reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

U nas ma być Klara ale córka i mąż już kręcą nosem 🤦 on chce Malwina a ona Laila 😱 ja ewentualnie mogę się jeszcze skusić na Laurę... U nas niestety w każdej ciąży są spory o imiona bo mężowi podoba się zupełnie co innego niż mi 😭
Klara przepiękne imię. Moja prababcia tak miała na imię i ponoć była wspaniałą kobietą. Poza tym od dziecka bardzo podoba mi się to imię. Także o ile będzie córka, to trzymam kciuki, za Klarę ❤️.
 
reklama
Może ten nowy rok zacznijmy jakoś miło? 😃 jakie macie propozycje na imiona swoich bobasow? ☺🥰
My mamy ogromny problem, nic nam się nie podoba 🙈 już przy synu był dramat, stanęło na Miłoszu. Chętnie poczytam wasze propozycje może coś wpadnie mi w oko!

Aktualne typy
Sara, Anastazja
Kacper, Bruno
 
Dziewczyny te co bioria duphaston czy wam już lekarze zmniejszają dawki. W piątek bylam u lekarza ale była inna lekarka, nie moja prowadząca. To był 11tyg +2 i kazała mi zmniejszyć dawkę do 2 tabletek dziennie a za kilka dni całkowicie odstawić. Wizytę u swojej lekarki mam dopiero 1 lutego i nie wiem co robić. Prenatalne na NFZ mam 9go więc może jeszcze brać te 2 razy dziennie do tego czasu. Powiedziała że co miał zrobić to zrobił a bóle brzucha o ktorych jej wspomniałam powiedziała że są normalne na tym etapie ciąży.
 
reklama
Oliwia nam się obydwu podoba ale znamy jedną "nieciekawą" Oliwię która nam psuje to imię. Strasznie dużo imion nam tak odpadło 😂
Ja na USG jak lekarz mi powiedział że prawdopodobnie to dziewczynka to moja pierwsza myśl to Kaja 😍 ale jak mąż powiedział kto ma tak na imię to od razu powiedziałam "nie ma opcji" 🙈
 
Do góry