reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2023

Super że wszystko ok ja nadal czekam na wyniki aminopunkcji całą jestem w nerwach.Juz bym chciała wiedzieć .Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze z serduszkiem❤️
Kochana ... jesteś bardzo dzielna. To są straszne nerwy, strach... Ja myślałam, że mamy szczęście, bo jesteśmy w miarę młodzi (nie mamy jeszcze skończonych 28lat), badania 1 trymestru wyszły super (tylko wolna beta podwyższona), a i tak musieliśmy zrobić dodatkowe badania. Nie pamiętam ostatnich 5 dni, pamiętam tylko napady płaczu i ataki paniki. Ty czekasz jeszcze dłużej... Mam nadzieję, że Wasze dzieciątko po prostu napędziło Wam strachu, a wyniki wyjdą prawidłowe:) to piękne, że macie tak dużą rodzinę. My już wiemy, że raczej nie zdecydujemy się na kolejne dziecko. Za dużo stresu od pierwszego dnia ciąży...
 
reklama
U nas będzie Rysio ,ale jeszcze nie tak ostatecznie. Chociaz partner i rodzina już wołają więc się przyjęło a ja mam dylemat podoba mi się jeszcze Mikołaj
 
Co do brzucha to obecnie tak 😆
Piękny jest ❤️
U nas będzie Rysio ,ale jeszcze nie tak ostatecznie. Chociaz partner i rodzina już wołają więc się przyjęło a ja mam dylemat podoba mi się jeszcze Mikołaj
Ryśki to fajne chłopaki! :)

Jeszcze w kontekście płci to @marika222 ma już 7 córek i prawdopodobnie kolejną dziewczynkę pod sercem, a z kolei moja teściowa urodziła czterech synów i dwóch z nich jako pierworodne dziecko spłodziło córkę 😂 teść pyta co on robił nie tak 😄😄😄
 
Hejka
My dla chłopca mamy od lat Bruno i chyba nie będzie nigdy użyte🙈🙉🙊😄😄😄.Dla dziewczynki mam kilka u nas wszystkie mają orginalnalne imiona a więc

Piękny jest ❤️

Ryśki to fajne chłopaki! :)

Jeszcze w kontekście płci to @marika222 ma już 7 córek i prawdopodobnie kolejną dziewczynkę pod sercem, a z kolei moja teściowa urodziła czterech synów i dwóch z nich jako pierworodne dziecko spłodziło córkę 😂 teść pyta co on robił nie tak 😄😄😄
Ja mam lepsza historię 🙂 nas w domu było 7 a teraz już 4 z nas mają pierwszych chłopców 😄
 
Piękny jest ❤️

Ryśki to fajne chłopaki! :)

Jeszcze w kontekście płci to @marika222 ma już 7 córek i prawdopodobnie kolejną dziewczynkę pod sercem, a z kolei moja teściowa urodziła czterech synów i dwóch z nich jako pierworodne dziecko spłodziło córkę 😂 teść pyta co on robił nie tak 😄😄😄
To podbnie jak mój sąsiad 4 córki ta czwarta miał nadzieję że będzie Olkiem a wyszła Ola dopiero ziec pokazał teściowi jak mieć syna 😅dostał pierwszego wnuka :)
 
Cześć dziewczyny :) jak samopoczucie?
U mnie dziś w miarę ok ,ale w tej ciąży mam stanowczo częste migreny .I bardziej odczuwam ta ciążę w wieku 35 lat niż ta 15 i 13 lat temu.Pomimo,że moja pierwsza ciaza skończyła się cc przez stan przedrzucawkowy i druga była ściśle monitorowana prze nadciśnienie to na codzień czułam się w miarę ok.Teraz pomimo,że nic takiego się nie dzieje mam za sobą etap wyczulonego węchu, mdłości, częstych migren i zaczęło się ciągnięcie w dole brzucha po 2 cesarkach .Jednego dnia mogła bym góry przenosić a drugiego dnia ledwo przejdę z pokoju do kuchni i mam skorcze .Bardzo boję się,że mi coś tam pęknie po dwóch cesarkach
 
To podbnie jak mój sąsiad 4 córki ta czwarta miał nadzieję że będzie Olkiem a wyszła Ola dopiero ziec pokazał teściowi jak mieć syna 😅dostał pierwszego wnuka :)
😄😄Mój mąż ma brata a więc trściowa szczęśliwa 😄 natomiast jego brat ma syna i troszkę mu jednak zazdrości 😄.Morał jest taki że będzie miał wnuka napewno się którejś uda😄😄.Córki Kocha ponad życie jest super tatą❤️.
 
reklama
Słuchajcie ja też w tej ciąży więcej się źle czuje niż dobrze.Myślalam że jak 12 tydzień minie to będzie super jak zawsze ale niestety ,też ciągle mnie głowa boli i szybko się męczę niewiem jak będzie w lipcu.Ja będę miała drugą cesarkę.
 
Do góry