reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

ja ostatnio czuję właśnie takie mrowienie zwłaszcza jak się położę na brzuchu 🤔 w drugiej ciąży poczułam ruchy w 18tc a teraz jestem w 15tc więc możliwe że coś się zaczyna dziać
Ja pierwsze ruchy w pierwszej ciąży czułam w 16tc, ale wtedy nie przytyłam jeszcze nic i byłam szczupła. A teraz w 13 tc już było +2kg więc nie wiem czy nie będę czuć później. Ale wypatruje, bo dziś moje 15 tc... 😁
 
reklama
ja ostatnio czuję właśnie takie mrowienie zwłaszcza jak się położę na brzuchu 🤔 w drugiej ciąży poczułam ruchy w 18tc a teraz jestem w 15tc więc możliwe że coś się zaczyna dziać
mam to samo i się zastanawiam czy to nie za wcześnie na ruchy ale wiele kobiet opisuje pierwsze ruchy jak trzepotanie skrzydełkami ,takie dziwne uczucie . Może faktycznie to to ,już nie moge doczekać się kopniaczkow 😂
Co do zaleceń przed amniopunkcja,bo ktoś pytał to lekarz nic nie wspominał o no spie i magnezie,nic takiego nie brałam.
 
mnie od wczoraj męczą zaparcia a dziś straszny ból brzucha 😭 ale mocno wierzę że wszystko jest ok
Ja cierpię na zaparcia od samego początku. ale bóle teraz są bardziej dokuczliwe, pewnie dlatego ze wszystko się w środku poprzesuwalo. Zaczynam powoli odchodzić od spania na brzuchu bo robi się przez to niewygodnie 😢
 
ja ostatnio czuję właśnie takie mrowienie zwłaszcza jak się położę na brzuchu 🤔 w drugiej ciąży poczułam ruchy w 18tc a teraz jestem w 15tc więc możliwe że coś się zaczyna dziać
Czytałam tutaj na jakimś wątku, że któraś z dziewczyn czuła właśnie w 15tc, więc może juz Twoja dzidzia zaczyna szaleć 😀
 
Ja cierpię na zaparcia od samego początku. ale bóle teraz są bardziej dokuczliwe, pewnie dlatego ze wszystko się w środku poprzesuwalo. Zaczynam powoli odchodzić od spania na brzuchu bo robi się przez to niewygodnie 😢
ta też mam w tej ciąży straszne problemy z zaparciami ale już od jakiś 3tyg było w miarę ok ale jak dwa dni z rzędu się nie wypróżnienie to później zdycham 😭
 
I pięknie ❤
Gratulacje! Widzę, że u Was lekarz też obstawia dziewczynkę ;)
Super, że była opcja nagrania filmiku.
U mnie lekarz nie wspomniał nic o rozmiarze główki.
Teraz odpocznij, odetchnij i smacznego życzę :D
U mnie w ogóle mówił tylko, co widzi na ekranie - a ja czekałam, aż powie, czy JEST OKEJ, bo co mi z pomiarów 😂 Ale potem na wykresie widziałam, że ta główka mieści się poniżej tej kropeczki na środku, no i sama się diagnozuję oczywiście 🥰 Na szczęście jutro mam wizytę u swojej lekarki, to może mi więcej powie.

Dziękuję ❤️

Generalnie, średnia ta wizyta 😂 Na początku lekarz wydawał się fajny, ale gasił moje pytania 🤣
 
Ja cierpię na zaparcia od samego początku. ale bóle teraz są bardziej dokuczliwe, pewnie dlatego ze wszystko się w środku poprzesuwalo. Zaczynam powoli odchodzić od spania na brzuchu bo robi się przez to niewygodnie 😢
Mi na zaparcia pomogło spożywanie około 2.5l płynów. Codziennie jestem w toalecie 🙃
 
Czytałam tutaj na jakimś wątku, że któraś z dziewczyn czuła właśnie w 15tc, więc może juz Twoja dzidzia zaczyna szaleć 😀
mnie dzisiaj lekarka powiedziała, ze przez to, ze mam łożysko na przedniej ścianie później będę czuła ruchy, będą one delikatniejsze i żeby się tym nie przejmować :-)
 
reklama
Przedwczoraj kładłam córkę spac i położyłam się na płasko na brzuchu i poczułam delikatnie ruch a to 14 tydz dopiero. Wydaje mi się ze tylko dlatego poczułam że brzuch był przyduszony.
Ja czulam w pierwszej ciąży w 14tc miałam łożysko na tylnej ścianie i byłam bardzo szczupła. Teraz mam łożysko na przedniej a o waga troszkę wyższa startowa ale już też czekam z niecierpliwością... 🙂
 
Do góry