reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Hej dziewczyny, co raz więcej Was po pranatalnych .
Moje pytanie jaki CRL miały wasze maleństwa podczas tego badania.
Martwe się, że moje było zbyt małe ale zaufałam lekarzowi .
CRL 4.64 I tydzień 11+2 . Co sądzicie ?
Idę dopiero 9.01 do prowadzącego lekarza z tymi badaniami .
W sumie mam też termin na 30 na prenatalne którego jeszcze nie zdążyłam odwołać.
Heh przygarnelabym termin 30.12 jeśli to Bydgoszcz albo Gdańsk 😁Ja mam 2.1 ale ciąża jest 10 dni wcześniejsza niż początkowo dzwoniłam i nie ma miejsc wcześniej,
 
Znalazłam tętno maluszka 🥰🥺 szczerze to nawet nie liczyłam że mi się uda. Super dźwięk ❤️
Super 🥰 a który teraz jest tydzień u Ciebie?
Zastanawiam się jak często można używać detektor... U mnie jest jeszcze dosyć wcześniej i mam pewne obawy mimo, że posiada certyfikat i jest info o bezpieczeństwie stosowania. Będziecie stosować codziennie czy raczej raz na jakiś czas?
 
Wszystko po wizycie w porządku, Mąż mówi, że wykarmiłam bobo w święta, bo nam z 10t1d wskoczyło na 10t5d i ma już 3.84 cm 🤩 Serduszko bije jak szalone, bobo tańczy i macha rączkami. Cudowny widok ❤️ Mogę kupować detektor 😆
 

Załączniki

  • IMG_20221227_202553_edit_1658826854756772.jpg
    IMG_20221227_202553_edit_1658826854756772.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 70
Hej dziewczyny, co raz więcej Was po pranatalnych .
Moje pytanie jaki CRL miały wasze maleństwa podczas tego badania.
Martwe się, że moje było zbyt małe ale zaufałam lekarzowi .
CRL 4.64 I tydzień 11+2 . Co sądzicie ?
Idę dopiero 9.01 do prowadzącego lekarza z tymi badaniami .
W sumie mam też termin na 30 na prenatalne którego jeszcze nie zdążyłam odwołać.
U mnie w 11+2 bylo podobnie z crl między 4,47 - 4,77 , bo trudno bylo zmierzyć, bo dziecko cały czas się ruszało, także spokojnie :-)
 
reklama
Do góry