reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Ależ jestem wkurw.....moich wyników nadal nie ma i panie w przychodni nie wiedzą co się stało ! Może to przez święta tylko ,że od 3 stycznia raczej świat już nie było .Jeśli dziś nie będzie wyników to przez weekend też nie ,jestem wściekła.W poniedziałek mija 10 dni roboczych i jeśli nadal nie będzie wyników to jestem ciekawa czy są jakieś konsekwencje za nie wywiązanie się z terminu .No kurcze to nie kosztowało 2 zł żeby tak ludzi robić w konia .
Kochana a miałaś je ubezpieczone? Jeśli tak to jak najbardziej możesz się ubiegac chyba o zwrot kosztów 🤔
 
Dziewczyny jak wasze brzuszki ?? Ja już zaczęłam 16tc (15+1) i mam wrażenie że brzuch mam prawie niewidoczny 😔 albo mi się zdaje 🤦‍♀️🤷‍♀️ mąż mówi że brzuch większy ... Dla mnie jest taki sam jak np.w 10tc ... Chodź na zdjęciu wydaje mi się że jest większy ... Ale to chyba dlatego tak marudzę że chciała bym żeby już był ogromny 🤣🤣🤣🤣🙈 żeby każdy widział że w końcu moje marzenie się spełniło , wymodlone , wywalczone , wyplakane. Moje szczęście ❤️❤️❤️
Chętnie się zamienię 🙈 ja już wyglądam jak w 6msc z córką 😭 jak pomyślę że w sierpniu byłam płaska a teraz wyglądam jak pączek to mi słabo 🙈
 
Ja mam to samo. Czuję się jak grubaska :D bo przytyłam cała i brzuch tez mam większy, ale nie taka typową piłeczkę tylko rozlany. Masakra :p z piersiami to samo, na początku sporo urosly, teraz stoją. Mam nowe staniki, bo stare mnie uciskały, zobaczymy co to będzie dalej😬
Mam dosłownie to samo... Nie urósł mi sam brzuch a dosłownie wszystko 😭 cycki, biodra i taka jestem rozlana 🤦
 
Ja niestety też miałam wielki brzuchol już przed ciążą a teraz jeszcze wypchało mi jelita do góry tak że go wgl wciągnąć nie mogę. Ogólnie wyglądam mocno w ciąży już w 15 tc. Pytanie co dalej, jak taki otyły brzuch będzie wyglądał w zaawansowanej.

Nie ukrywam że trochę mnie to martwi pod względem estetyki 🙈
Niestety ja w ciąży z córką wyglądałam tragicznie taki miałam wielki brzuch 🙈 kiedyś na priv wstawię Wam zdjęcie bo zbyt drastyczne dla ogólnej publikacji
 
reklama
Ja dzisiaj mam lenia i ja z córa jeszcze w szlafrokach siedzimy 🤣 obiad mam zrobiony i tak jakoś nie mam weny na nic a mialam ambitne plany sprzątać 🤣 może się jeszcze ruszę ;)
Co do brzuszka coś widać ale najbardziej popoludniu/wieczorem 😅 waga startowa 53 kg teraz się waha 53/54 , ale nogi i dupka dramat 😏 takie zalena cielsko i pełno celulitu 🤣🤣🤣 teraz jakoś mam to gdzieś ale jak przyjdzie ciepełko to nie wiem jak te girki pokaze 😜
 
Do góry