reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
To ja metodę miałam. W parku taka ścieżka była wydeptana przez ludzi (teraz chodnik zrobili 😒), nierówna z kamykami i konarami drzew, wiec tam zasypiała i myk na ławkę (byla przy scieżce) a jak się budziła to na ścieżkę i spowrotem na ławkę 🤣
U mnie było tak że spacerowałam z młodą do lasu i nie wracałam do domu dopóki się nie obudziła bo jak tylko usłyszałam auto czy psa to już było po spaniu 🤣 więc najpierw szłam 2km siadałam na kamieniu lub pinkach i czytałam książki i po 2-3 godzinach powrót 🙈
 
A propos cellulitu…. Jak to jest z jego widocznością w legginsach Tomi? ;-) bo ja zawsze mam z tym problem na udach 🤦‍♀️
Ciężko powiedzieć, bo ja mam na razie te grubsze i przez nie nie widać. Ale ja nie wiem czy powinnam się wypowiadać, bo nie mam z tym problemu. Zawsze cellulit widziałam u siebie tylko przed okresem lub jak zjadłam za dużo soli 😅
 
A później łóżeczko?
Ja np myśle o zakupie dostawki tej fajnej firmy Chuck czy jakoś tak trochę drogie ale trzymają cenę , chciałabym nie wstawać w nocy do dziecka żeby np dać mu cycka później łóżeczko . Tak mi koleżanka doradziła chociaż ona od początku spała z dzieckiem w łóżku i wg nie wstawała bo mąż za granica
Tak, później mieliśmy duże łóżeczko z wymiennymi bokami, które posłuży dziecku do 6 roku życia. U mnie nie było wielkiego problemu z wstawaniem. Karmiłam butelką i mała od początku budziła się na karmienie po około 6 godzinach snu 🙂
 
Ja też 🙈 a na cellulit polecam szczotkę do ciała na sucho mega jest
Dziewczyny, jak czytam Wasze wagi….. Ja zaczelam ciążę na poziomie 75 kg 🙈 tylko wzrost mam 177 cm. Natomiast z cellulitem mam problem odkąd pamiętam.... Zwalalam to wcześniej na antykoncepcje hormona, ale tej nie stosuje od 2 lat ;-) w każdym razie próbowałam już wszystkiego.... Suchej szczotki, aqua fitness, masaże próżniowe, endermologia, banka chińska, wydałam majątek 🤣 najlepiej mi pomogły ćwiczenia ze sztangą, cellulit się zmniejszył, za to uda się rozrosły mięśniowo 🤣 i tak źle i tak nie dobrze.... A teraz ciąża i siły nawet na spacer brak 🤷‍♀️🤷‍♀️
 
Dziewczyny, jak czytam Wasze wagi….. Ja zaczelam ciążę na poziomie 75 kg 🙈 tylko wzrost mam 177 cm. Natomiast z cellulitem mam problem odkąd pamiętam.... Zwalalam to wcześniej na antykoncepcje hormona, ale tej nie stosuje od 2 lat ;-) w każdym razie próbowałam już wszystkiego.... Suchej szczotki, aqua fitness, masaże próżniowe, endermologia, banka chińska, wydałam majątek 🤣 najlepiej mi pomogły ćwiczenia ze sztangą, cellulit się zmniejszył, za to uda się rozrosły mięśniowo 🤣 i tak źle i tak nie dobrze.... A teraz ciąża i siły nawet na spacer brak 🤷‍♀️🤷‍♀️
ja tą ciążę zaczynałam z wagą 69kg 😭 a dodam że jestem niska więc przy moim mężu z taką samą wagą wyglądam jak kaczka 🤣 q on jak szczypiorek
 
reklama
Niestety ja w ciąży z córką wyglądałam tragicznie taki miałam wielki brzuch 🙈 kiedyś na priv wstawię Wam zdjęcie bo zbyt drastyczne dla ogólnej publikacji
U mnie zaczyna się 15 tydzień ,brzuszka jak na razie nie widzę tyle ,że faktycznie problem żeby go wciągnąć 😁Jestem raczej z tych ani grubych ani chudych 🤔
 
Do góry