reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Dziewczyny jak wspominałam na początku tygodnia zaczęłam nowa prace w poniedziałek. Tyle emocji ze wracam, jem i śpię już po 20 🤦🏼‍♀️
Mam ogromy dylemat, planowałam powiedzieć o ciąży w pierwszy dzień, wydawało mi się ze szczerość pomoże, niestety brakło mi odwagi. Mój manager wraca do biura w piątek (13-go!) i myśle zeby wtedy z nim porozmawiać. Boje sie oceny i reakcji, w końcu ukryłam ten fakt na rozmowie, ale wydaje mi sie ze im dłużej będę to trzymać w tajemnicy tym bardziej mnie to będzie psychicznie uwierać.
Sorry, musiałam sie wygadać 😂
Mój mąż uważa ze im szybciej powiem tym lepiej (i pewnie większy spokój w domu)
 
reklama
Dziewczyny jak wspominałam na początku tygodnia zaczęłam nowa prace w poniedziałek. Tyle emocji ze wracam, jem i śpię już po 20 🤦🏼‍♀️
Mam ogromy dylemat, planowałam powiedzieć o ciąży w pierwszy dzień, wydawało mi się ze szczerość pomoże, niestety brakło mi odwagi. Mój manager wraca do biura w piątek (13-go!) i myśle zeby wtedy z nim porozmawiać. Boje sie oceny i reakcji, w końcu ukryłam ten fakt na rozmowie, ale wydaje mi sie ze im dłużej będę to trzymać w tajemnicy tym bardziej mnie to będzie psychicznie uwierać.
Sorry, musiałam sie wygadać 😂
Mój mąż uważa ze im szybciej powiem tym lepiej (i pewnie większy spokój w domu)
Z tego co pamiętam nie mieszkasz w Polsce ale u nas np opłaca się powiedzieć żeby przysługiwały Ci wszystkie prawa ciężarnej i żeby np nie mogli cię zwolnić - nie wiem jak to u Was wygląda ale rozumiem twój stres z tym związany...
 
mnie od wczoraj męczą zaparcia a dziś straszny ból brzucha 😭 ale mocno wierzę że wszystko jest ok
Ja do 13 tc nie miałam problemun z zaparciami a od 13 tc też zaczęły mi się pojawiać, na szczęście na razie bez bólów brzucha. Myślałam że zaparcia to na początku ciazy, a u mnie jakoś odwrotnie. Tak samon z mdlosciami. Na początku miałam słabe a teraz w 14 tc mam prawie codziennie, zwłaszcza przy myciu zębów jednak bez wymiotów, głównie ślina. Jakoś wszystko inaczej u mnie. Jutro rano jade pic glukozę. W poniedziałek wizyta, odbieram też wtedy pappe z krwi, trzymajcie kciuki, weekend będzie nerwowy. Już mi się tryb panikary załączył.
 
Czyli jak mam na przedniej ścianie łożysko to nie powinnam jeszcze czuc 🤔 to może jednak to jeszcze nie to 🤣
Ja w pierwszej ciąży miałam na przedniej ścianie, poczułam ruchy w 19 tygodniu. Ale przez całą ciążę nie miałam żadnego "mocnego" kopniaka. Podobno jak jest na przedniej ścianie, to można wcale nie czuć ruchów dziecka. 🤯
 
Ja chyba wszystko testowałam, dietę, płyny, śliwki suszone. Płyn z apteki. Działa tylko woda z kapusty kiszonej. I w ten sposób odwiedzam toaletę raz w tygodniu 🤦🏼‍♀️
Miałam ten sam problem z wypróznianiem. Odkąd zaczęłam jeśc na sniadanie chleb z siemieniem lnianym to zaparcia zniknęły. W ogóle jest to narazie jedyny chleb który mi smakuje 😥
 
Ja w pierwszej ciąży miałam na przedniej ścianie, poczułam ruchy w 19 tygodniu. Ale przez całą ciążę nie miałam żadnego "mocnego" kopniaka. Podobno jak jest na przedniej ścianie, to można wcale nie czuć ruchów dziecka. 🤯
nie wiem jak miałam w poprzednich ciążach łożysko ale te kopniaki i wpychanie nóg pod żebra pamiętam do tej pory 🙈
 
Dziewczyny jak wspominałam na początku tygodnia zaczęłam nowa prace w poniedziałek. Tyle emocji ze wracam, jem i śpię już po 20 🤦🏼‍♀️
Mam ogromy dylemat, planowałam powiedzieć o ciąży w pierwszy dzień, wydawało mi się ze szczerość pomoże, niestety brakło mi odwagi. Mój manager wraca do biura w piątek (13-go!) i myśle zeby wtedy z nim porozmawiać. Boje sie oceny i reakcji, w końcu ukryłam ten fakt na rozmowie, ale wydaje mi sie ze im dłużej będę to trzymać w tajemnicy tym bardziej mnie to będzie psychicznie uwierać.
Sorry, musiałam sie wygadać 😂
Mój mąż uważa ze im szybciej powiem tym lepiej (i pewnie większy spokój w domu)
ja bym powiedziała, trzymam kciuki za rozmowę jak się zdecydujesz. A długo masz plan pracować ? Ja szefowej powiedziałam od razu i ustaliliśmy jak przeorganizować pracę,kogo poduczyć na moje stanowisko w razie w i była mi bardzo wdzięczna,że powiedzialam
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży miałam na przedniej ścianie, poczułam ruchy w 19 tygodniu. Ale przez całą ciążę nie miałam żadnego "mocnego" kopniaka. Podobno jak jest na przedniej ścianie, to można wcale nie czuć ruchów dziecka. 🤯
Nie strasz... Ja tak na to czekam. Nie ma piękniejszego uczucia. I ta dawka spokoju po każdym kopniaku ❤️ chociaż na koniec dziecko potrafi nieźle przykopać w różne narządy 😂
 
Do góry