reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

No zaczęłam czytać w aucie, ale mam chorobę lokomocyjną i mnie zemdlilo, a teraz czekam w kolejce do restauracji, bo jestem mega głodna 😂😂 Tak na szybko - dziś 13+1, więc coś mi dzidzia przyspieszyła. Wszystko okej, serduszko 167 (nie wiem, czy to nie za dużo?). Lekarz taki mruk 😅 Ale co do płci, to wydaje mu się, że dziewczynka, więc mąż się do mnie nie odzywa 😂😂😂 Fotki wstawię, jak wrócę. Mogliśmy nagrać filmik za 90 zł, więc nie mogę się doczekać aż go odtworzymy. 🙊 Pokaże Wam też wymiary obwodu głowy, bo takie poniżej średniej są, ale lekarz też nic nie mówił 🤷🏻‍♀️ Jedynie mam jakąś kreskę w macicy, niezagrażająca dziecku, ale nie wie co to jest - do obserwacji. 😁 To tak na szybko. Dzięki za trzymane kciuki ❤️❤️❤️ USG miałam przez brzuch. Bobo odbijało się nóżkami, ale tak to mało ruchliwe 🤣

A no i 7 cm szczęścia ❤️
gratulacje 🥰
A propo ruchów dziecka, chyba jest za małe żeby jeszcze cokolwiek czuc? Bo dzisiaj mnie tak kłuło z jednej strony i jakby tak dotykało od środka i tak się zastanawiam 🤔 pewnie to takie rozciąganie
 
reklama
No zaczęłam czytać w aucie, ale mam chorobę lokomocyjną i mnie zemdlilo, a teraz czekam w kolejce do restauracji, bo jestem mega głodna 😂😂 Tak na szybko - dziś 13+1, więc coś mi dzidzia przyspieszyła. Wszystko okej, serduszko 167 (nie wiem, czy to nie za dużo?). Lekarz taki mruk 😅 Ale co do płci, to wydaje mu się, że dziewczynka, więc mąż się do mnie nie odzywa 😂😂😂 Fotki wstawię, jak wrócę. Mogliśmy nagrać filmik za 90 zł, więc nie mogę się doczekać aż go odtworzymy. 🙊 Pokaże Wam też wymiary obwodu głowy, bo takie poniżej średniej są, ale lekarz też nic nie mówił 🤷🏻‍♀️ Jedynie mam jakąś kreskę w macicy, niezagrażająca dziecku, ale nie wie co to jest - do obserwacji. 😁 To tak na szybko. Dzięki za trzymane kciuki ❤️❤️❤️ USG miałam przez brzuch. Bobo odbijało się nóżkami, ale tak to mało ruchliwe 🤣

A no i 7 cm szczęścia ❤️
Gratulacje! Syn miał chyba też mały obwód głowy a wszystko jest w porządku, daj znać potem jaki wynik u ciebie ja poszukam mojego starego wyniku 🙂
 
Na ryzyko przedwczesnego porodu u mnie przy opisie pappy z poprzedniej ciąży tak było
A słyszałyście aby pappa była niższa w ciąży z chłopcem? Słyszałam już taką teorię i w ciąży z synem też miałam problem z pappa, więc teraz obstawiam że też będzie syn...
 
To i ja się wypowiem o forum zamknietym, bo na takim byłam w poprzedniej ciąży.
Jestem tu nie od poczatku i w sumie nawet nie wiem od kiedy. Coś pisze by wesprzeć inne dziewczyny i też lubię jak nie jestem pomijana w moich pytaniach.
Nie wiem jaka miara jest by być w zamknietym forum -wogóle to chyba kazdy może takie otworzyć i zaprosić inne osoby wiec takich for może być kilka; i nie wiem czy do pierwszego będę zaproszona. Nie pogniewam się jeśli nie, a jeśli tak to będę zaszczycona.
Sama nie piszę o sobie dużo, bo nie lubię jak czyta każdy kto wejdzie, a nie raz łapię się, że chciałabym coś takiego priv napisać, ale codzień wchodzi ktoś nowy i nie ogarniam powoli nowych osób -niestety. Moich plenatarnych wyników i foto bobo też nie dałam, bo to nie grupa zamknięta.
Na zamkniętej czułabym się lepiej i mogła wrzucić foto, tu nie.
Mogę tylko podpowiedzieć, że na grupie priv nie powinno być dużo osób, bo idzie się pogubić. U nas było wtedy z 50 osob, a z 20 pisało regularnie. Docelowo osoby co nie pisały na priv były usuwane. Było nas mało, miluto było pisać, kameralnie, wiedziałam kto skad jest, co robi, jak sie czuje, wyglada, i cudnie wspominam dziewczyny 🥰
Nikt nie powinien się gniewać, że nie został zaproszony na priv -może sobie sam priv otworzyć i będzie sam wybierać kogo chce w nim mieć. Taka prawda.
 
Ja z kolei muszę powiedzieć od siebie, że przez brak wątku prywatnego i ogrom widomości nie jestem w stanie na bieżąco śledzić wszystkiego tak jak bym chciała. Jeszcze do końca zeszłego roku dawałam radę, ale teraz wiadomości robi się po kilkanaście-kilkadziesiąt dziennie. Po pracy jak wracam zajmowało mi to bardzo dużo czasu, żeby wszystko nadrobić, aż w końcu odpuściłam i sprawdzam widomości raczej na bieżąco i jak mam coś powiedzenia to piszę. Czasem jednak ciężko się wstrzelić w środek konwersacji.
doskonale to rozumiem ale dałaś się nam poznać i o to w.tym wszystkim chodzi
 
mnie zapisali na 21tc bo podobno najlepiej wykonywać po 20tc
Ok no trudno, niech i będzie w takim razie ten 8 marca, chociaz brzmi to jak wieczność. Apropo, po prenatalnych (4.01) mówiłam że czuje że tydzień się nie będę stresować a potem znowu coś sobie ubzduram i proszę dzisiaj już chodze i myślę czy na pewno wszystko w porządku 🤦🤦
 
reklama
Napisałyście o naleśnikach i mi ślinka cieknie - mi! Tej, która do naleśników na słodko zawsze była ostatnia 🤣 a ch... też sobie nasmażę, a co! 😅 a co do wątku prywatnego, każda z nas ma swoje życie, większość ma dzieci a mimo wszystko znajdują czas, żeby coś tu naskrobać, poza tym każda z nas ma obawy czy wszystko przebiegnie pomyślnie, niestety niektóre dziewczyny pożegnały się z nami właśnie z tego powodu, że to koniec. Mi tez jest czasem ciężko nadrobić forum, a czasami sama mam tak aktywny dzień tu, że tworzę kolejne str do czytania. 😅 @laurka95 super wieści❤️ mi też na prenatalnych powiedział, że mam jakąś dziwną strukturę/zgrubienie w macicy, ale jak zaznaczył - ciąża tworzy czasami rzeczy niezbadane i nie ma się czym niepokoić :)
 
Do góry