy , po i jak bylam w formie 😅

Mam w domu gumy mogłabym cos porobić alr szczerze boję się troszkę i wole nie ryzykować...
 
Angie jakoś nie wyobrażam sobie tego "cielska" w wadze 53 kg 🙈 tyle to ja ważyłam w gimnazjum
poprzednia ciazr zaczynałam od 48 🙃a karmiąc mala jak miala 3 / 4 miesiące ważyłam 45.5 kg 🙊 jedząc sporo ale mala ode mnie ściągała wszytsko- po cichu liczę że tersz będzie tak samo 🤣jednak mam te 30 w tym roku poprzednia ciaza była 4 lata temu wiec myślę że wiek , metabolizm robią swoje ...fakt przed pierwszą ciaza bylam dość aktywna- siłownia itd ...a przed kolejna ciaza właśnie olałam....zad znowu wróciłam na siłownię alr dostałam zakaz od fizjo na treningi siłowe i tak przestałam a za chwilę ciaza..
 
Uff, nadrobiłam ❤️

Ja na pewno chcę dostawkę do łóżka, bo przymierzam się do karmienia piersią. W salonie bym chciała w sumie tylko wózek, żeby go wystawić na taras z dzieckiem, choć pewnie będę się jeszcze zdawać potem na Was 🤔 Ale mam takie pytanie, bo jestem niedoświadczona 😂😂 Od kiedy można kupić taką matę na podłogę, żeby położyć dziecko np. na brzuszku? 🤔
Ja używałam od 3msc młodej bo moja to było brzuszkowy dziecko 🤣 do tej pory najlepiej cały dzień na brzuchu leżeć 🙈
 
reklama
Właśnie też myślałam, żeby kosz Mojżesza stał w salonie, dziecko śpi, a rodzice oglądają serial hahah MARZENIE wiem 😂
Albo wystawiam sobie kosz na taras i dziecko leży sobie na świeżym powietrzu. Takie mam wyobrażenia.. 👶
Ja miałam a właściwie mam kosz Mojżesza z płozami do kołyski. Przy moim pierwszym dziecku stał w salonie i bardzo się sprawdzał więc polecam. Ale czy teraz użyje to nie wiem, chyba jednak zrezygnuje bo przy 1.5 rocznym będę się trochę bała że przewróci ten kosz z dzieckiem w środku
 
Do góry