reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja mam codziennie bóle brzucha, były ze trzy dni krzyża ale te już przeszły, teraz dodatkowo boli mnie prawy jajnik jakby
 
reklama
A nie mówił Ci lekarz kiedy je wykonać ?? Mi np. zaznaczył że między 2 a 6 stycznia ( nie pamiętam dokładnie , a nie mam skierowania przy sobie )
no właśnie nie zwrócił mi na to uwagi. Powiedział mi,że należy mi się bo poród będzie w 2023 a wtedy rocznikowo będę już miała 35 (mimo,że jestem w listopada więc nie skończone). A co do terminu to powiedział,że klinika wyznaczy już termin wg OM. No nic, mogłam jakoś wcześniej się nad tym zastanowić. 🙈 No ale fakt,że kilka dni różnicy robi mi kilka stów w tył, trochę boli. 🙄
Ja dziś też mam lekki ból podbrzusza i czasem kłócia. Myślę,że to powiększająca się macica. Mam taką nadzieję. 😉
 
Gratuluję wspaniałych wieści i trzymam kciuki za dalsze wizytujące 🍀🥰
Ja mam jutro wizytę u prowadzącego a 02.01 prenatalne 😱
Aktualnie jestem 11+4 i wrócił mi ból brzucha jak na miesiączkę. Objaw którego nie miałam już od kilku tygodni. Pobolewa was jeszcze brzuch na takim etapie czy to coś niepokojącego?
mnie też pobolewa brzuch od kilku dni jak na miesiączke i poza tym nic się nie dzieje.
 
Dziewczyny a mam jeszcze jedno pytanie... 🙈Czy jecie majonez? Nie widzę na składach majonezów że są żółtka kurze z jajek pasteyzowanych. Ale chyba muszą być, prawda? 🙈 Mamy sałatkę jarzynową w domu, poświąteczna po mamie a ja gryzę się z myślami czy jeść czy nie. #drama
Ja jem majonez w dużych ilościach bo uwielbiam 🙈 nawet się nie zastanawiałam że nie wolno 🤷 jajek od swoich kur też nie parze...
 
Przesyłam zdjęcie 😉 sorki że tak późno ale zasnęłam 🙈 dziś jestem zupełnie bez sil 😅 cały dzień leżę i jeszcze wstałam z mdłościami a już ostatnio miewałam je tylko w nocy
 
Zapomniałam dodać 🤦
 

Załączniki

  • IMG_20221227_185501.jpg
    IMG_20221227_185501.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 58
Dziewczyny a mam jeszcze jedno pytanie... 🙈Czy jecie majonez? Nie widzę na składach majonezów że są żółtka kurze z jajek pasteyzowanych. Ale chyba muszą być, prawda? 🙈 Mamy sałatkę jarzynową w domu, poświąteczna po mamie a ja gryzę się z myślami czy jeść czy nie. #drama
Sałatka jarzynowa to teraz moje drugie imię 😂 także bez obaw o majonez sklepowy! Ja dziś za to mam takie bóle, ściągnięcia w biodrach, pachwinach, ze aż zaczęłam dziwnie chodzić…. Wydawało mi się ze zmiana chodu następuje już pod koniec ciąży, a tu takie coś 🤷‍♀️🤷‍♀️😂
 
Sałatka jarzynowa to teraz moje drugie imię 😂 także bez obaw o majonez sklepowy! Ja dziś za to mam takie bóle, ściągnięcia w biodrach, pachwinach, ze aż zaczęłam dziwnie chodzić…. Wydawało mi się ze zmiana chodu następuje już pod koniec ciąży, a tu takie coś 🤷‍♀️🤷‍♀️😂
Pachwiny i biodra to pewnie więzadła :) podobno normalne całą ciążę
 
reklama
Hej dziewczyny, co raz więcej Was po pranatalnych .
Moje pytanie jaki CRL miały wasze maleństwa podczas tego badania.
Martwe się, że moje było zbyt małe ale zaufałam lekarzowi .
CRL 4.64 I tydzień 11+2 . Co sądzicie ?
Idę dopiero 9.01 do prowadzącego lekarza z tymi badaniami .
W sumie mam też termin na 30 na prenatalne którego jeszcze nie zdążyłam odwołać.
 
Do góry