reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny zadzwonili. Niestety nie będzie szczesliwego happy endu. Mój syn ma wadę genetyczna. To jest aż niewiarygodne żeby mieć takiego pecha w życiu jeżeli chodzi o macierzyństwo.

Dziękuję Wam za wsparcie, dobre słowo i trzymanie kciuków. Muszę ochłonąć. Na pewno się odezwę ale teraz zrobie sobie przerwę.
Trzymajcie się cieplutko do usłyszenia.
Jest mi na prawdę z całego serduszka bardzo przykro. Cały czas miałam nadzieję, że jednak okaże się iż wszystko pójdzie w dobrym kierunku.
Ściskam mocno. Trzymaj się ciepło ❤️ 😞
 
Dziewczyny zadzwonili. Niestety nie będzie szczesliwego happy endu. Mój syn ma wadę genetyczna. To jest aż niewiarygodne żeby mieć takiego pecha w życiu jeżeli chodzi o macierzyństwo.

Dziękuję Wam za wsparcie, dobre słowo i trzymanie kciuków. Muszę ochłonąć. Na pewno się odezwę ale teraz zrobie sobie przerwę.
Trzymajcie się cieplutko do usłyszenia.

Kochana trzymaj się. Jesteś silna powiedziałabym najsilniejszą z nas wszystkich, mimo że cię nie znam jesteś dla mnie osobą którą będę chyba zawsze podziwiać za wytrwałość, siłę walki, siłę psychiki. 💪 ♥️
 
Dziewczyny zadzwonili. Niestety nie będzie szczesliwego happy endu. Mój syn ma wadę genetyczna. To jest aż niewiarygodne żeby mieć takiego pecha w życiu jeżeli chodzi o macierzyństwo.

Dziękuję Wam za wsparcie, dobre słowo i trzymanie kciuków. Muszę ochłonąć. Na pewno się odezwę ale teraz zrobie sobie przerwę.
Trzymajcie się cieplutko do usłyszenia.
Trzymaj się, dużo siły dla was życzę. Ściskam mocno wirtualnie ❤️❤️❤️
 
@Pszczolka38 ja też jestem z Tobą cały czas myślami ❤️ wizyta u psychologa to bardzo dobry pomysł :-) będziesz mogła się otworzyć na spokojnie i wygadac bez krępacji 😘 Kochane, kiedy przechodzimy w końcu na ten priv? Po ostatnich prenatalnych czyli plus minus po 13 stycznia?🙂 Bo już straciłam rachubę :-)
Chyba 18 ktoś ma ostatnie.. ja mam 9 w pn i już jajko znoszę z napięcia...
 
Masakra z tymi testami papa. Moja koleżanka też mi opowiadała że miała przypadek w rodzinie gdzie kobieta dostała diagnozę w ciąży że dziecko ma wadę śmiertelna i jak się urodzi to umrze albo urodzi się martwe ale nie zrobiła amnio ani nigdy i dziecko urodziło się całkowicie zdrowe 10/10 i super się rozwija. Jak dla mnie USG by wystarczyło a pappa tylko żeby sprawdzić lozysko bez wyliczania żadnych ryzyk
 
reklama
Ja też mam 9 tego razem z pappa i jeszcze pani niedawno dzwoniła wywiad robila i zaczęłam myśleć i się nakrecac... Ale dzisiaj dziewczyny się rozpisalyscie z 45min czytałam i aż zglodnialam
 
Do góry