reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Dziewczyny ja po wizycie😁 Jutro prenatalne (też u mojego prowadzącego tylko na lepszym sprzęcie). Już dzisiaj mi powiedział że przezierność karkowa i kość nosowa ok. Powiedział mi że już nie muszę się tak stresować przed jutrzejszym USG😁
Oczywiście jeszcze wyniki z krwi ale jestem troszkę spokojniejsza.
I na 60% będzie dziewczynka😁

Co do wątku prywatnego to uważam że trzeba jak najszybciej go założyć żeby uniknąć niepotrzebnych kłótni/pretensji.
 
reklama
gratulacje 🥰
A propo ruchów dziecka, chyba jest za małe żeby jeszcze cokolwiek czuc? Bo dzisiaj mnie tak kłuło z jednej strony i jakby tak dotykało od środka i tak się zastanawiam 🤔 pewnie to takie rozciąganie
Ja mam klucia po boku ale to więzadła. Na ruchy za wcześnie, ja czuję takie mrowienie, jak jest u was dziewczyny?
 
Ok no trudno, niech i będzie w takim razie ten 8 marca, chociaz brzmi to jak wieczność. Apropo, po prenatalnych (4.01) mówiłam że czuje że tydzień się nie będę stresować a potem znowu coś sobie ubzduram i proszę dzisiaj już chodze i myślę czy na pewno wszystko w porządku 🤦🤦
mnie od wczoraj męczą zaparcia a dziś straszny ból brzucha 😭 ale mocno wierzę że wszystko jest ok
 
ja tez mam 15 lutego połówkowe :-) to będzie u mnie plus minus 20-21 tydzień :-) a powiedz mi czy jak miałaś usg dopochwowe i badanie szyjki to coś Cię bolało ? Czułaś jakiś dyskomfort? Czy tak jak zawsze przy dopochwowym usg?:-)
Moje połówkowe tez jest 15 lutego! Mam nadzieje ze bobo się nie będzie chować i poznamy płeć :)
 
reklama
Do góry