reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
No właśnie i nie wiem czy to nie było za szybko na prenatalne 🥺 zaufałam lekarzowi i teraz nie wiem czy nie lepiej było iść na prenatalne tego 30go grudnia .😒😒
Ja z kolei martwię się czy to nie za późno 😂😂 także wiesz 😃 jesteśmy zbyt przewrażliwione, myśle ze u Ciebie termin byl tez ok, bo jednak są widełki od 11+ do 13+, mnie na zwykłej wizycie przy 11+2 lekarka prowadząca była w stanie sprawdzić przeziernosc karkowa, wiec myśle ze na prenatalnych gdzie maja pewnie jeszcze lepszy sprzęt, było wszystko widać ok :-)
 
Super 🥰 a który teraz jest tydzień u Ciebie?
Zastanawiam się jak często można używać detektor... U mnie jest jeszcze dosyć wcześniej i mam pewne obawy mimo, że posiada certyfikat i jest info o bezpieczeństwie stosowania. Będziecie stosować codziennie czy raczej raz na jakiś czas?
Wg OM 13+3 wg USG 12+3. W poprzedniej ciąży lekarz powiedział że jeżeli mnie to nie stresuje to można używać codziennie. Mi osobiscie detektor nie daje gwarancji, że wszystko będzie lub jest ok. Z córką rano serduszko pięknie biło a po południu na wizycie juz nie żyła. Myślę i czuję że będzie mnie to stresować, ale pewnie raz na jakiś czas będę używać. Oczywiście mną się proszę nie sugerować, bo ja jestem dziwna 🤪😅
 
Ja z kolei martwię się czy to nie za późno 😂😂 także wiesz 😃 jesteśmy zbyt przewrażliwione, myśle ze u Ciebie termin byl tez ok, bo jednak są widełki od 11+ do 13+, mnie na zwykłej wizycie przy 11+2 lekarka prowadząca była w stanie sprawdzić przeziernosc karkowa, wiec myśle ze na prenatalnych gdzie maja pewnie jeszcze lepszy sprzęt, było wszystko widać ok :-)
Ja jestem strasznie przewrażliwiona, to moja pierwsza ciąża.. nie wiem czego się spodziewać.

To miał być taki cudowny okres, a szczerze to ja w życiu w takim stresie nie żyłam jak od tych kilku tygodniu 😂😂
 
Dziewczyny, jest po 21 i przedstawiam Wam moja pierwsza ciążowa zachciankę: 😂😂
 

Załączniki

  • 74D2D16D-691D-4AD4-BBE7-013DC930840F.jpeg
    74D2D16D-691D-4AD4-BBE7-013DC930840F.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 94
reklama
Czy są tu już jakieś Mamy z terminem na lipiec 2023? U mnie testy już pozytywne, z OM termin na 7.07.2023, a dzisiaj jeszcze dla formalności beta :) pozdrawiam i czekam na Was!! :)
Super, gratulacje🥰 Trzymam mocno kciuki❤️❤️
Ja obecnie jestem w 11 tc, jeszcze na dokłade określenie dnia za wcześnie (raz wyszło mi na 12 lipca, raz na 14, a innym razem na 17). Po sylwestrze jestem umówiona na usg penetralne i papa😇☺️
 
Do góry