reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Witam Wszystkie w Nowym Roku😁
Ja wczoraj zasnęłam przed 22, przebudziłam się po 23- przeprowadziłam się do sypialni i spałam dalej. Mąż mnie o 24 obudził, złożyliśmy sobie życzenia i dalej nynu. Zmęczenie mi nie przechodzi póki co.
Pogoda u nas cudowna dziś- 1.5h spacer zaliczony.
Jutro w końcu idę do fryzjera, a we wtorek wizytaaa.
 
Witam Wszystkie w Nowym Roku😁
Ja wczoraj zasnęłam przed 22, przebudziłam się po 23- przeprowadziłam się do sypialni i spałam dalej. Mąż mnie o 24 obudził, złożyliśmy sobie życzenia i dalej nynu. Zmęczenie mi nie przechodzi póki co.
Pogoda u nas cudowna dziś- 1.5h spacer zaliczony.
Jutro w końcu idę do fryzjera, a we wtorek wizytaaa.
mi nie złożył ani życzeń zostawił mnie a w sumie nas a jutro prenatalne 😰
 
U nas ma być Klara ale córka i mąż już kręcą nosem 🤦 on chce Malwina a ona Laila 😱 ja ewentualnie mogę się jeszcze skusić na Laurę... U nas niestety w każdej ciąży są spory o imiona bo mężowi podoba się zupełnie co innego niż mi 😭
 
reklama
Do góry